Şimdi Ara

-Live 5 yil kutlamalari ve sonbahar uppdate

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarindan basliyor ve 17'sine kadar devam edecek Live'in 5'ci yili kutlamalari...degisik yarismalar ve turnuvalar duzenlenecek ve de tum Live sahipleri 1 ARCADE oyununu bedava yukleyebilecekler
    Hangi Arcade oyunu bedava olacak yoksa tumundenmi secebiliriz belli degil su asamada. Tahminler su oyunlarin olacagi yolunda...
    Pinball FX:
    Castlevania: Symphony of the Night:
    Joust:
    Worms:
    Carcassone

Bunun yaninda 2002'den beri Live uyesi olan herkese 500 MS puani hediye edilecek, buna haliyle bende dahilim **Tesekkurler MS**

Araligin 4'unde de uppdate edilecek X360'lar, yenilikler arasinda, eski Xbox1 oyunlarini tamamen Live uzeri yukleyebilecegimiz haberleri gelmekte. Bu oyunlarin fiyatlari 1200 MS (takriben 10dolar) ilk sunulacak arasinda "Halo, Fable, Fahrenheit, Crimson Skies: High Road To Revenge, Crash Bandicoot: The Wrath Of Cortex and Burnout 3" bulunacaklar. Bu liste tabii ki her gecen gun buyuyecek

• Worms'u seçiyorum ben

Ban ile ilgili bir haber yok mu
  • quote:

Orjinalden alıntı: wNchstR

Ban ile ilgili bir haber yok mu

aman sus çaktırma
  • Pinball da fena değil ama worms daha iyi olur.. Banlanmassak tabi
  • Banlamak için yapmasınlar
  • halo 3 ile aleme dalmıştım oyun resmi olarak çıkmadan 2 gün önce bakalım microsoft napıcak.
  • havada ban kokusu var
  • quote:

Orjinalden alıntı: ersinklc

havada ban kokusu var

• quote:

Orjinalden alıntı: wNchstR

Worms'u seçiyorum ben

ben de worms'ü alıyım
  • quote:

havada ban kokusu var

Ahahahaha koptum bu yazıyı görünce
  • quote:

havada ban kokusu var

• Türkiye saatiyle ne zaman başlayacak olay?
  • ben daha çok TÜRKİYE saati ile ban kaçta başlar onu merak ediyorum, hani bilsekte ona göre asılsak lıve
  • inşallah tahminler yanlış çıkmaz ve worms bedava olur.

ban ilkbahar uptade inden 1 hafta sonra filan gelmişti. bakalım bu sefer nasıl olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkd66 -- 15 Kasım 2007; 10:01:34 >
  • Ben Sensible World Of Soccer beliyorum :) Ağustostan beri bu update'ten çok ümitliyim....
  • vallahi ya sensible soccer ı unuttuk. çıksın artık.
  • Benim anlamadığım bunlar acaba time limited oyunları bedavamı dağıtıcak yoksa 1 kere 1 oyun mu?
    Sanki sıra ile bedava yapıcaklar gibi gözüküyor live ekranında.
  • carcossone yu ben bedava indrdim ama dierlei şuan paralı bilginize hemn çekin
  • Ben ne varsa çektim. 5IVE diye zaten logo cıkıyor içine tıkladımı size bir sürü theme cekme yeri çıakrtıyor.En güzel olay 2002 den bu zamana kadar yılın oyunu seçilenlerin theme ve picture pack larını indirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joemeat -- 15 Kasım 2007; 21:31:41 >
  • banlanmadan şu arcade oyunları indirsek
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.