Şimdi Ara

Liva Pastanesi - Şerbetli Tatlı %50 indirim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69
Cevap
0
Favori
5.879
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tartmak akıllıca olmuş. Ben tartmadım bilmiyorum onun için.
    Liva'nın yapmaması lazım. Ankara'da ismi var. Rezillik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverktulu

Ortakları ayrıldı. Esas sahibi isim hakkını koruyarak 50 metre kadar yukarıya taşındı yine Müslüm adında. Diğer ortağı da dükkan yerini sabit tutup Muhsin ismiyle devam ediyor. Ben genelde Müslüm'den alırım tatlıyı.

Alıntıları Göster
    Gimattaki tatlıcıların topu bozdu müşteriyi bol bulunca şaşırdılar,Müslüm de dahil buna..ayrıca fiyatları da uçtu gitti ekonomik kalmadı pek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim sipariş de teslim edilmiş. Çocuklar çoğunu bitirmiş. Hanım tadı güzeldi dedi. Artık eve geçince kaldıysa bakarım tadına. Haber veren arkadaşa teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay arkadaş adamlar kampanya yapiyor yari yariya ürün veriyor ama 50-100 gr az cıktı diye yine yaranamıyor millete

üstelik müşteriye yok efendim tartık biz de demiyor açık açık diyor ki kutular 1kg yoğunluk sebebiyle de tartamadık diyor.

bu paketleri hazırlayan da insan bu yoğunluğu kaldiran da bir insan ama insanimiz da hoş görü ve nezaket malesef kalmamış üzücü

Eksik olan 4-5 dilimide o getiren elamana sayın fakirleşmezsiniz korkmayın. adam en az 100kg baklava dagıttı ki hala dagıtıyordur eminim biz sabah 11 de verdik öğlen 2 de geldi

Ben aldım hiç tarmadımda 4 kişi 1 kilo baklavayi gömdük taze ve güzeldi fıstık sarma olsaydı onu alcaktım ama kampanyaya dahil etmemisler fıstıklı klasik baklava aldık.

• quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

Vay arkadaş adamlar kampanya yapiyor yari yariya ürün veriyor ama 50-100 gr az cıktı diye yine yaranamıyor millete

üstelik müşteriye yok efendim tartık biz de demiyor açık açık diyor ki kutular 1kg yoğunluk sebebiyle de tartamadık diyor.

bu paketleri hazırlayan da insan bu yoğunluğu kaldiran da bir insan ama insanimiz da hoş görü ve nezaket malesef kalmamış üzücü

Eksik olan 4-5 dilimide o getiren elamana sayın fakirleşmezsiniz korkmayın. adam en az 100kg baklava dagıttı ki hala dagıtıyordur eminim biz sabah 11 de verdik öğlen 2 de geldi

Ben aldım hiç tarmadımda 4 kişi 1 kilo baklavayi gömdük taze ve güzeldi fıstık sarma olsaydı onu alcaktım ama kampanyaya dahil etmemisler fıstıklı klasik baklava aldık.
    Konuyu anlamaktan çok uzaksin. Kampanyalı kampanyasız farketmez , orada 1 kg yaziyorsa 1 kg koyacaksin. Yetistiremiyorsan ona göre stok girersin. Tartmamak ne? Bahanelere sığınma yerine iyi niyetli yaklasim sergileselerdi hic yazmazdim buraya.

Senin gibi dümdüz ne aldığını ne geldigini sorgulamayanlar yüzünden isletmeler yüz buluyor zaten . İnsan hatasindan da isletme sorumludur telafisini yapar. Derdim 50-100 gr degil , orada 1000gr+-50 brüt yazsa ses çıkarmazdim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• senin gibi kıllar yüzünden inadına yapıyorlar bence ya da çok pinpiriklisin seni buluyor böyle şeyler

ben dert etmedim senin gibi çünkü günün sonunda aldığım fayda beni memnun etti.

sorun yok kalitesini biliyorum bozuk ürün göndermedikleri sürece liva dan ilk siparişim değildi son siparişimde olmayacak 10-20 lira fazladan vereyim veya onlar bana eksik ürün göndersinler canları sağolsun.

ki dediğim gibi ilk siparişimde değildi fazladan petifür vs de gönderdikleri olmuştu tabi insan olana :)
  • gopgop kullanıcısına yanıt
    Siz olayı çok yanlış anlamışsınız önemli olan 50-100 gram değildir zaten. 8 gb ramli telefon alıp rami 6 gb çıkınca da aynı düşüncede olacak mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: HawK95

Bağlıca ana şubeleri sanırım ama aynıdır ürünler heralde. Dediğim gibi bozmuş olabilirler belki baya oldu 3-4 sene oldu gitmeyeli
    Hazal fırın iki kardeş ayrilmiş. İşletenler ve ürün kalitesi farkli. İncek bulvari pahalı ama daha kaliteli örneğin

• quote:

Orijinalden alıntı: erwinsmith06

Benim şöbiyet geldi arkadaslar ancak şöyle bir sorun var. Tarttim acmadan 950 gr geldi aradim yogunluktan tartmamislardir dendi . Ayrica kutunun ağırlığı da var yani 900 gr şöbiyet almis olduk . Ne kadar uygun fiyat ve lezzetli olsa da bir daha alisveris yapmayacagim buradan . Millet fazla koyar bunlar eksik koyuyor. Aradigimda da telafi gibi bir sey yapmadilar yani güvenilir değil firma tavsiye etmiyorum.

Not : 50-100 grmin pesinde degilim , sadece vadedilen neyse o bende . Bir de getirirken bayagi akitmislar.
    Liva Ayrancidan 500 gr kutu madlen alirdim eskiden. Bir kere cikarip tarttim. 230 gram çikolata vardi

• canozturk C kullanıcısına yanıt
    tabii ki hayır ama gıda ürünlerinde bu tip şeyler sürekli olur (-50/+50) ve olacaktır da bunu da hoş karşılamak gerekir bence tabii kişiden kişiye değişir bu.

fazla gönderseydi kimse bir şey demeyecekti ama az olunca olay olması hoş değil.

keşke iade etmek istediğini söyleselermiş daha iyi olurmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 17 Aralık 2019; 19:25:56 >
  • Bu mutfak tartisini aldığımdan beri çok yaşıyorum boyle durumlari . Adamlar %5 kar ede ede 20 kiside 1 ini bedavaya getirir. Yazık günah kolay kazanılmıyor 5-10 gr neyse de 100-150 gr ilk defa duyuyorum kiloda . Neyse bir ben degilmisim yasayan huylariymis anlasilan .

• Kod çalışmıyor???
  • coolsweetboy C kullanıcısına yanıt
    Sadece cevizli baklava kalmış.

Hocam uslubunuzu ben hiç beğenmedim kayıtsız kalmak istemedim cevabınıza.Siz hoşgörüden bahsetmişsiniz ama siz Liva’ya hoşgörülü olup, forumdaşınıza hoşgörülü olmamışsınız. Bende tartmadım aklımada gelmedi ama saygı gösterdim. Sizede tavsiye ederim. Liva ile olan ilişkinizi herkese yansıtabilirsiniz.

• Farklı gramaj da ne hikmetse müşteri lehine olmaz hiç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Liva ürünlerini eve yakınlığı sebebiyle ve sevdiğimden sürekli alırım. Kampanya günlerinde kalite bariz düşüyor. Profiterol pastasının sosunun bozuk gelmesi, son kullanma tarihine 1-2 gün kalan paketli ürün göndermeleri vardır. Bügün gelen fıstıklı baklava normal zamanlarda satılan ürünle alakası yok ne yazık ki. Fıstık da fiyata paralel yarı yarıya azalmış.
    Genel itibariyle normal dönemlerde belli oranda kaliteli ürün satıyor Liva. Ama kampanya dönemlerinde insert açıklamalarında, ürün kalitesinde ve ulaşımda sıkıntılar yaşatıyor.

• VBaranX kullanıcısına yanıt
    yok ben kimseye saygısızlık veya art niyetle yazmadım şakayla karışık takıldım yanlış anlaşıldıysa da özür dilerim.

yoksa banane isterse livayı yanlış beyandan dava etsinler dediğim gibi ben dert etmedim ödediğim fiyat ve aldığım fayda birbirini karşıladı hatta mutlu oldum böyle bir ücrete böyle bir lezzeti tattım diye.
    Aynen bende verdiğim ücrete iyi ürün aldığımı düşünüyorum. Son mesajınızdaki yaklaşımınız için teşekkür ederim karşılıklı anlaşabilmişiz sevindim. Herkese afiyet olsun :))) En önemlisi de tatlı yiyelim tatlı konuşalım ;)

• ben iki gün önce pasta söyledim %15 indirim yaptılar akşam diye bayat pasta gelir diye düşünmüştüm fakat gelen pasta tazeydi. 65 lira verdik indirimli haline 4 kişilik pasta için.
    pastanın kalitesi çok güzeldi fakat 4 kişilik pastanın 65 lira olması tabiki çok pahalı
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.