Şimdi Ara

Liva Pastanesi - Şerbetli Tatlı %50 indirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
5.877
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali222

İlk linkteki (Maltepe) orjinal olan. Ankara nin eskilerinin tamamı bilir burayı. Efsanedir.

Alıntıları Göster

diğer üyelerimizin dediği gibi ilk linkteki asıldır,

ve gerçekten çok güzel yapıyorlar...Liva Pastanesi - Şerbetli Tatlı %50 indirim 

• İptal oldu sanıyorum geçmiyor kod.
  • Arnavutköy uzak olmasa gideceğimiz yer bellidir.birde para olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brutal55 kullanıcısına yanıt
    Benim siparişim geldi... Bilen bilir Antep Zeki İnal değil ama iyidir yinede ;)
  • Dantes7 kullanıcısına yanıt
    Sadece cevizli baklava kalmış.
  • VBaranX kullanıcısına yanıt
    Çayyolu'nda Hazar Unlu mamülleri vardı hala aynı yerde mi bilmiyorum ankara'daki en iyi baklavayı yapıyolardı bence bayadır yemedim.

• HawK95 kullanıcısına yanıt
    Yaşamkentte oturdum eğer Alacaatlının oradakini diyorsanız hocam Ankagross'un ilerisindekini onlar ev tipi baklava yapıyorlar, Beypazaranınki gibi. Fıstıklısını bilmiyorum varsada market baklavası gibi gelmiş olabilir bana lezzetini bilemiyorum. Bağlıca'da var birde oradan ekmek bile almıyorum sevemedim ürünlerini.
  • VBaranX kullanıcısına yanıt
    Bağlıca ana şubeleri sanırım ama aynıdır ürünler heralde. Dediğim gibi bozmuş olabilirler belki baya oldu 3-4 sene oldu gitmeyeli

• Baklaca nasıl geliyor? Kargo mu kurye mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara Gimat-Müslüm'e yolu düşen olursa tavsiye ederim. Kalpli dilber dudağı favorim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • man utd kullanıcısına yanıt
    Liva'nın kendi aracıyla geliyor. Ankara içi geçerli.
  • neverktulu kullanıcısına yanıt
    Hocam ben oradanda çok yedim en son 2-3 yıl önce gittim. Çok bozmuşlardı zaten sürekli el değişiyor diye biliyorum. Ama uğrarsam birdaha girer alırım. Kilosu 5-6 TLden çok su böreği almışımdır. 7-8 yıl önce iyiydi gerçekten fiyat/performans süperdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VBaranX

Hocam ben oradanda çok yedim en son 2-3 yıl önce gittim. Çok bozmuşlardı zaten sürekli el değişiyor diye biliyorum. Ama uğrarsam birdaha girer alırım. Kilosu 5-6 TLden çok su böreği almışımdır. 7-8 yıl önce iyiydi gerçekten fiyat/performans süperdi.
    Ortakları ayrıldı. Esas sahibi isim hakkını koruyarak 50 metre kadar yukarıya taşındı yine Müslüm adında. Diğer ortağı da dükkan yerini sabit tutup Muhsin ismiyle devam ediyor. Ben genelde Müslüm'den alırım tatlıyı.

• Benim şöbiyet geldi arkadaslar ancak şöyle bir sorun var. Tarttim acmadan 950 gr geldi aradim yogunluktan tartmamislardir dendi . Ayrica kutunun ağırlığı da var yani 900 gr şöbiyet almis olduk . Ne kadar uygun fiyat ve lezzetli olsa da bir daha alisveris yapmayacagim buradan . Millet fazla koyar bunlar eksik koyuyor. Aradigimda da telafi gibi bir sey yapmadilar yani güvenilir değil firma tavsiye etmiyorum.

Not : 50-100 grmin pesinde degilim , sadece vadedilen neyse o bende . Bir de getirirken bayagi akitmislar.
    Liva Pastanesi - Şerbetli Tatlı %50 indirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• kampanya bitmis sanırım kaçırdım :( Geçenlerde gimat a yolum düştü, daha önce aynı caddeden farklı yerlerden bir kaç defa tatlı aldım, hepsi birbirinin kopyası, bence çok kötü. Müslümü özellikle deneyeceğim fark olacağını zannetmiyorum ama tavsiyenizi dikkate alayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erwinsmith06

Benim şöbiyet geldi arkadaslar ancak şöyle bir sorun var. Tarttim acmadan 950 gr geldi aradim yogunluktan tartmamislardir dendi . Ayrica kutunun ağırlığı da var yani 900 gr şöbiyet almis olduk . Ne kadar uygun fiyat ve lezzetli olsa da bir daha alisveris yapmayacagim buradan . Millet fazla koyar bunlar eksik koyuyor. Aradigimda da telafi gibi bir sey yapmadilar yani güvenilir değil firma tavsiye etmiyorum.

Not : 50-100 grmin pesinde degilim , sadece vadedilen neyse o bende . Bir de getirirken bayagi akitmislar.
    pazarları bende %50 olunca sipariş verdiğimde benzer problemler yaşıyorum. kutu 50 60 gr var rahat. bi de üstüne eksik olduğu oluyor. bazen de 1050 gr falan oluyor o zaman ancak normal oluyor. düşünsenize kilosu 50 liraya kutu alıyoruz hiç hoş değil

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

pazarları bende %50 olunca sipariş verdiğimde benzer problemler yaşıyorum. kutu 50 60 gr var rahat. bi de üstüne eksik olduğu oluyor. bazen de 1050 gr falan oluyor o zaman ancak normal oluyor. düşünsenize kilosu 50 liraya kutu alıyoruz hiç hoş değil

Alıntıları Göster
    Yani hocam 100 gr 1 kisilik . Tarttim tanesi 25 gr 4 dilim eksik yaklasik. Arayinca arkadaslar tartmadi kutu 1 kiloluk kutu dedi boyle bahane mi olur anlamadim. Ucuz etin yahnisi tabi ben bunu iade ederdim de , ugrasamadim. Bir firma hep ayni kaliteyi sunmak zorunda bakalim belli yerlere de yazacagim bunu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: neverktulu

Ortakları ayrıldı. Esas sahibi isim hakkını koruyarak 50 metre kadar yukarıya taşındı yine Müslüm adında. Diğer ortağı da dükkan yerini sabit tutup Muhsin ismiyle devam ediyor. Ben genelde Müslüm'den alırım tatlıyı.

Alıntıları Göster
    gimat da grosllara çok gidermi ama baklavacıları bilmiyordum. fiyatrlar nasıl hocam genelde
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Glikoz kullanıyorlar bence. Son yediğimde uzun zaman oldu ama rahatsız etmişti beni.
    Sonra bir daha da almadım. Gidip yerinde tadına bakabilirsin.
    Ben gittiğim dönemde tadım yaptırıyorlardı, şimdi nasıldır bilmiyorum.

Sitesinde yazana göre
    Su böreği 15
    Fıstıklı Baklava 35
    Kuru baklava 40
    http://www.muslumusta.com.tr/urunler
    https://www.google.com/maps/place/M%C3%BCsl%C3%BCm+Usta+Baklava+B%C3%B6rek/@39.9472909,32.7576016,15.75z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x70fd3cb9610d5bfc!8m2!3d39.9529557!4d32.7637751?hl=tr-TR

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.