Şimdi Ara

Liva Pastanesi 100₺ ve üzeri %50 İndirim (Ankara-Online Sipariş)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
4
Favori
6.509
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mail gelmiş. Fiyatlar ortalamanın üstünde ama bildiğim kadarı ile kaliteli bir yer.

https://www.livapastacilik.com/

kod: tatlipazar

Liva Pastanesi 100₺ ve üzeri %50 İndirim (Ankara-Online Sipariş)

Teslimat;

Altindağ - Etimesgut - Kecioren - Yenimahalle - Sincan- Ücretsiz (Mamak da dahilmiş)

Çankaya (Kızılay - Oran- GOP - Bahçelievler - Beşevler - Çukurambar - Bilkent - Çayyolu) ÜCRETSİZ

Gölbaşı - Batıkent 10.00TL

Elmadağ - Akyurt - Çubuk 30.00TL

Polatli 40.00TL

(0312) 215 0000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 15 Temmuz 2018; 11:23:9 >

• 1gr bile eksik gelse hakkınızı arayın. Siz aramadıkca onlar yarım kiloyu bir kilo diye gönderir... 1 gr bile eksikse iade edin hiç kimse tatlı yemedi diye ölmedi ama hakkınızı aradığınız için gelecekte dikkat edeceklerdir( diye umut ediyorum) (tabi güzel bir fırçayla)

Siz bakmayın ankara nin en güzel yeri taze vs diyenleri.. Hak haktır.. Zaten fiyatları piyasanın 3 katı...
  • Hiçbir alakam yoktur firma ile.Lakin ürünler kaliteli özellikle fıstıklı baklava :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tüh angara

• Kaymaklı baklavası tavsiye olur :)
  • Nerelere teslimat yapıyorlar acaba bulamadım. Ayrıca ürünleri süper kalitelidir

• Eğer gop taki liva ise etlik teki (ana üretim merkezi) oskarın baklavası ve fıstıklı sarması daha güzel, fiyatı da livaya göre daha uygun. Ama livanın da pasta - ekler - pötibör vs gibi ürünleri daha lezziz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur

Nerelere teslimat yapıyorlar acaba bulamadım. Ayrıca ürünleri süper kalitelidir
    konuya ekledim.
  • Teşekkürler hocam.Teslimat bizim buraya ücretsizmiş, geçtik bir sipariş.
  • Çok iyi fırsat değil mi? Baklavası glikoz şurubu kullanılmadan, hakiki ceviz fıstıkla yapılıyorsa çok cazip geldi bana

• piyasada 1kg cevizli baklava 30TL iken burada yarım kilosu 30TL. Yemişim %50 yi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Varya bir dua ettim size . Çok çok teşekkürler nasıl farkettiniz. Bilsem bugün misafir çağırdım.

• Baklava fiyatlarına baktım niye bu kadar ucuz diye düşündüm tıklayınca yarım kilo fiyatı yazdıklarını gördüm. Yarım kilo fiyatını yazmak nedir. Bide bunun gibi seyyar satıcılar var meyve fiyatlarına küçücük yarım kilo şu kadar diye yazıyorlar

• fatmank F kullanıcısına yanıt
    :) ben teşekkür ederim, mail gelmiş paylaşayım dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 15 Temmuz 2018; 12:26:59 >
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Piyasadan aldığınıza benzemez hocam hazır aynı fiyata inmişken tadın derim

• Fıstıklı sarması nasıl arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

tüh angara
    Lazımsa gönderelim?
  • konu sahibine teşekkürler, 1 kilo fıstık sarma verdim
  • Fiyatlar yüksek ama piyasanın en kaliteli yaş pastaları burdadır,güzel fırsat.

• neyde geçerli bu indirim ? mobil falan mı ? Pc de kodu kabul etmiyor . Fiyat düşmüyor. Yada kategori var mı _?
  • Yaşpasta ekler aldım. 100 TL ye tamamlayın sepeti.

Haber veren arkadaşa teşekkürler.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.