Şimdi Ara

LittleBigPlanet 3 Yolda!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

LittleBigPlanet 2, Extras Edition ile oyuncuları meşgul ede dursun Sony ve serinin yaratıcısı Media Molecule tarafından yapılan açıklamaya göre LittleBigPlanet 3'ün geliştirilmesine hızla devam ediliyor.

Yapımın başka bir stüdyo eline teslim edilmiş olmasının LittleBigPlanet 3'te herhangi bir değişikliğe yol açmayacağını belirten Sony, Sonic & Sega All-Stars Racing ile Dead Space Ignition gibi oyunlara imza atan Sumo Digital'e güvenlerinin tam olduğunu ifade ediyor.

Söylentilerin aksine LittleBigPlanet 3'ün yeni PlayStation için çıkacağına dair bir bilgi olmadığını belirtirken, Media Molecule'ün PlayStation Vita için Tearaway adlı bir macera oyunu geliştirdiğini de hatırlatalım.

http://oyungezer.com.tr/haberler/45-oyun-dunyasinda-olup-bitenler/12237-littlebigplanet-3-yolda

• Hem ps3'e ciksin hemde ps4'e

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengizhan1903

Hem ps3'e ciksin hemde ps4'e

Sonra PS4 satamasınlar.
  • 2.oyunun üstüne ne ekleyebilirler ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İdam Cezası

2.oyunun üstüne ne ekleyebilirler ki?

İşte teknolojinin bu özelliğini seviyorum. Her seferinde bu dediğin cümleyi kuruyoruz ve her seferinde şaşırıyoruz.
  • Gerek Yok 2Bile Fzlaydı
  • LBP candır çıksın tabiki fakat yeni nesil için tasarlanıyor olabilir..
  • Herşey iyi güzel birtek tadında bırakmayı bilmiyorlar
  • yeni nesile mi çıkacak acaba
  • LBP serisi arkadaşlarla oynanınca çok zevkli
    , tek başına ancak senaryo () bitirilir.

Ama bu oyun online oynanmaz.
    Çünkü denk gelecekleriniz 5-11 yaş arası minicik oyunculardır.
    Çok gördüm, geneli böyle ne yazık ki.

Online oynarken bir podda dört kişiydik, baktım biri, öbürüne tokat attı. Ardından hemen kicklediler.
    Yaşlarını sorduğum da 8-10 dediler.

Sözün özü: Bu oyun online oynanmaz hacılar.

• Uncharted 4 ile birlikte PS4'ün çıkış oyunu olacaktır diye düşünüyorum..

O değilde InFamous 3 nerede? Sucker Punch duy sesimizi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

LBP serisi arkadaşlarla oynanınca çok zevkli
    />

/>

Online oynarken bir podda dört kişiydik, baktım biri, öbürüne tokat attı. Ardından hemen kicklediler.
    />

Sanırım o tokatlamadın zevki ayrı hocam. 22 yaşındaki kardeşimle oynarken bile aynı durumla karşı karşıya kaldım. Bölümü geçmeye çalışırken tutup, çekip ilerlemememi sağlıyordu. Suratını gördüğümde ise emininki oyundan aldığı zevkten daha fazla zevk alıyordu çünkü beni sinir ediyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDcdy

Sanırım o tokatlamadın zevki ayrı hocam. 22 yaşındaki kardeşimle oynarken bile aynı durumla karşı karşıya kaldım. Bölümü geçmeye çalışırken tutup, çekip ilerlemememi sağlıyordu. Suratını gördüğümde ise emininki oyundan aldığı zevkten daha fazla zevk alıyordu çünkü beni sinir ediyordu.

Biliyorum reis, tokatlamak
    />
    çok zevkli.
     LittleBigPlanet 3 Yolda!

Arkadaşını tutup çekmek, ardından beraber düşmek
    />
    />
    />
    ya da su da boğulmak
    />
    />
    />
    gerçekten çok güldürüyor.

Bu oyunla ilgili böyle komik bol bol anılarım var.

• LittleBigPlanet 3, Playstation 4'e mi geliyor?

Playstation 4'ün duyurulmasından beri ortalık bir türlü durulmuyor. Spekülasyonlar haberleri kovalıyor, videolar dedikoduları. Sony de bu durumdan memnun olacak ki, her gün ilginç gelişmeler sunuyor karşımıza.

Geçen hafta yayınlanan 149 firmalık PS4 Partner listesi bugün güncellendi ve özellikle Avrupa'da 53 firma varken yeni listede bu sayı 28'e düşmüş durumda. Yapılan karşılaştırmalara göre Criterion Games ve Mojang gibi firmalar yeni listede yok. Fakat asıl soru şu; "neden"? Sony bu firmalarla yollarını ayırdı mı yoksa liste "konsollar arasında münhasır" olarak limitlendi mi? Yani Xbox'a da oyun yapacak olan firmalara Sony artık PS4 Partner demek istemiyor mu? Sony, bu değişikliği "bizim tarafımızda olan bir hata" diye dillendirdi, listeden adı çıkan firmalar da bu sözü doğruluyor.

Giden firmaların yanı sıra yeni eklenen bir firma ise dikkat çekiyor: Sumo Digital. Sumo Digital bir süre önce LittleBigPlanet 3'ü geliştirecek olan firma olarak dedikodulara meze olmuştu, VG247 sitesinin kaynakları da Sumo Digital'in LBP3 üzerinde çalıştığını doğruluyor.

Sony'nin yeni listesinde ise Avrupa'dan oyun stüdyoları şu şekilde finalize oldu:

•Avalanche Studios
    •Blitz Games Studios
    •Bohemia Interactive
    •CD Projekt RED
    •Climax Studios
    •Hello Games
    •Just Add Water (Developments), Ltd.
    •Deep Silver
    •Lucid Games Ltd
    •MercurySteam
    •Ninja Theory Ltd
    •Nixxes Software BV
    •Paradox Interactive
    •Rebellion
    •Saber Interactive
    •Creative Assembly
    •IO Interactive
    •Starbreeze Studios
    •2K Games
    •Team 17 Digital LTD
    •Yager
    •Zen Studios
    •keen games
    •Splash Damage
    •Stainless Games Ltd
    •Sumo Digital
    •Codemasters
    •TT Games

http://www.merlininkazani.com/Sony_oyun_gelistirici_listesini_kirpti-haber-59292p1.html

• Cok iyi bir haber. Umarim Ps4 icin geliyordur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

LBP serisi arkadaşlarla oynanınca çok zevkli
    />

/>

/>

Hocam bence bu oyunun zevki de burdan kaynaklaniyor,sahsen ben level secme ekraninda millete daliyordum uyuz olup cikiyorlardi .. Oyunun ana temasi bence "eglence,girgir..".. Misal 4 kisi online oynuyorduk yabancilarla,jel gibi bisey vardi top seklinde adamlar tam karsiya ziplarken suratina atiyordum yere düsüyorlardi ama felaket biseydi ya

PS4'de birde sosyal ag olayini iyice gelistirirlerse bu oyun tam stres atmalik olur..Böyle gerilip gerilip yumruk atmasi yokmu beni benden aliyordu ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Mahz3N

Hocam bence bu oyunun zevki de burdan kaynaklaniyor,sahsen ben level secme ekraninda millete daliyordum uyuz olup cikiyorlardi .. Oyunun ana temasi bence "eglence,girgir..".. Misal 4 kisi online oynuyorduk yabancilarla,jel gibi bisey vardi top seklinde adamlar tam karsiya ziplarken suratina atiyordum yere düsüyorlardi ama felaket biseydi ya

PS4'de birde sosyal ag olayini iyice gelistirirlerse bu oyun tam stres atmalik olur..Böyle gerilip gerilip yumruk atmasi yokmu beni benden aliyordu ya

Tabii ki hacu, çok zevkli. Bende çok kişiyi sinir ettim.
     LittleBigPlanet 3 Yolda!

Ama dediğim minik oyuncular tek tokat atınca bile kickliyorlar ya da oyunun ortasında kaplumbağadan
    />
    daha hantal bir biçimde 1.5-2 dakika yazı yazıyorlar. (Daha doğrusu yazmaya çalışıyorlar.
    />
    )

Onun dışında zevkli, hele arkadaşlarla başlasın parti.
    />

• Trolling Dem Noobs
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.