Şimdi Ara

Little Big Planet 3 [PS4 ANA KONU] Türkçe Olarak Geliyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
1
Favori
9.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk defa bu oyunla seriye adım atmış olacağım. Eşimle oynamak için alacağım. İnşaallah beraber eğleniriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun çıktı.. Oynayan var mı?
  • İlk iki oyundaki milyonlarca bölümü PS4 sahipleride oynasın ve kendi bölümlerini tasarlasınlar diye çıkartıldı bu oyun bence. Fazla bir yenilik içermediği içinde ilgi az oldu oyuna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioner

İlk iki oyundaki milyonlarca bölümü PS4 sahipleride oynasın ve kendi bölümlerini tasarlasınlar diye çıkartıldı bu oyun bence. Fazla bir yenilik içermediği içinde ilgi az oldu oyuna.

Oyunun yenilik içermesine gerek yok ki oyunun asıl amacı kendin yaratmak zaten. Lbp 2 de yüzlerce paylaşılan bölüm oynadım ve hepsi birbirinden iyiydi. ps3 de suyunu çıkarttığımdan şuan erteledim ama kesinlikle alacağım co op da çok zevkli oluyor.(çaktırmayın far cry 4, gta5, alalım derken birde witcher 3 için kenara para ayırınca başka para kalmadı alamadım)
  • Bu oyuna neden ilgi bu kadar az çok garip. Bugün aldık arkafaşla daha singel bölüm oynamadık bile hikaye moduna girmeden 2-3 saat kahkahalar eşliğinde eğlendik. Araştırın ve bu oyunu edinin arkadaşlar.
  • PS Vita versiyonunu oynamistim harikaydi. PS4 icin olanini da en kisa surede edinecegim. Mutlaka oynanmasi gereken bir oyun :)
  • Oyunu edinip oynama firsati bulan var mi arkadaslar? Yorumlari alalim :) .
  • Ben de önümüzdeki pazartesi siparişi vereceğim inşaallah. Dün Youtube da co-op oynayanların videosuna denk geldim. Çok eğlenceliydi. :)

• Oyun harika arkadaşlar yeni elemanların yanında birçok yeni özellikler eklemişler bizim elemana :-D ilk 2 oyunda toplamış olduğunuz nesneleri 3 e aktarabiliyorsunuz ve lbp2 deki yan oyun olan Move Edition ı indirebiliyorsunuz(şuan aktif değil ama)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyuna ilgi var aslında ama sayfaya yok, platform oyunu sonuçta konuşacak şey az

takılan filan olursa gelir yazar bunun dışında çok fazla ilerlemez başlık. oyun güzel hoş, başkada platform oyunu olmadığnıdan herkes alıp oynayacak eskiden olduğu gibi .
  • Cok uzucu cidden bu konunun gerilerde kalmasi. Iki gundur oynuyorum eger 2 kisi oynayabilecek imkaniniz varsa diger oyunlari unutursunuz oyle diyeyim.

Ps4un en eglenceli coop oyunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

oyunu kutulu alan varmı arkadaşlar? bana kapak görseli lazım da, kutulu sahip olan bir arkadaş görseli yüksek çözünürlükte JPEG olarak tarayıp atabilir mi rica etsem?

Milletinde işi gücü yok onunla uğraşıp bide yüksek çözünürlükte yapıp gönderir size zaten hey Allahım ya..

• Move Edition şuan aktif arkadaşlar yükleyebilirsiniz.

• Black friday ile büyük ihtimal 30 dolara düşecek millet onu bekliyor bence ben de dahil.

• Move Edition da yeni bölümler var lbp2 de bu bölümler yoktu sanırım

• Oyun bugün elime ulaştı. Henüz eve gidip oynama fırsatı bulamadım.

• Oyunu aral kaça satıyor acaba.Diğer oyunlar gibi 200 liramı?
    Edit: Gerçi soru gereksiz olmuş.Angry birds ü 200 lira yapan firmadan bahsediyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞevketMarco -- 29 Kasım 2014; 20:35:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞevketMarco

Oyunu aral kaça satıyor acaba.Diğer oyunlar gibi 200 liramı?

LBP 3'ün dağıtımını Sony yapıyor, Aral değil. PS4 sürümü 199 TL, PS3 sürümü ise 189 TL. Oyunda Türkçe altyazı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

quote:

Orijinalden alıntı: ŞevketMarco

Oyunu aral kaça satıyor acaba.Diğer oyunlar gibi 200 liramı?

LBP 3'ün dağıtımını Sony yapıyor, Aral değil. PS4 sürümü 199 TL, PS3 sürümü ise 189 TL. Oyunda Türkçe altyazı var.

Teşekkürler.Bir an sony i unutmuşum.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasgok

Move Edition da yeni bölümler var lbp2 de bu bölümler yoktu sanırım

1. ve 2. oyundaki bölümler var mı 3. oyunda? Yoksa tamamı yeni bölümler mi? Eski oyunlarda ailemle severek oynadığımız bir çok bölüm vardı.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.