Şimdi Ara

LITTLE BIG'DE KOT PANTOLON 19,95 LİRA 1 ALANA 1 BEDAVA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
11.406
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kesin eski modellerdir. yeni sezon ürünleri o fiyata satcaklarini hiç sanmam. orada kotlar 85ten aşagiya yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

yani kendi imalatı olarak 501 üretmesi mümkün değil tabi. baı taklitler berbat oluyor ama bazıları ise birebir. taklidini üretiyor işte kesimdi dikişti falan herşeyini kopyalıyor. genlede de benziyor. ayırıcı şey 501 de genelde arka cepteki küçük levis bayrağı ve üstteki levis etiketi oluyor. bi de kumaş ve dikişler. yani belli ediyor kendisini kötü taklit. ama yine de orjinaliyle ayırmak biraz zor iyi taklitleri. en güzeli bi levis mağazaına gidin bakın 501 e ve knedinizinkine çok fark mı diye yoksa iyi taklittir. normalde 501 100 tl nin üstüündedir genelede

Zaten kotu hanımın kardeşine hediye aldım. Kendim için en son 2007 de Levi' s 501 almıştım ve her zaman giyerim. Kışın yaz aylarına göre 10-15 kilo alırım ama yine de bu Levi' s banamısın demez üzerime oturu üstelik sıkmadan. O yüzden ben kendime daima Levi' s mağazasından 501 alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: arif231

Arkadaşlar olayın aslı şu Mağazanın Camında büyük olarak ''Alana 1 Bedava yazıyor''. Tabi 1 Rakamı büyük yazıldığı için uzaktan bakıldığında kampanya 1 ALANA 1 BEDAVA Şeklinde okunuyor. Ancak yakından baktığınızda 2 Alana 1 Bedava olarak kampanyanın olduğunu görüyorsunuz. Bizzat bugün mağazaya gitmiş birisi olarak söylüyorum.

Yani kampanya tüm reyonlarda 2 ALANA 1 BEDAVA Şeklindedir.

hımm bak ona dikkat etmemiştim.. Bana 1 alana 1 bedava yazıyor gibi gelmişti..
  • harbi levis 501 giyince insana cok yakisiyor... outletlerde 80 ytlye kadr bulunabiliyor levis 501
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Geçen hafta bizim mahallede ki (Ümraniye Vergi Dairesi Arkası) kotçudan Levi's 501 erkek kot pantolonu 20TL' ye aldım.

sahtedir kesin. ama nerdeyse aynısını yapıyolar o da ayrı mesele

Adam kotlar kendi imalatımız dedi.
    Orjinal kot nasıl anlaşılır. Hologramla mı?

kendı agzıyla sahte demıs zaten
  • alan oldu mu acaba hiç?
  • Başka nerelerde indirim var acaba?
    Fiyat olarak bana lcw uyuyor da orda da sadece öğretmen indirimi var sanırım.

Geçen sene indirim vardı lcw den 22 ye almıştım kotları çok güzel kotlardı.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.