Şimdi Ara

Lithaunans'a telefon tavsiyesi :) max.1650'lik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 ay sonra almayı düşünüyorum aklımda olan model xiaomi redmi note5 3/32 düşünüyorum belki az arttırıp mi a2 3/33 olabilir başka önerilerede açığım (sanki varda) birde redmi note6 ile arasında ciddi bir fark varmıdır? Fiyat farkı çokta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lithaunans'a telefon tavsiyesi :) max.1650'lik

Up

• Redmi note 5 derim ben.
    Ayrıca note 6 ile arasındaki farklar neler bende merak ediyorum biri bizi aydınlatsın.
  • Teşekkürler çok sağolun redmi note6'ya baktımda ikisi aynı para olsa gider redmi note5 alırım heralde

• V30+tan vazgeçmen isabetli olmuş o LG markasına ayarım:)

Redmi note 6 pro yanlış bir stratejiyle alelacele üretilmiş bir cihaz note5e yenilik getirmeyip sırf çentik moda oldu diye üretimi erkene alınan bir model. Bence redmi note 5 al fakat eğer uzun süreli kullanım düşünüyorsan 4/64 lük modelini al. Daha 1 ay var kur nolur fiyatlar nolur bu fiyat aralığına giren başka cihaz olur mu senin kararın değişir mi bunlar için daha vakit var. Alacağın zaman tekrar bakarız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lithaunans

Teşekkürler çok sağolun redmi note6'ya baktımda ikisi aynı para olsa gider redmi note5 alırım heralde
    Rica ederim. Ben de alırsam redmi note 5 alırım sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D5DA72FA0 -- 20 Kasım 2018; 18:54:21 >
  • Yardımcı olurmusunuz lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithaunans -- 20 Kasım 2018; 21:57:23 >
  • Lithaunans L kullanıcısına yanıt
    Bütçe biraz artma imkanı varsa 1850 TL civarı HTC U ultra var.
    Kamera başarılı,OIS destekli,fakat tek kamera. Snapdragon 821 bulunmakta.
    Arkadaşımıza aldık,memnun baya. Distrübütör garantili

Motorola Moto Z f/p ürünü fakat eskidi artık. Pil yönünden forumda herkes muhalefet bu modele.

Bütçenize göre en ideal aşağıdaki modeller. Siz de incelemişsiniz zaten
    -Redmi Note 5 (64/4 GB) ithalatcı garantili.
    -Mi A2 (32/4GB) İşlemci ve kamera daha iyi olduğu için tercih sebebim olurdu. yine ithalatçı garantili

Redmi note 5'e alternatif 1600 TLye 11.11 de 1600 TLye düşen Asus Zenfone Max pro var. (64/4 Gb)
    Batarya 5000 mah ve distrübütör garantili
    Yine fiyatı inecektir.

Şahsi fikrim Snapdragon 660 altına inmemek daha akıllıca olur.
    En kötü Snapdragon 636 ...
  • Lithaunans L kullanıcısına yanıt
    Hocam A2 Gsmarena incelemesinde 3.5 yıldız almış ekran, pil, 3.5mm jack olmaması vs. Telefonu baya geriye düşürüyor.

Daha seçiçi olmanızı tavsiye ederim.

Bu fiyat aralığında performans olarak üzmeyecek yurtdışı Poco, Mi8 SE gibi modelleri düşünün derim.(Bütçe 150 200 arttırarak)

İlla çamurdan da olsa garantisi olsun derseniz Note 5 Pro dan başka bir seçenek gözükmüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JackWondo kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler ufkumuzu biraz açalım o zaman :)
    Mi 8se global değil poco f1 veya mi8 light olabilir o zaman gerçi plastik kasadan sıkıldım ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithaunans -- 20 Kasım 2018; 23:54:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.