Şimdi Ara

Litecoins

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
4
Favori
720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artık litecoins içinde faucetler acılmaya başladı şimdilik benim bulduklarım bunlar

http://ltc4you.com/?r=2920

http://litecoiner.net/

• faucet ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsz

faucet ne?

bedava coin kazanıyosunuz belli periyotlarla aktif oluyo. suanda küçük meblalar kazanıyosunuz ama bitcoin gibi kendini 1 yıl içinde baya katlayabime potansiyeli var :D biriktirip bi kenarda tutmakta yarar var :D
  • onun yerine ltc mining yapın daha fazla kasarsınız. ayrıca btc bu kadar yükselmişken ve pazarın %85lik kısmını btc oluştururken ltc btc olayı kapanana kadar(kullanılmamaya-üretilememeye başlayınca) btc'nin yerini alamayacak. varsa paranız 100 tl atın belki 1-2 yıl sonra bakarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SütMısırı

onun yerine ltc mining yapın daha fazla kasarsınız. ayrıca btc bu kadar yükselmişken ve pazarın %85lik kısmını btc oluştururken ltc btc olayı kapanana kadar(kullanılmamaya-üretilememeye başlayınca) btc'nin yerini alamayacak. varsa paranız 100 tl atın belki 1-2 yıl sonra bakarsınız.

zaten yerini alması zor ama bitcoin 10 k ları görürse litecoine 1k yı falan zorlar şimdilik düşükken bedava gelicek seyden zarar gelmez :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monsieur Vincent

quote:

Orijinalden alıntı: SütMısırı

onun yerine ltc mining yapın daha fazla kasarsınız. ayrıca btc bu kadar yükselmişken ve pazarın %85lik kısmını btc oluştururken ltc btc olayı kapanana kadar(kullanılmamaya-üretilememeye başlayınca) btc'nin yerini alamayacak. varsa paranız 100 tl atın belki 1-2 yıl sonra bakarsınız.

zaten yerini alması zor ama bitcoin 10 k ları görürse litecoine 1k yı falan zorlar şimdilik düşükken bedava gelicek seyden zarar gelmez :D

bitcoin 10 k görcek? pazarın %85 btc diyorum. geriye kalan %15in %10'unu alsa değerini üçe mi katlayacak? şuan maksimum değerde. accepted btcler azalmaya başlayacak. çoğu site btcleri denied btc olarak görüp markete sokmayacak ve değeri düşcek. olsa olsa 3000'den yukarı çıkmaz. Çok araştırdım bi ara. 1 ay önce 3800tl gördü BTC. Şuan 2000. Dediğim olay oluyor.
  • size göre öyle olabilir ama ben degerinin artacağına eminim
  • Monsieur Vincent kullanıcısına yanıt
    hocam bir şeyler yaptımda şunu detaylı anlatabilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorunlupırasa

hocam bir şeyler yaptımda şunu detaylı anlatabilirmisiniz

öncelikle litecoin in sitesinde bi cüzdan indireceksinizhttps://litecoin.org
    sonra cüzdanı kurup actıgınızda al sekmesini secin adresi kopyalayıp bu sitelere yapıştıracaksınız sonra ödeme limitine geldiğinde bu siteler belli günlerde ödeme yağıyor size.
    1 i saat başı diğeride günlük coin veriyo yanılmıyosam
    tamamdır onu ekledim peki bu verdikleri ne kadar olunca bozduruyoruz nasıl oluyo bu iş tam detaylı anlatırmısınız
  • quote:

tamamdır onu ekledim peki bu verdikleri ne kadar olunca bozduruyoruz nasıl oluyo bu iş tam detaylı anlatırmısınız

bitcoin için faucetleri kullanıyorum onlar verdikleri limite geldiğimde hemen cüzdanıma yüklüyolar ama litecoin faucetlerini daha bugün gördüm ödemeler ne zaman yapılır tam bilmiyorum ltc4you da her pazar olacak diyo ama daha ödeme almadığımdan bir şey diyemem.
    Gerçek paraya çevirme konusunda tam bilgim yok bitcointalk diye forum var orda türkçe bölümde daha sağlıklı bilgi bulabiirsiniz.
    biriktirdikden sonra elimizde kalmasınlarda :D biraz araştırıyım şunu bari bir şey olsa pm atsam sıkntı olma sanırım
  • quote:

biriktirdikden sonra elimizde kalmasınlarda :D biraz araştırıyım şunu bari bir şey olsa pm atsam sıkntı olma sanırım

sorun olmaz :D dediğim forumda daha bilgili kişiler var onlar size daha cok yardımcı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monsieur Vincent

quote:

sorun olmaz :D dediğim forumda daha bilgili kişiler var onlar size daha cok yardımcı olur

ordada konu açtım artıkın yarın bakarım cevap gelmiş olur umarım sizede teşekkürler bilgi için
  • http://ltc4you.com/?r=3855 buda benim referans bi tık yaparsınız
  • up
  • Tutmaz, az buçuk ekonomiyle ilgilenen biri sanal coin işine litecoin ile girilmiyceğini ekstirebilir, ileride artcak diyor adam fakat niye artcağından nasıl artcağından bihaber, bitcoinin başarısı mucize değildir ve hala kazandırma potansiyeli olan tek para bitcoindir halihazırda, devcoin litecoin stablecoin gibi sanal paralar ise tamamen çöptür, paranızı sokağa atmak istiyorsanız alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zobarak

Tutmaz, az buçuk ekonomiyle ilgilenen biri sanal coin işine litecoin ile girilmiyceğini ekstirebilir, ileride artcak diyor adam fakat niye artcağından nasıl artcağından bihaber, bitcoinin başarısı mucize değildir ve hala kazandırma potansiyeli olan tek para bitcoindir halihazırda, devcoin litecoin stablecoin gibi sanal paralar ise tamamen çöptür, paranızı sokağa atmak istiyorsanız alın

Ben alsınlar demedim ki zaten adamlar bedavaya litecoin veriyo her saat bası girip 30 sn de belli bi miktar kazanıyosunuz bunun kimseye zararı olmaz :D
  • bu refim ltc4you:http://ltc4you.com/?r=4783

hiçbişey anlamadım ama yaptık bişeyler işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

bu refim ltc4you:http://ltc4you.com/?r=4783

hiçbişey anlamadım ama yaptık bişeyler işte

sorun bildiğim kadarıyla yardımcı olayım bende bu işe gireli 1 - 1,5 hafta falan oluyo :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.