Şimdi Ara

LİTECOİN - LTC Yatırımcıları burada toplanalım...Bilgi ve Sohbet (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
8
Favori
2.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Litecoin halen yukselite binance uzerinden 350$ gordu. Sanirim btc nin duraklamasi sebebiyle ltc ye kacis basladi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • binanceden bugun hesap actim butun herseyi ltcye yatirdim. paribu sikmaya basladydi.

yeni hesap acicak varsa refli linkten uye olursa fee oranlari dusuyor. uye olmak isteyen olursa diye buraya birakiyorum belki bir dhci yardimci olmak ister bana.

https://www.binance.com/?ref=12506622

• Binance kesinlikle öneririm arkadaşlar. Uygulaması da var cok pratik. Bu linkten üye olursanız sevinirim :)

https://www.binance.com/?ref=11600091

• quote:

Orijinalden alıntı: ReaperVR

binanceden bugun hesap actim butun herseyi ltcye yatirdim. paribu sikmaya basladydi.

yeni hesap acicak varsa refli linkten uye olursa fee oranlari dusuyor. uye olmak isteyen olursa diye buraya birakiyorum belki bir dhci yardimci olmak ister bana.

Oranlar karsilikli mi dusuyor yoksa sadece referans veren kisi mi?

• LTC sizce atıp beklemedik bir coin olabilir mi? 1000 lirayı atıp 1250 ya da 1300 lira olacak şekilde satış emri verip beklemeyi düşünüyorum. Bi 5 gün kadar şehir dışında olacağım kontrol imkanım çok fazla olmayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

quote:

Orijinalden alıntı: ReaperVR

binanceden bugun hesap actim butun herseyi ltcye yatirdim. paribu sikmaya basladydi.

Oranlar karsilikli mi dusuyor yoksa sadece referans veren kisi mi?

sanirim sadece ref veren. sizin refinizle biri girerse sizinde ayni oranda duser. tek katkisi fee dusuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

LTC sizce atıp beklemedik bir coin olabilir mi? 1000 lirayı atıp 1250 ya da 1300 lira olacak şekilde satış emri verip beklemeyi düşünüyorum. Bi 5 gün kadar şehir dışında olacağım kontrol imkanım çok fazla olmayabilir.

1250 1300 satış emri versen zaten hemen alırlar. 1360 tl mesela güncel kur bakıyorlar 1300 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: I am Tony Montana

quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

LTC sizce atıp beklemedik bir coin olabilir mi? 1000 lirayı atıp 1250 ya da 1300 lira olacak şekilde satış emri verip beklemeyi düşünüyorum. Bi 5 gün kadar şehir dışında olacağım kontrol imkanım çok fazla olmayabilir.

1250 1300 satış emri versen zaten hemen alırlar. 1360 tl mesela güncel kur bakıyorlar 1300 tl

Litecoin iyi altcoin gibi algılansa da reklamı fazla olmadığı için artışı da yüksek olmuyor. Bugün hızlı arttı ama sitehata verdiği için alamadık. Alış ve satış arasındaki farkın 200 lira olmasından bahsetmiştim Hocam ama yarın riskli bir gün olabilir LTC için

• Arkadaşlar litcoin almayı dünüşüyorum şimdi almalımıyım yoksa beklemelimiyim

• arkadaşlar tl ile alamıyorum lütfen yardımm
    koinim hala onay bekliyor,
    koineks yüklediğim kimlik fotokopisini veya başka bir nedenden dolayı reddoluyor.
    vebitcoin service is unavailable diyor
    btcturk den de beceremedim ki hep olumsuz zaten btcturk
    ilk defa alalım diye cesaret gösterdik şimdi de alamıyoruz
    bu arada alma sebebim yılbaşına kadar iyice artacağını okudum investing de birinin yorumunda tabi tartışılır, ama bitcoin gibi sağlama benziyor ltc
    bugün de doge yi almaya çalıştım o da olmadı yok mu yurtdışı yurtiçi tl ile alabileceğimiz bir site?
    bu binance falan dan da alamıyoruz üye olmadığım site kalmadı yardım lütfen pm de atsanız olur.
  • ltc alcaklar yabancı borsa uzerınden daha cok karlı ve hareketlı olarak satıs yapabılırsınız.

binance kullanıyorum ve gayet memnunm.https://www.binance.com/?ref=12506622 refli linktir. banada ufakta olsa bır katkınız olur ıstersenız refsız olarkda gırebılırsınız. sormak ıstedıgnıız konular olursa yardımcı olmaya calısrımı.

ıyı satıslar
  • Millet bu paraların değeri anlık olarak nasıl takip ediliyor. Hangi borsada işlem görüyor. Misal koimim. Com litcoin yada bitcoin anlık nasıl takip edebilşrim. Bşyerde artıyo bi yerde azalıyo anlamadım

• Arkadaş dün akşam 8 gibi birim fiyatı 1,200.00 dan buy order koymuştum. En düşük 1,150.00 görmüş ama yine de alamamış. Neden olabilir?
  • allpino A kullanıcısına yanıt
    Miktar fazla ise, o kadar satış olmadığı için almamıştır.
    Hangi siteden yaptınız işlemi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

Miktar fazla ise, o kadar satış olmadığı için almamıştır.
    Hangi siteden yaptınız işlemi ?

Koineks'den. Miktar 0.333 idi
  • Hocam şimdi aldım. Koineks ölü durumda ama. Saldırı var sanırım. Bir soru olacağım, bu coini wallet farklı cüzdanlara nasıl atıyoruz tam çözemedim.
  • Ben de ufak bir miktar aldım son düşüşte bakalım ...
  • allpino A kullanıcısına yanıt
    Koineks e kesin mi saldırı olduğu?

Baska bir yer var mi önerdiğiniz?

Paribu hesabı onaylamada cok gec kaldı kac gündür bekliyorum

• ReaperVR R kullanıcısına yanıt
    Lite coin koineks de100 lira daha pahaliya gidiyor hesaplarıma gore kabaca.peki binance e ilk sefer icin parayi nasil atıyoruz? Mecbur tl ile işlem gören bir yer lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

Lite coin koineks de100 lira daha pahaliya gidiyor hesaplarıma gore kabaca.peki binance e ilk sefer icin parayi nasil atıyoruz? Mecbur tl ile işlem gören bir yer lazım

aynen ilk turk bankasından al litecoin yada dusuk fee olan bır seyı ama binance e transfer edebılecek olan bır seyı daha sonra yolla bır daha kullanma turk borsasını para cekmek harıcınde. Yabancı borsada altcoın al sat yaparak total bıtcoın mıktarınızı cok oklay artırabılıyorsunuz. ben 3-4 gunde yalan yok yuzde 25 arttırdım. amacım sureklı bıtcoın mıktarını artırmak . dolar vs cevırmıyorum hıc sureklı dolanıyorum hangısı trendde ıse ona gırıorum kar yapıp cıkıyorum. Acıkcası en karlı borsalardan bırısı bence.

Mesela suan ADA cok guzel para getırıyor anlık degısımlerı kısa surede yuzde 10 oluyor :)

https://www.binance.com/?ref=12506622 benım reflı lınkımdır. Uye olmak ısteynler burdan olurlarsa banada ufak bır katkısı olmus olur . Sormak ıstedıklerınızı sorabılırsınız.

İyi satıslar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.