Şimdi Ara

LİTECOİN - LTC Yatırımcıları burada toplanalım...Bilgi ve Sohbet (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
8
Favori
2.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bi düzeltme gelirmi hocam bu kadar hızlı yükselmesini beklemiyordum satın alırken
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

quote:

Orijinalden alıntı: Özgür1616

381 tl den aldım bende hocam umarım böyle devam eder

Hayırlı uğurlu olsun.
    Bu mesaji gördüğüne çok sevineceksin..

Şuan 640 TL
    Edit : 840 TL yi gördü..

Ltc şuan AHT (All Time High) yani tüm zamanların en yüksek seviyesinde...

LİTECOİN - LTC Yatırımcıları burada toplanalım...Bilgi ve Sohbet

Mükemmel hocam Sattınız mı yoksa tutacak mısınız ltclerinizi?
    Ayrıca bu yükselişi öngörmeyi nasıl başardınız?
    İyi kazançlar

• Estağfurullah...

Satmadım. Nakite ihtiyacım olmadığı için de satmayacağim uzun süre. Satan arkadaşlarımın hepsi pişman... :)

Yükselişi öngörmek adı üstünde öngörü. Dusebilirdi de. Ben sadece yabancı formları ve coin haberlerini takip ediyorum. Tabi İngilizce şart...

LTC nin kurucusu Charlie Lee devamlı twitter dan açıklamalarda bulunuyor. Onu hep takip ediyorum anlik.

Fork

Hardfork

Airdrop

Gibi işlemlerde gerçekten iyi karlar ettim.

Sizlere de öneririm arkadaşlar...

Boş şeylerle değil, hayallerinizin pesinden koşun ve size faydası olacak şeylerle vakit ayırın...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Estağfurullah...

Satmadım. Nakite ihtiyacım olmadığı için de satmayacağim uzun süre. Satan arkadaşlarımın hepsi pişman... :)

Yükselişi öngörmek adı üstünde öngörü. Dusebilirdi de. Ben sadece yabancı formları ve coin haberlerini takip ediyorum. Tabi İngilizce şart...

LTC nin kurucusu Charlie Lee devamlı twitter dan açıklamalarda bulunuyor. Onu hep takip ediyorum anlik.

Fork

Hardfork

Airdrop

Boş şeylerle değil, hayallerinizin pesinden koşun ve size faydası olacak şeylerle vakit ayırın...

Teşekkürler vakit ayırdığınız için. Doğrudur bir söz vardı, girenler geç girdikleri için pişman, çıkanlar erken çıktıkları için

Takip ettiğiniz yabancı forumlar neler? Bir de koineks kullanıyorsunuz sanırım. Yabancı borsa mı kullanmalı sizce yoksa koineks mi? Yabancı borsada daha fazla seçenek var, IOTA vs.

Son olarak, cüzdanınızda mı tutuyorsunuz ltclerinizi yoksa koinekste mi? Teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: Qnzxt00w

quote:

Estağfurullah...

Fork

Hardfork

Airdrop

Teşekkürler vakit ayırdığınız için. Doğrudur bir söz vardı, girenler geç girdikleri için pişman, çıkanlar erken çıktıkları için

Takip ettiğiniz yabancı forumlar neler? Bir de koineks kullanıyorsunuz sanırım. Yabancı borsa mı kullanmalı sizce yoksa koineks mi? Yabancı borsada daha fazla seçenek var, IOTA vs.

Son olarak, cüzdanınızda mı tutuyorsunuz ltclerinizi yoksa koinekste mi? Teşekkürler...

Yabancı forum reddit ve Bitcointalk.

Ayrıca borsaların ve coinlerin sosyal medya hesapları takip ederim...

Bu işe harbi harbi girdiyseniz, malum büyük global borsalarda hesabınız mutlaka olmalı...

Konunun 2. Mesajında ki sitelerin neredeyse tamamında üyeliğim mevcut.

Portföyüm un bir kısmı koineks de.

Diğerleri al-sat için diğer exchange sitelerde.

Şuan için cuzdan kullanma ihtiyacı duymadım.

Çünkü her an bilgisayar başında ve connect halindeyim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Qnzxt00w

quote:

Estağfurullah...

Fork

Hardfork

Airdrop

Yabancı forum reddit ve Bitcointalk.

Ayrıca borsaların ve coinlerin sosyal medya hesapları takip ederim...

Bu işe harbi harbi girdiyseniz, malum büyük global borsalarda hesabınız mutlaka olmalı...

Konunun 2. Mesajında ki sitelerin neredeyse tamamında üyeliğim mevcut.

Portföyüm un bir kısmı koineks de.

Diğerleri al-sat için diğer exchange sitelerde.

Şuan için cuzdan kullanma ihtiyacı duymadım.

Çünkü her an bilgisayar başında ve connect halindeyim.

Teşekkürler hocam. Bitcointalk a üye olmuştum bugün oldukça geniş bir kitle var. Ben ufak bir miktarla gireceğim ve amatör olduğum için koinekste kalacağım bir süre. Bu süreçte belki daha çeşitli altcoinlerle hodl yapmak için girebilirim binance'ye.

Hocam çok vaktinizi çaldım ama son olarak, giriş için Koinekste bulunan hangi coinle uğraşmamı tavsiye edersiniz? Birden fazla coinle mi başlamamda fayda var yoksa? Teşekkürler... Bol kazançlar

• edit : silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santiago Munez -- 10 Aralık 2017; 21:56:9 >
  • Litecoin şu civarlarda (730 tl şuan) alınır mı ? yoksa bir düşüş beklenmeli mi ?
  • 247.75 dolar Türk borsalarında 920 TL şuan

Edit : yazarken 255 dolar oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgür1616 -- 12 Aralık 2017; 5:28:14 >
  • Binance den koinekse 2 tane litecoin attım ama 12 saat geçmesine rağmen hesabıma gelmemiş bunun sebebi ne olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Litecoin satın almak için nereyi önerirsiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi le passager -- 12 Aralık 2017; 15:1:36 >
  • Selam arkadaşlar, Bitfinex üzerindeki litecoinimi bitstampa yolladım. ama bitstampa hala düşmedi. bitfinexde witdraw bölümünde işlem complete olmuş gözüküyor. blockcypher da durum linkteki gibi. yorumunuz nedir para kayboldumu yoksa hala onaymı bekliyor.

https://live.blockcypher.com/ltc/address/3K6SRnKAYD8rUAtSh2T4HZXgDmiQ8gn4rJ/
  • dün gece 795 tl den aldım bugün 1080 tl olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyz35

dün gece 795 tl den aldım bugün 1080 tl olmuş

Bende LTC'ye dönmeyi düşünüyorum hocam 1000 lira ile.. Bu aşamada 50 lira kâr bıraksın benim için yeterli ama 50 lira için 1000 lirayı riske atmak ne kadar mantıklı anlamadım

LTC'de ki artışı dayandırdığınız bir neden var mı?
  • Huseyinn31 H kullanıcısına yanıt
    şu an 1180 olmuş :) hocam bildiğim bir neden yok bir yerden atladım trene gidiyoruz bakalım.bir yerden girmek lazım.
  • quote:

şu an 1180 olmuş :) hocam bildiğim bir neden yok bir yerden atladım trene gidiyoruz bakalım.bir yerden girmek lazım.

Koineks'den alıyoruz. 1100'den girene kadar servis hatası yüzünden 1250'ye fırladı. 1230'dan girdim. 1360'dan satış emri vereceğim.
  • Huseyinn31 H kullanıcısına yanıt
    bekle hocam çok çıkar daha 1 saat içinde ne kadar arttı
  • quote:

bekle hocam çok çıkar daha 1 saat içinde ne kadar arttı

Al/Sat yapıp ufak ufak kazanmayı düşünüyorum. 50-100 alayım bu dalgalanmadan yeterli benim için.
  • Bu sıçramanın sebebi var mı acaba? Pump&dump mı yoksa?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en ufağından ben de dün btc almıştım. baktım litecoin yükseliyor gibi. ona yüklendim. bakalım neler olacak. açıkcası çok merak ediyorum. btc trenini kaçıranlar altcoinlere yükleniyorlar. anlamadım valla. bekleyeceğiz ve göreceğiz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.