Şimdi Ara

Liseliler ne hale gelmis uzuldum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
5.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabah otobuste onume 2 liseli geldi oturdu, basladilar sesli muhabbete aksama dogru ayselerle bulustum ortam superdi gece babamin arabasini aldim zeynep e gittim cikista disarida sude yi gordum birazda onunla takildim sunun gideri yok bu tam yollu falan filan konusup durdular
    Ben 10 sene once liseden mezun oldum hayatimin hicbir doneminde arkadaslarimla kadinlar hakkinda boyle konusmadim
    Bu olayi artik son yillarda cok kez yasamaya basladim
    Eskidende boyle isler donuyordu ama toplum icinde bu kadar rahat konusulmuyordu bu konular, ayni sekilde liseli kizlarda da bu durum gecerli 3lu 5li kiz grup halinde den geldigimde otobuste metroda, cok kolay sekilde toplum icinde konuslamayacak muhabbetler yapiyorlar ve iki cinsiyetdekilerinde agzi cok pis bozulmus
    Utaniyorum bunlarin insanligindan, ulkeye ne iyilik getirebilir bunlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Öyle tipler hep vardı sana denk gelmemiş büyük ihtimal ayrıca otobüsde böyle bir şeyi sesli konuşması tamamen egosunu tatmin etmekten kaynaklanıyor. Böyle tipler genelde yalan söyleyerek kendini tatmin ederler böyle bir şeyi gerçekten yaşasa zaten anlatma gereği duymaz doymuştur çünkü ama çok konuşan boş konuşur bunu asla aklınızdan çıkartmayın.
  • Höst lan diyemedin mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet arkadaslar dogru ben otobuste ki tutacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: BUZ TROLÜ

Bu mesaj silindi.
    Anlat hadi gönlümüz neşelensin

• Liseliler mi ? Toplumun çoğu bu şekilde niye spesifik bir şekilde liselilere odaklandın ?

• dostum onların %99,9 u yalan rahat ol lisede böyle muhabbetler döner maksat karşındakine üstünlük sağlamaktır
  • Liselileri dayaktan geçirmek lazim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Onlar öyle bağrışırken sizin de şöyle demeniz gerekirdi hocam yüksek sesle"Namık gel oğlum gel" bunu deseydiniz onlar anlar apışıp kalırlardı
  • dayıcım 10 sene önce de böyleydi
  • Olayı kızdan öğrenmek lazım şimdi.Hatta otobüs şöforünden
  • itiraf et kıskandın. o muhabbetleri yaşamadın çünkü çirkindin. kuzenimle aynı lisede okudum 2009 yılında. okul çantasında kondom taşıyan adamdı.
  • Hocam o değil de sen en son evleniyordun hatta ukraynalı birisi ile ne oldu o iş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ofsayt Bozan Stoper

itiraf et kıskandın. o muhabbetleri yaşamadın çünkü çirkindin. kuzenimle aynı lisede okudum 2009 yılında. okul çantasında kondom taşıyan adamdı.
    ahlaksızlıgın neyini kıskanacagım şakamısın
    toplum içinde konusulacak şey var konusulmayacak şey var

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryo41

Hocam o değil de sen en son evleniyordun hatta ukraynalı birisi ile ne oldu o iş?
    bana mı diyorsunuz hocam ?
    nişanlandım ama ukraynalı değil türk

• quote:

Orijinalden alıntı: The Smoke Of Many Fires

Liseliler mi ? Toplumun çoğu bu şekilde niye spesifik bir şekilde liselilere odaklandın ?
    çünki konuda geleceğe dikkat çekmek istiyorum ve gelecek = gençler demektir, gençler böyle ise gelecek foseptik çukuru gibi birşey olacak bu gidişle

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-40C5DD97E

dayıcım 10 sene önce de böyleydi
    10 seneden bahsetmiyorum zaten
    80lerde 90larda hatta 2000li yılların başında boyle şeyler çarşıda pazarda otobüste konusulmazdı
    bugun 2019 ve bu muhabbete her an her yerde denk gelmek mümkün

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatikanli Mumin

10 seneden bahsetmiyorum zaten
    80lerde 90larda hatta 2000li yılların başında boyle şeyler çarşıda pazarda otobüste konusulmazdı
    bugun 2019 ve bu muhabbete her an her yerde denk gelmek mümkün

Alıntıları Göster
    Hocam 40 - 50 yaşında fln mısın

• Hakli ama adam o zamanlar konuşulmazdı bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.