Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Liseli'nin Feryadı !

4
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Giriş
      42 Mesaj
      28 Mayıs 2012 22:20:48 Konu Sahibi
      Merhaba arkadaşlar lise 2 ye gidiyorum. Anadolu teknik lisesi öğrencisiyim ortalamızın 3.00 (55) olması gerek. Ortalamam yetmiyor. Ortalama yetip 2 zayıfın varsa direk geçiyormuşsun. 3 zayıfım var. Ben sorumluluk sınavında 3 ünü vermemmi gerekiyor napmam lazım her kafadan bir ses çıkıyor okulda bilen biri yardım edebilirmi lütfen?

|
      |
      28 Mayıs 2012 22:32:02
      quote:

Orijinalden alıntı: agassiax

Merhaba arkadaşlar lise 2 ye gidiyorum. Anadolu teknik lisesi öğrencisiyim ortalamızın 3.00 (55) olması gerek. Ortalamam yetmiyor. Ortalama yetip 2 zayıfın varsa direk geçiyormuşsun. 3 zayıfım var. Ben sorumluluk sınavında 3 ünü vermemmi gerekiyor napmam lazım her kafadan bir ses çıkıyor okulda bilen biri yardım edebilirmi lütfen?

ortalaman yetiyorsa zayıfın varsa bile sınıfı geçersin ders saati en yüksek olan dersten gir sorumluluk sınavına 1 tane derse girsen bile ortalaman tutuyorsa eğer sınav sonucunda zayıfın olsa bile sınıfı geçersin 2 zayıfla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ism4il_ -- 28 Mayıs 2012; 22:33:05 >
      |
      |
      28 Mayıs 2012 22:38:59 Konu Sahibi
      3 zayıftan birini seçecem yani. Peki öğreğin matematik karneye 1 düşse sorumluluk sınavından 3 alsam aritmetik ortalamasımı alınıyor yoksa direk 3 almışsın gibimi oluyor?
      28 Mayıs 2012 22:41:51
      quote:

Orijinalden alıntı: agassiax

3 zayıftan birini seçecem yani. Peki öğreğin matematik karneye 1 düşse sorumluluk sınavından 3 alsam aritmetik ortalamasımı alınıyor yoksa direk 3 almışsın gibimi oluyor?

istersen 3 derstende girebilirsin istersen 1 derstende o sana kalmış. O dersin not ortalaması*ders saati şeklinde hesaplanıyor. Sonra bu sonuçlar toplanıp ders saatine bölünüyor. Ortalaman belli oluyor böylece.
      |
      |
      29 Mayıs 2012 17:02:23 Konu Sahibi
      tamam sağol :)
      |
      |
haberler
üniversite
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.