Şimdi Ara

Liseli kıza görüntülü şantaja tutuklama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Liseli kıza görüntülü şantaja tutuklama

BURSA'da, liseli öğrenci 16 yaşındaki N.M.'yi, internette görüntülü olarak sohbet ederken soyunması için ikna eden 20 yaşındaki Serhat K., kaydettiği bu görüntülerle kıza şantaj yaptı. Kızın her gün okul harçlığını aldığı iddia edilen Serhat K., tutuklandı.

Liseli kıza görüntülü şantaja tutuklama

Merkez Osmangazi İlçesi'nde oturan lise öğrencisi N.M., bir süre önce Serhat K. ile tanışıp arkadaş oldu. İddiaya göre, internette N.M. ile görüntülü olarak sohbet eden Serhat K., kızı soyunması için ikna etti. Kızın görüntülerini kaydeden Serhat K., bu görüntüleri ailesine ulaştırma tehdidinde bulunarak N.M.'den her gün okul harçlığını kendisine vermesini istedi. Her gün düzenli olarak para vermelerine rağmen kızlarının okuldaki harcamalarında sıkıntı çektiğini öğrenen ailesi, N.M.'yi sıkılayınca gerçeği öğrendi.

Ailenin şikayetçi olması üzerine önceki gün gözaltına alınan Serhat K. sorgulamasından sonra, 'cinsel istismar' ve 'şantaj' suçlarından adliyeye sevk edildi. Serhat K. çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı.

BURSA, (DHA)

• Hangi okul
  • Reşit yaştan küçük her kız sübyan sayılır Öttürsünler bu çocuğu içeride.
  • Soy adı sakat bu 1. 2. olarak ise neden parasını alıyormuş ki? O kadar mı fakirsin salatalık turşusu.
  • kız da soyunacak kadar aptalmış demek ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coder99

kız da soyunacak kadar aptalmış demek ki

+1
  • verdiği şey sadece harçlık ise ucuz atlatmış
  • quote:

+1 Suçlu arıyorsak bu işin içine kızı da katmak gerekiyor.Kızın yaptığı çok mu normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkLord*

quote:

+1

+2
  • Şantaj yaptığı için suç içeriyor

İlk adsl üyelerindenim ne kimseyi soyundurttum ne de ben soyundum

• Adam pisliğin teki çıktı Rıza Baba...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O Rei -- 17 Ocak 2012; 17:31:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: @Majesty

Şantaj yaptığı için suç içeriyor

Bende 2005 yılından beri düzenli kullanıyorum hiç böyle bir girişimde bulunmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: In God We Trust

quote:

Bende 2005 yılından beri düzenli kullanıyorum hiç böyle bir girişimde bulunmadım

2005 yılından beri ne portakal,karpuz bahçelerine girdim aah ah, şu TTNet kablolarının dili olsa da konuşsa reyiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

18 yaş altı çalışmıyoruz
  • quote:

quote:

2005 yılından beri düzenli soyunuyorum olarak okudum.

Sanırım bu günlerde fazla bilgisayarda kalıyorum ben gidip bir elimi yüzümü yıkayayım.
  • Adam insaflı bile çıkmış lan çıplak fotografları elinde olupta sadece okul harçlıgına eyvallah diyen suçlu türüde pek yok kıza bişey yapmamış Allah'tan olay tamamen kızın salaklıgı
  • çocuk salak kız çocuktan salak anne baba enayi yerine koyulan taraf. yazık internete koysaymış bari çocuk, apar topar almışlar içeri.
  • okul harçlığı
  • Bunu yapmaya g.t yiyoda mercemege gelince yusufu çekmiş, okul harclıgına yatmıs kamil
  • Ne salak insanlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tango-1

quote:

quote:

2005 yılından beri ne portakal,karpuz bahçelerine girdim aah ah, şu TTNet kablolarının dili olsa da konuşsa reyiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

18 yaş altı çalışmıyoruz

2005te 512kbite 50 tl gibi bir para veriyordum çok fazla birşey değişmedi internet aleminde reyiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzz
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.