Şimdi Ara

Lise Tercih?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen sbs puanım (7.sınıf) 460 idi (düşük geldi :((( ) bu sene 470-480 yaparsam hangi liseleri tercih etmem daha iyi olur? Sosyal olanakta istiyorum. Kadiköy anadolu mantıklı geldi, tam merkezde, çamlığı falan var, ama bozuldu diyolar tinerci vs olayı varmış

Kabataş çok mu sıkıyo insanı, çok disiplinli gibi??

Hüseyin avni sözende, ortaokul gibi , ot gibi adam yetiştiriyo dediler...

Galatasaray (zaten girememde) fransızca, okumam.

Fikilerinizi alabilirmiyim

Kabataş-HASAL-KAL ı karşılaştırırsanız sevinirim:=) Sırf eğitim olanakları degil, öğrenciyiz,haytalıkta yapacaz elbet, gezip tozacazda, o bakımdanda karşılaştırın lütfen.

• İstanbul Erkek
  • hasalla ilgili sormak istediğin sorular olursa bana pm atarsın
  • Kartal Endüstri Meslek Hemen sahilin yanında önünde doğa kolejide var kızları kesersin cıkısta , halı sahasıda var şaka şaka İstanbul Lisesi 1 numara şato gibi okul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zıpçıktı -- 10 Nisan 2009; 13:51:39 >
  • en önemlisi yakın olsun...okulun labaratuarında uranyum varmış yok hergün parti yapıyolarmış hiç önemli değil...2-3 ay değil,4 sene gideceksin o okula...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gm7pro -- 10 Nisan 2009; 16:34:26 >
  • sıralamana göre tahminde bulunalım. ilk 1000 deysel istanbul erkege beklerim.

1500-200 arası kadıköy anadolu güzel olur. ama nerde oturduguna bağlı gidiş geliş toplam günde 2 saati geçmesin yolun hatta 1.45 dk bile geçmesin ben haftada 3-4 gün dersaneye gidiyorum. dersaneyi sevvdigim halde yol bıktırıyor. ögrenci psikolojisi okulu hiç sevmez birde uzun yol olursa hiç çekilmez
  • 468 puan aldım Kabataş a girebilir miyim?
  • sıralaman ne? Tr de ve ist de kaçıncı oldun
  • Geçen senenın sorularına baktım,
    Güzel bi yere gidebilmen için en az 490 alman lazım...
    Anca öyle kurtarırsın yoksa güzel liseler zor
    Amaldayım kazanırsan beklerim (adnan menderes anadolu lisesi)
  • Talihsiz bi ameliyat geçirdim, sınava girmemem gerekiyordu, ama ona rağmen sınavı ayakta çözdüm (oturamıyordum..)
    :) Yoksa 500 de yapardım problem o degil.

Bu sene 490 almaya çalışacağım...

Sıralama yok daha. Ama bakıyorum çevremde, öyle ahım şahım 490 - 500 yapan yok nedense.. sorular gerçekten kolaydı ama...bilmiyorum..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.