Şimdi Ara

Lise Staj Ücreti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
3
Favori
56.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kesilen ücretler servis ve yemek olabilir varsa eğer
  • Biz 180 alıyoruz,dua et
  • 320 alıyorum +servis+yemek
  • 260 lira alıyorum bende 15 tatilde işe gitmedim için yarım maaş aldım çağırmışlardı gitmedim yapcak bişey yok tanıdık yer sonuçta diyorum bilgisayar programcısıyım
  • 240 alıyorum, Fatih belediyesi.
  • 250 + 60 yemek parası
  • bu hafta sonu ıse bıle cagrıyolar beyler :(
  • upupupupu
  • Bu maas isi cogunlukla onlarin insafinda benim arkadasim 600 aliyo ona bakarsan ben 243 aliyodum
  • İşyerinin para verme gibi bi zorunluluğu yok.Para vereninde şu kadar vericem diye bi sınırı yok ama verirse en düşük asgari ücretin 3te biri kadar veriyorlar.
  • 210 lira kendimden biliyorum son gelen zamla 210 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeson01

İşyerinin para verme gibi bi zorunluluğu yok.Para vereninde şu kadar vericem diye bi sınırı yok ama verirse en düşük asgari ücretin 3te biri kadar veriyorlar.

vermek zorunda
    arkadaşım senin aldığın para normal demekki senin şirket pintiymiş
    bende stajdayken 160 alıyordum o zaman 3 te 1 i o oluyordu ama bazı arkadaşlarımız 250 nin üzerinde alıyordu
    yani firmayla alakalı , firmanın stajer e ne kadar değer verdiğiyle alakalı hiç kurcalama stajını bitirmeye bak
    ayrıca hafta sonları falan çağırırlarsada gitme "ben gelmek zorunda değilim gelmiyorum işte" falan deme boşuna aran bozulur
    devamlı bahane uydur her hafta için
    illede çağırıyorlarsa o zaman para iste ama
    merak etme seni işten çıkartamazlar, en azından bizim zamanımızda öyleydi
    eğer çıkarsalar bile okul sana yeni staj yeri bulmak zorunda bulamazlarsada haftanın 3 günü evde yatar sınavlarına çalışırsın işte ne güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: _Alcatraz_

210 lira kendimden biliyorum son gelen zamla 210 lira

Aynen 210 lira alıyoruz napalım kader
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryLine

quote:

Orijinalden alıntı: _Alcatraz_

210 lira kendimden biliyorum son gelen zamla 210 lira

Aynen 210 lira alıyoruz napalım kader

birader ben resmi kurumda çalışyıorum o yüzden herşey nizamına göre gidiyor ama 300 e yakın alan arkadaşlarımda var hiç para almayan arkadaşlarımda var patronuna bağlı yani
  • ulan paralar havada uçuşmuş 180 280

ben zamanında hiç para almadım ayrıca yol yemek paramı da kendi cebimden verdim üstüne kutu kutu pc ler ses sistemleri taşıdım yani canım cıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

ulan paralar havada uçuşmuş 180 280

ben zamanında hiç para almadım ayrıca yol yemek paramı da kendi cebimden verdim üstüne kutu kutu pc ler ses sistemleri taşıdım yani canım cıktı.

Sanırım anadolu teknık okudunuz, mesleklerde durum dediğim gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryLine

quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

ulan paralar havada uçuşmuş 180 280

Sanırım anadolu teknık okudunuz, mesleklerde durum dediğim gibi

aynen öyle

ama sende 3-5 e bakma sonuçta iş öğreniyorsun kolay gelsin
  • Kardeşim 222 alıyorum good yearda geçensekı arkadaslar 280 kusur alıyorlardı sorun ney acaba ?(:
  • Staj çoktan bitti paraya bakmayın, öğrendiklerinze sayın 200tl alsanız bile yeterli olur bende daha sonra soruşturmayı bırakmıştım
  • takip
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.