Şimdi Ara

Lise mezunu olarak kpss ye girmek ve okurken memur olmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merak ettiğim birşey var ; bu sene liseden mezun oldum , bu sene işallah gidicem üniversiteye ve arkadaşımdan duydum üniversitede okurken memur olunabiliniyormuş. şimdi ben önümüzdeki günlerde yapılcak kpss ye girsem , muhtemelen iyi bir puanda yaparım , seneye üni okurken aynı zamanda memurlukta yapabiliyormuyum ? nasıl oluyor bu bilgilendirebilcek arkadaş varmı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: admiral9999

Arkadaşlar merak ettiğim birşey var ; bu sene liseden mezun oldum , bu sene işallah gidicem üniversiteye ve arkadaşımdan duydum üniversitede okurken memur olunabiliniyormuş. şimdi ben önümüzdeki günlerde yapılcak kpss ye girsem , muhtemelen iyi bir puanda yaparım , seneye üni okurken aynı zamanda memurlukta yapabiliyormuyum ? nasıl oluyor bu bilgilendirebilcek arkadaş varmı acaba

başvuru süresi doldu.
  • 6 temmuz diyolar
  • Herkesten farklı şeyler duydum bu konuda.Kimi var diyor kimi yok diyor ama sanırım var öyle birşey..Mesela üni. okurken kamu binasında çaycı olarak iş yapabiliyorsun..
    Ama yanlş biliyo da olabilirim.En iyisi bilen birine sor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canhatti

Herkesten farklı şeyler duydum bu konuda.Kimi var diyor kimi yok diyor ama sanırım var öyle birşey..Mesela üni. okurken kamu binasında çaycı olarak iş yapabiliyorsun..
    Ama yanlş biliyo da olabilirim.En iyisi bilen birine sor..

özel sektör bu işleri yapması lazım.benim bildiğim memur kadrosu masa başı imza sallayan,şöför,bahçe bakımcısı,temizlikçi,kalorifer çalıştırıcı v.s gibi.
  • evet öyle bir şey var ama ilk sene okulu dondurman lazım,memurlukta staj oluyormuş, ikinci sene üniversiteye 1.sınıftan başlayıp aynı anda memur olabiliyormuşsun, lisede bir rehberlik hocası vardı böyle demişti
  • 2008 KPSS'de sınıf arkadaşım TSK'ya girdi teknik eleman olarak. Motor tamir bakım atölyesinde çalışıyor. Hocalara söyledi durumunu, sınavdan sınava geliyor.
  • peki üniye sınavdan sınava gidince aldığı eğitimde sorun olmuyormu?
  • Eğitim umrunda olsaydı zaten çalışmazdı. Onun amacı sadece diploma almak. Lisans diploması alınca maaşı artacakmış...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.