Şimdi Ara

Lise bittikten sonra ne yapacağım bilmiyorum.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
2.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sene lise bitecek eml bilgisayar bölümü ygs filan var ama umrumda değil ne çalışmak istiyorum veya başka bir şey üniye gidesim yok ortamından ve ne yapacağımı bilmediğimden dolayı gidesin yok. Lise bitince direk askere gidip bitiresim var geldiğimde ya bir yerlerde ezilir çalışırım veya kredi filan çekebilirsem oto yıkama gibi bişey açasım var ama hiç bir fikrim yok ne yapabilirim polislik filanda olur ama nasıl ne yapmam gerek uğraşamıyorum anlayamıyorum yol gösterebilecek veya şunu yapabilirsin önerisi olan varmı ?

• polislik bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ediga1864

polislik bence

Meslek liseli olabilir mi ? Nasıl olunur hangi sınava girmem gerek kpss ygs filan
  • up
  • Lise mezunu polis olacaksan ygs den 250 civarı olan baraj puanı alıp, polis meslek yüksekokulu na başvuracaksın.
    Bence iki yıllıkta olsa git oku, dikey geçişle mühendis ol kurtar kendini. Olmadı kpss bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okuma..sanayide motor indir topla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRad67

Bu sene lise bitecek eml bilgisayar bölümü ygs filan var ama umrumda değil ne çalışmak istiyorum veya başka bir şey üniye gidesim yok ortamından ve ne yapacağımı bilmediğimden dolayı gidesin yok. Lise bitince direk askere gidip bitiresim var geldiğimde ya bir yerlerde ezilir çalışırım veya kredi filan çekebilirsem oto yıkama gibi bişey açasım var ama hiç bir fikrim yok ne yapabilirim polislik filanda olur ama nasıl ne yapmam gerek uğraşamıyorum anlayamıyorum yol gösterebilecek veya şunu yapabilirsin önerisi olan varmı ?

Geçmiş olsun.Meslek lisesi insanın hayat enerjisini emer,hayatını sömürür,gelecek beklentilerini yıkar.
  • Bilgisayar Bağımlısı kullanıcısına yanıt
    Aslında liseye kendim isteyerek gittim başka liselerede gidebiliyordum aama ben istedim daha iyi meslek öğrenebilmek için ama sonradan durumlar değişti

• PMYO dan sonra pöh de olabilirsin.

• Rahatına bakmak istiyorsun değil mi?Ben de aynı durumdayım eğer böyleysen kafam da bir şey var onu yapmaya çalışacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. SS

PMYO dan sonra pöh de olabilirsin.

Teşekkürler bir inceleyeceğim
  • hangi bölümü okuyorsun? ben senin yerinde olsam lise bitince kpss hazırlanırdım eml mezunları 85'le falan memur olabiliyor. Ama ben okuduğum bölümü ve mesleği sevmiyorum diyorsan bence açık liseye geç ygs lys hazırlan.Bunlar da yok diyorsan askeriye de memur sınavları var(lise mezunu olmak yeterli) polislik var. araştır bu kadar basite atma bunlar senin hayatın senin geleceğin şu 3,4 sene de yapacağın şeyler vereceğin kararlar ileri de yaşayacağın 30 yılını 40 yılını etkileyecek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.