Şimdi Ara

Lise aşkınızla evlenmek ister miydiniz? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
4
Favori
11.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: a_y_k_u_t

Liseyi geçtim ilkokul aşkımla evlenmek isterdim. Lisede üniversitede kaç kere görüştük bir türlü olmadı olamadı. Sevgilisinden ayrıldı omzumda uyuyakaldı içim acıya acıya kaç kere düzelir bunlar küçük meseleler barışırsınız dedim hatırlamıyorum. Neyse en son görüştüğümde sözlenmişti bu aralarda nişanı vardı. Bense birlikte deniz kıyısından topladığımız küçük yassı taşları ve deniz kabuklarını saklıyorum. Dile kolay 11 yıl olmuş bu taşları o binlerce taş içinden seçeli. Taşlar kurumuş, çatlamış, çizilmiş sağı solu, aynı kalbim gibi...... Offf neyse yazacak çok şey var da insan aklına getirmek istemiyor. Unuttum diye yalan söylemek lazım bazen.....

Benimde 9-10 yıl oldu hocam, yazdıklarınızı okuyunca karnına sancı girdi resmen, unuttum diyerek kendimizi kandırmaktan ve sevdiğimizi kabullenmemekten başka çare yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aşk acınız vatan acınızdan daha büyük. Ne mutlu size
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar Lodbrok

quote:

Orijinalden alıntı: Miyav Miyav

Hocam hemşirelerin arasinda olduğum için soyluyorum yanlis anlama ama iyiki ayrilmissin.

Beni aldatan 1.5 yıllık sevdiğim kızda hemşireydi. Bencede iyi ki ayrılmışsın

Ağlattın be King Ragnar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şuan lise aşkımla evliyim çok şükür :)
  • Evet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gtx295

En kötüsüde sonradan aşık olmak.. geç farketmek ah dostum okurken ben duygulandim.. bu saaten sonra yapacak birşey yok.. umarım sana değer verecek birini bulursun

umarım buluruz nedense o konuda hiç yüzüm gülmüyor :(
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.