Şimdi Ara

Lisansı bırakıp önlisans diploması almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba suan 4 yillik bir lisans programinin 2. yilindayim. Duyduguma gore 4 yillik bir lisans programininin ilk 2 yilini basariyla bitirenler onlisans diplomasi alabiliyormus. Bu konuyla ilgili detayli bilgisi veya tecrubesi olan var mi? Simdiden cok tesekkur ederim.

İlgili metin

Önlisans Diploması Alma İlkeleri

Madde 3- Türk Ceza Kanununun ikinci kitabının birinci babında yer alan, Devletin şahsiyetine karşı işlediği cürümler sebebiyle hüküm giyenler ile disiplin cezası alarak yükseköğretim kurumlarından uzaklaştırılanlar hariç olmak üzere, 2547 sayılı Kanun hükümleri uyarınca bir lisans programının en az ilk dört yarı yılının bütün derslerinden başarılı olanlara önlisans diploması verilir. Önlisans diploması almak için yapılacak başvurular herhangi bir süre ile sınırlı değildir.

Link

www.yok.gov.tr/web/guest/icerik/-/journal_content/56_INSTANCE_rEHF8BIsfYRx/10279/17763

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zwartevis -- 18 Kasım 2016; 10:37:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bölümün ne?

Öyle bir şey yapma sonradan pişman olursun.
    Paran yoksa çalış, ailende hastalık varsa 1 sene dondur. Sevgili olayları ise ağzına kürekle vururum.
    Baban zenginse okumayacaksan gelecek ne getirir bilemezsin.
  • Kaydını sildirip alabiliyorsun.

• kardeş böyle bir şeye ne gerek var? bitir okulunu yüksek lisans yapıp iş bulamayanlar var ön lisans dan ne medet umacaksın?
  • Hocam sakin bolumu birakma sebebim bu.

https://forum.donanimhaber.com/belcika-da-universite-soru-cevap-guncellendi--121407116#121407116

@yyildirayy hocam cevap icin tesekkur ederim. Kayit dondurarak alma sansim yok mu? Veya uzun sure gectikten sonra tekrar devam edebiliyor muyum bolume? Sanmiyorum, ama belki tamamlamak isterim sonradan.

• Yüzyılın hatasını yaparsın dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razer

Yüzyılın hatasını yaparsın dostum.

Neden hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zwartvis

Hocam sakin bolumu birakma sebebim bu.

https://forum.donanimhaber.com/belcika-da-universite-soru-cevap-guncellendi--121407116#121407116

@yyildirayy hocam cevap icin tesekkur ederim. Kayit dondurarak alma sansim yok mu? Veya uzun sure gectikten sonra tekrar devam edebiliyor muyum bolume? Sanmiyorum, ama belki tamamlamak isterim sonradan.

Okuluna sor ama bildiğim kadarıyla yok.

• Yalan hocam ben 3. sinifa gecip kaydimi sildirdim sadece lise diplomami verdiler elime

• Hangi okul? Neden kaydini sildirmistin onlisans diplomasi almak icin mi yoksa baska bir sebepten mi? Belki tum dersleri basarili sekilde gecmemissindir.

• Guncel

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.