Şimdi Ara

LISA: The Painful RPG Türkçe yama [YAMA ÇIKMIŞTIR]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • YAMA TAMAMLANDIĞI İÇİN SİZİ BU SAYFADAN TAMAMLANAN YAMALAR SAYFASINA YÖNLENDİRMEK İSTİYORUM BU LİNKİ İNDİRMENİZE GEREK KALMADI ARTIK:

TAM YAMA:https://forum.donanimhaber.com/lisa-the-painful-turkce-yama--153093620

Merhaba beyler biraz acemi olduğum için ve bu benim ilk kez tamamiyle çevirdiğim oyun olduğu için biraz mazur görürsünüz hatalarımı. Daha acemiyim ve bu çeviriyi tek başıma yaptım. YKS'ye hazırlandığım için çeviriyi hızlıca bitiridim. Bilgisayarın başına gece geçebildiğim için ancak bu bayram bitirebildim. Bunun sonucunda biraz hatalı bir çeviri yaptım.

Çevirideki hataları bulmak istiyorum o yüzden sizin yardımınıza ihtiyacım var!

Test edebilecek gönüllü kullanıcıları arıyorum o kadar ve bana discord üzeriden belirtirseniz ve hatanın bana nerede olduğunu söylerseniz hemen düzeltebilirim ve yamayı %100 yapabilirim.

Link sadece bundan sonra drive da olacak mediafire linkini kaldırdım. Artık güncellemeler bu drive linkinden olacak. Bir iki ufak hata daha buldum güncelledim geri bildirimler olmadan yayınlayamam. Herkese iyi günler.

Bana ulaşmak ve hataları göstermek isterseniz discordum: pa.rox

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TranslatorParox -- 20 Temmuz 2023; 23:26:54 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.