Şimdi Ara

Liquid Freezer 240 & ROG STRIX 270G & RM650X & Corsair hd120 3x fan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Arkadaşlar merhaba,

Liquid Freezer 240 & ROG STRIX 270G & RM650X & Corsair hd120 3x fan

Ramlerin rgb profillerini kapattım, icuedan açılıyor.

öncelikle 7700k delidlidir, ara sıra uzun süre 5.1 GHz'de kullanmışlığım oldu. Bayadır bilgisayara bakamıyorum. Ağustos sonu da yurt dışına yüksek lisansa gideceğimden bilgisayarı yavaştan parçalayıp satıyorum.

İşlemci kutuludur eksiği yoktur. Garantileri de şu sıra bitmiş olabilir muhtemelen.
    7700K = SATILDI badohan nickli arkadaşımıza

İşlemci soğutucu : Arctic Cooler Liquid Freezer 240, garantiden 0ı yollandı. 1 senelik ürün, fiyatı 500 TL'dir.

Anakart'ın bir problemi yoktur, kutusu eksiksiz ve sorunsuzdur. Wi-Fi alıcısı vs herşey tam.

Z270G = 800 TL

Ramlerin garantisi devam ediyor ama tam tarihini bilmiyorum, detay için pm atabilirsiniz.

Ramler = SATILDI reaLvesTT nickli arkadaşımıza

İsteyen olursa elimde yeni değişimden gelmiş sadece 4-5 saat çalışmış Corsair Full Modüler RM650X'de var. Fiyatı 1000 TL'dir.

Elimde 3 adet hd120 fanlar da var, kutusu vs duruyor, kontrolcüsü de. Fiyatı 500 TL

Lütfen ilana yorum atmayınız, atıldığı takdirde yönetime şikayet edilecektir. İletişimi PM'den sağlayalım.

Şimdiden teşekkür ederim, saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metaxa171 -- 6 Eylül 2020; 9:32:10 >

• Corsair veagence pro rgb ramleri aldım güvenilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İşlemci tarafımca satın alınmıştır. Kendisine parayı yatırdıktan yarım saat içinde işlemciyi kargo yaptı hızlı ve güvenilir. Tekrardan teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.