Şimdi Ara

Lipton Yellow Label Poşet 500'lü - 1,5 litre Termos Hediyeli - 87 TL - HB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
5.790
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Termosun kalitesi nasıldır bilemiyorum ancak piyasada ki en ucuz 50 TL gibi. Çayın tadı konusunda da fikrim yok.

https://www.hepsiburada.com/lipton-yellow-label-poset-500-lu-1-5-litre-termos-hediyeli-p-ZYUNIFOOD21109192?magaza=Hepsiburada

https://www.n11.com/mutfak-gerecleri/saklama-kaplari-ve-duzenleme/termos

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babans -- 18 Eylül 2018; 10:56:25 >

• e burda 86 piyasada 50 diyorsunuz
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Yanında çay da var. 500 adet poşet çay.
  • Termos için diyor 50₺ en az diye
  • Yorumlarda termos genel olarak pek beğenilmemiş
  • fiyat sadece çay olsa bile uygun.
  • demli çay severlere tavsiye etmem
    6 adet ancak renk veriyor
  • Bardak poşet sandım tam alacaktım ki demlik poşetmiş

ş. Vazgeçtim. Lipton demlik poşet çok kötü hem tadı garip hem de bardaklarda iz bırakıyor.
  • bit yeniği olmasın bu işte? 500 lü çay bile 87 liradan fazla etmesi gerekiyor.
  • bizim burda kim markette 100 lü lipton demlik poşet 13 tl 13*5=65tl 20 tl de termosa say işte :)
  • Bimlerde 160 lı lipton demlık poset cay 16 TL (spot gelmiş) Bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

demli çay severlere tavsiye etmem
    6 adet ancak renk veriyor
    boya mı içiyoruz
  • Benim işime yaramaz baboş
  • daha evvel almıştım epostalarıma baktım siparişlerime bakmak için
    Lipton Yellow Label Termos Hediyeli 500'lü Demlik Poşet Çay 49,99a 2014 yılında almışım
    termoslar çok beğenilince daha sonra 3 tane daha almıştım hala yepyeni görünüyor bizdeki termos 3-4 saatlik kullanımlar için yeterli

termos kaliteli çayda fena değil çaykur kullanan biri buna geçerse beğenmez tadı farklı 500 çay bitmedi uzun süre bunu kullanıncada diğer çayları beğenmezsiniz bizde öyle oldu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademcell -- 22 Eylül 2018; 18:44:4 >
  • ademcell A kullanıcısına yanıt
    122 TL olmuş. bende almadım 86 iken. Peguen termos aldım 2LT. 75 liraya geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babans -- 23 Eylül 2018; 17:24:0 >
  • çaykurun organik hemşin çayına geçtiğimden beri lipton almıyorum liptonun içimi çok kötü geliyor sanki içi katkı maddesi dolu gibi.Organik çay biraz geç dem alıyor ama değer.Karalinin organik çayını da deneyeceğim
  • sekodemo kullanıcısına yanıt
    bence şu ana kadar içtiğim tüm dünya çayları içinde en iyisi ORGANİK HEMŞİN
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihatxy1

bence şu ana kadar içtiğim tüm dünya çayları içinde en iyisi ORGANİK HEMŞİN

giresun yerel üretici 2 koli aldim gecen seneki caydan cidden yumusak ve demli

http://www.akfacay.com.tr
  • termossuz 500'lü bir kaç ay önce 2'lisi 100 TL olacak şekilde indirimdeydi. Hepsiburadanın bu indirimleri genelde aralıklarla tekrar ediyor.
  • Linki gizlemeden koymayın adamlar script yapmış otomatik bildirim gidiyor fiyat hatası ya da anlık kampanyaları hemen kaldırıveriyorlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.