Şimdi Ara

Lionel Messi Fan Club (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
0
Favori
23.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: V2

quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

C.Ronaldo'nun yaptıklarını gördükten sonra bu adam gözüme çok basit gözüküyor,koşarak adam geçiyor sadece,Ronaldo bambaşka inanılmaz oyun zekası ve tekniği var

göz görmez akıl görür diyoruz bu olaya

Evet maçları da telepatik yöntemle izliyoruz zaten,gözlerimizi de saf su dolu kavanozda dinlenmeye bırakıyoruz
    Bi yürü gitMessi kötü demiyorum,başbelası bir adam ama vay be dedirtecek teknik yok Ronaldo'da olduğu gibi

• quote:

quote:

quote:

C.Ronaldo'nun yaptıklarını gördükten sonra bu adam gözüme çok basit gözüküyor,koşarak adam geçiyor sadece,Ronaldo bambaşka inanılmaz oyun zekası ve tekniği var

Evet maçları da telepatik yöntemle izliyoruz zaten,gözlerimizi de saf su dolu kavanozda dinlenmeye bırakıyoruz
    Bi yürü gitMessi kötü demiyorum,başbelası bir adam ama vay be dedirtecek teknik yok Ronaldo'da olduğu gibi

Şu konuda Ronaldo severlere katılıyorum Ronaldo maçlarda harlemci gibi hareketler yapıyor ve bu konuda ronaldodan iyisi yok. Ama bence teknik ayrı bir olay sadece estetik değil. Estetik kadar akılcılığı ve bitiriciliğikte tekniği kapsar Ronaldo bitiricilik akılcılıktada çok iyi ama sonuçta bir alex değil. O yüzden messiyi ronaldodan aşağı tutmayalım ( Bir şeyler anlatabildiysem ne mutlu bana )

• quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow JeagerJaques

quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

quote:

Orijinalden alıntı: Fallout 3

Ekke benide.

bune la sen messi hayranımıydın

Bu arkadaşın listeden çıkarılması gerektiğine inanıyorum.El Classico maç konusunda ettiği hakaretlerin haddi hesabı yoktu.Hatta SS ler duruyorsa koyabilirim bile

Ben Messi'yi severdim Grimmjow gibi tipler türemeden önceydi bu sevgi tabii.Bu abartılardan dolayı antipatik geliyor artık

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ekke benide.

Bu arkadaşın listeden çıkarılması gerektiğine inanıyorum.El Classico maç konusunda ettiği hakaretlerin haddi hesabı yoktu.Hatta SS ler duruyorsa koyabilirim bile

Ben Messi'yi severdim Grimmjow gibi tipler türemeden önceydi bu sevgi tabii.Bu abartılardan dolayı antipatik geliyor artık

Başkası abarttı diye bir oyuncuyu-takımı sevmemek ne demek onu anlamıyorum ben de. İstenirse günde 100 tane Messi konusu açılsın yine benim onu sevmem,beğenmem değişmez. Burada konu açıldı veya insanlar abarttı diye Messi şımarık,başarısız vs. mi oluyor? Messi'nin ne suçu var burada açılan konularda? Sanki Messi açtırıyor bu konuları Resmen saçmalık yani. Ben Ronaldo'nun davranışlarını antipatik buluyorum ve o yüzden pek sevmiyorum ama futbolunu beğenirim. Messi ise genel olarak daha sevdiğim bir kişilkte. Burada açılan konular onun kişliğini küçültmez.

• quote:

quote:

quote:

teknik dedigin iki bacak arasi yapmak değildir sen maclari izlemiyorsun galiba bi messi ye bak bir de ronaldo ya messi daha iyi çalım atiyor orta sahaya gelip top alip ver kac yapiyor. arjantin portekiz macini izleseydin görerdin orta sahaya gelip top alıyordu yoksa zaten arjantin gol atacak gibi durmuyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: _ AWESOME _

quote:

quote:

quote:

quote:

Ekke benide.

Başkası abarttı diye bir oyuncuyu-takımı sevmemek ne demek onu anlamıyorum ben de. İstenirse günde 100 tane Messi konusu açılsın yine benim onu sevmem,beğenmem değişmez. Burada konu açıldı veya insanlar abarttı diye Messi şımarık,başarısız vs. mi oluyor? Messi'nin ne suçu var burada açılan konularda? Sanki Messi açtırıyor bu konuları Resmen saçmalık yani. Ben Ronaldo'nun davranışlarını antipatik buluyorum ve o yüzden pek sevmiyorum ama futbolunu beğenirim. Messi ise genel olarak daha sevdiğim bir kişilkte. Burada açılan konular onun kişliğini küçültmez.

Messi'nin kötü futbol oynadığı belirten bir mesajım yok.Olayı yanlış anlamışsın yada doğru anlayıp kendini ifade edememişsin Dediğim gibi antipatik geliyor.

• arkadasım benide ekle..bende fanatik messiciyim..
  • Onur-Şeref ve Ultrasever vs. üye olarak beni de ekle
  • ekle beni de ekle kardeş

bana futbolu daha da çok sevdiren 3kişiden 1tanesi

malesef diğer 2si futbolu bıraktı

ancak bu dönemde messi fazlasıyla bana bu zevki veriyor
  • hocam beni ekle..
  • ekle
  • messi diyorum ...

• flood olacak ama bu resmi eklemem lazım

• messi=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _BRUCE LEE_ -- 31 Mayıs 2011; 16:17:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _BRUCE LEE_

messi=

Asıl balon El Clasico'larda patlıyor.
  • quote:

messi=

kardeş sende ki bu messi düşmanlığı neden hayırdır bir şey mi yaptı sana messi kan davalısı gibi her topicde messiyi kötülemeye çalışıyorsun?
  • V2 gece gece iyi güldüm sadece messinin bu kadar övgüyü haketmediğini düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _BRUCE LEE_ -- 31 Mayıs 2011; 23:45:26 >
  • quote:

quote:

quote:

messi=

kardeş sende ki bu messi düşmanlığı neden hayırdır bir şey mi yaptı sana messi kan davalısı gibi her topicde messiyi kötülemeye çalışıyorsun?

ronaldo varken messi övülüyor buna şaşıyorum sağa sola yampalanmaktan başka bi halt yemeyen orta sınıf bir futbolcu

bende ronaldonun messiyle kıyaslanmasını şaşırıyorum ronaldoyu naniyle quaresmayla kıyaslasalar daha mantıklı olur. Tamam kardeşim messiyi sevmeyebilirsinde adamı küçültmek için bu kadar şekilden şekle girmene de gerek yok. En azından sevenlere saygın olsun biraz düzgün eleştiri yap.

• ne nanisi kardeş nani ne yaptı şimdiye kadar güldürme insanı ronaldo rekor kırdı bu sene
  • @V2 Bırak abi ya. Uğraşmaya değmez. Messi balon diyor, ama sanırım hiç El Clasico izlememiş. Asıl balonun patladığını görmek istemiyor sanırım. Şunu anlayamıyorlar ki önemli olan küçük maçlarda 5-6 gol atmak değil, büyük maçta galibiyeti getiren golü atmaktır. Ronaldo bunu bu sezon sadece 1 kere yaptı. Acaba Messi kaç kere yaptı?

Not: Dostum yanlış anlama. Ben burada "Uğraşmaya değmez." derken "Boşa uğraşmış oluruz, nasılsa fikrinden dönmez." manasında dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nauihS -- 1 Haziran 2011; 0:04:25 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.