Şimdi Ara

Lionel Messi Fan Club (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
0
Favori
23.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • apaçiler sussun çünkü O sahada konuşuyor...
  • HOCAM yazmadıysan beni de yaz eğer yazdıysan birkaç kere daha yaz...

messi nerede olursa olsun izlemeye doyamıyorum ve doyabileceğimi de sanmıyorum keşke benim ömrüm boyunca futbolu bırakmasa ve futbolda onu bırakmasa...

messi bir insan değildir benim gözümde bambaşka bişeydir bir uzaylıdır bu kadar kötü oynayan sistemi falan olmayan arjantinde bile farkını ortaya koyuyorsa daha ne denilebilir ki
  • ekle beni

Messi is the best f..k of the rest
  • Son goldeki pas neydi öyle WTF! dedim.
  • The World's best player.
  • beni de yazzzz
  • messi topu ayağına aldığı zaman ne durdurabiliyolar ne de müdahale edebiliyolar. sonuçta adam king
  • barcelonadan başka yerde oynasında göreyim onu barcelona dışında 3.sınf futbolcu
  • quote:

Orijinalden alıntı: _BRUCE LEE_

barcelonadan başka yerde oynasında göreyim onu barcelona dışında 3.sınf futbolcu

çağır sizin evde oynasın ama sen göremezsin körlük var
  • _BRUCE LEE_ Messi'yi günahım kadar sevmem ama bu konun amacına ters bir şekilde konuya girip rencide edici sözler kullanman hoş değil. Benim Messi için diğer konularda yazdığım çok fazla eleştiri var ama kalkıp buraya yazmam doğru olmaz. Messi'ye en iyi değil ya da Messi toptan kötü topçudur diyor olabilirsin ama bunu kendine hissettirmek için başkalarını rencide etmeye kalkman yanlış.

Ayrıca bu konuya benzer anti-Messi grubu vardı. Arama motorundan ulaşabilirsin. Ya da dur, ben senin yerine çıkarayım;

http://forum.donanimhaber.com/m_34664473/mpage_1/f_/key_anti%2Cmessi//tm.htm#34664473

• quote:

Orijinalden alıntı: Odinn#21

_BRUCE LEE_ Messi'yi günahım kadar sevmem ama bu konun amacına ters bir şekilde konuya girip rencide edici sözler kullanman hoş değil. Benim Messi için diğer konularda yazdığım çok fazla eleştiri var ama kalkıp buraya yazmam doğru olmaz. Messi'ye en iyi değil ya da Messi toptan kötü topçudur diyor olabilirsin ama bunu kendine hissettirmek için başkalarını rencide etmeye kalkman yanlış.

Ayrıca bu konuya benzer anti-Messi grubu vardı. Arama motorundan ulaşabilirsin. Ya da dur, ben senin yerine çıkarayım;

http://forum.donanimhaber.com/m_34664473/mpage_1/f_/key_anti%2Cmessi//tm.htm#34664473

saol dostum ama konu haklısın en iyisi buraya karışmamak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _BRUCE LEE_ -- 18 Temmuz 2010; 23:30:13 >

• Seeeen ne biçim bişeysin böyle?Uzaydan mı geldin doğru söyle!

Evet Kenan Doğulu onun için yazmış
  • benide ekler messin dayı çok makbule gecer
  • Ossasuna 0 - Barcelona 3 (Messi den 2 gol 1 asist.) diğer gol pedro.
  • ekle beni de ekle kardeş..

çakma değil orjinal futbolcu
    ağzı ile ben en iyi futbolcuyum demiyor ayağı ve yetenekleri ile ben en iyi futbolcuyum diyor
    bir insan nasıl hem olağanüstü yetenekli hemde çok iyi karakterli olur uygulamalı olarak gösteriyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: _BRUCE LEE_

quote:

_BRUCE LEE_ Messi'yi günahım kadar sevmem ama bu konun amacına ters bir şekilde konuya girip rencide edici sözler kullanman hoş değil. Benim Messi için diğer konularda yazdığım çok fazla eleştiri var ama kalkıp buraya yazmam doğru olmaz. Messi'ye en iyi değil ya da Messi toptan kötü topçudur diyor olabilirsin ama bunu kendine hissettirmek için başkalarını rencide etmeye kalkman yanlış.

saol dostum ama konu haklısın en iyisi buraya karışmamak

Bunları konuşmazsanız burada ne konuşulacak ki ?
    Messi hakkında bildiğiniz birşey varsa yazında bizde öğrenelim ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Forever79

Mantıklı ol az biraz. Messi hakkındaki eleştirilerime ulaşmak istersen arama motoruna Messi yaz, kim tarafından kısmına Odinn#21 yaz, bir de Dünyadan Futbol bölümünü seç, tamaaam. Rahat ol yani, tonla yazım var Anti-Mesi, Anti-Barça minvalinde. Ama Messi'yi eleştirme konusu bu değil.
  • Messi şimdiden efsane ya siz ne diyorsunuz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Forever79

Mantıklı ol az biraz. Messi hakkındaki eleştirilerime ulaşmak istersen arama motoruna Messi yaz, kim tarafından kısmına Odinn#21 yaz, bir de Dünyadan Futbol bölümünü seç, tamaaam. Rahat ol yani, tonla yazım var Anti-Mesi, Anti-Barça minvalinde. Ama Messi'yi eleştirme konusu bu değil.

Ne anladında bu mesajı yazdın merak ettim.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.