Şimdi Ara

linux de oyun oynanabiliyor mu ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
2.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Allods oynayan kaldı mı yav?

Diğer saydıkların oynanıyor lutris ile bu arada 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Europa Universalis IV, native olarak oynanıyor. Gerisinin de bir önemi yok zaten bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=J6V7nDD3vBU&feature=youtu.be

Şunu da şuraya bırakayım. Dxvk nın gücünü görsün millet. (Vulkan)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

hiçbir zaman son kullanıcıya yönelik olamayacaklar
    gerek yok kısaca
    size katılmıyorum bu konuda. linux mint, mx linux, manjaro, elementary gibi dagitimlari kullanmak icin illa terminal acmaya gerek yok kurulum, kullanim, paketlerin update'i son derece kolay. ozellikle paketleri update etmek cok daha pratik. windowstaki gibi her uygulamayi tek tek update etmektense tek bir merkezden(update manager) tum uygulamalari kolayca update etmek mumkun. guncelleme geldigi zaman update manager'a dusuyor direk zaten. windowsta ise cogu uygulamayi acmadiginiz surece guncelleme oldugunu bilmiyorsunuz.

son kullaniciya henuz cok fazla inememis olmasinin en buyuk nedenleri olarak cogu laptop ureticisinin linux on yuklu laptop satmamasi ve adobe uygulamalari gibi cok onemli uygulamalarin bu platform icin cikmamis olmasini gosterebilirim. Eger bu durum degisire pazar payi kesinlikle artacaktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BloodyMonday -- 5 Aralık 2019; 13:28:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: meetthh

yeni bir konuda şu TCL yi uzun uzadıya bir anlatta ne varmış biz de görelim. geleceğin SEO20 si biz oluruz belki
    sen TCL ve Linux'a fazla kafa yorma 32 cm kollarla 5 kg dumbell curl e devam. ben arch kullanmadan önce tam bir skinny geek idim arch kullandıktan sonra john rambo gibi oldum. direkt alakası yok ama arch insana bir motivasyon veriyor Arch Alfa dağıtım
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.