Şimdi Ara

Linkteki Ana Karta Hangi Ekran Kartı Uygundur ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar bir arkadaşımın aşağıdaki linkte belirttiğim ana kart ile kurulmuş eski bir sistemi var. Maddi durumu iyi olmadığı için ona düşük bütçe ile bir ekran kartı alıp azda olsa bir şeyler oynamasını sağlamak istiyoruz.

Fakat bu ana karta uyumlu olacak ekran kartı konusunda emin olamadık. Linkini vereceğim ana karta uygun 400 - 500 TL aralığında bir ekran kartı önerebilir misiniz?

Teşekkürler.

Ana kart linki :http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Product/Product_SPEC.aspx?DetailID=1289&CategoryID=1&DetailName=Feature&MenuID=24&LanID=0

Konuyu nereye açacağıma emin olamadım sistem tavsiyelerini düşündüm fakat bu daha çok ana kart ekran kartı uyumu ile alakalı olduğundan teknik yardımın daha mantıklı olacağını sanıyorum. O sebepten buraya açtım.

• Link bende açılmıyor fakat Anakart bu mu?

H61H2-M12

Aslında Anakart ekran kartını sınırlandırmaz. Diğer bileşenleri de yazsaydınız daha iyi olurdu. Özelliklede işlemciyi. Ayrıca bu konu sistem tavsiyelerine daha uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaxKitten -- 18 Mart 2018; 5:54:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaxKitten

Link bende açılmıyor fakat Anakart bu mu?

H61H2-M12

Aslında Anakart ekran kartını sınırlandırmaz. Diğer bileşenleri de yazsaydınız daha iyi olurdu. Özelliklede işlemciyi. Ayrıca bu konu sistem tavsiyelerine daha uygun.

Evet ana kart belirttiğiniz model.

İşlemci ise İntel Pentium g860

4 gb ddr3 ram var. Zaten total bu kadar.

Palit GeForce GT1030 2GB GDDR5 Ekran Kartı NE5103000646-1080F Bunu sipariş vermeyi düşünüyorum. Sorun olmaz sanırım. Yada daha iyi bir öneriniz varsa değiştirebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 18 Mart 2018; 11:31:14 >
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Diğer konunu, mesaj yazdıktan sonra görmüştüm. Evet GT 1030 fiyat performans ürünü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.