Şimdi Ara

Lineaya AUX girişi nasıl eklenir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar linea 2013 active plus araçta cd tuşuna basınca aux yazısı çıkmıyor.Bu yazı çıkmadığı için ben bu arabaya aux ekleyemem değil mi?Normalde aux çıkanlarda bir kabloyla küçük bir operasyonla eklenildiğini duydum.

Lütfen aux ekleyemiyorsam başka ne yapılabilir önerilerinizi alabilir miyim? Cep telden bir şekilde müzikleri arabada oynatmak istiyorum.

• Direksiyon üzerindeki src yazan tuşa basarak mod değiştirebilirsiniz geçiş yaparken görmesseniz de aux bağlantısından sonra görünür hale gelebilir. Cd tuşuna basarsanız sadece cd modu açılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ExtraTechx*

Arkadaşlar linea 2013 active plus araçta cd tuşuna basınca aux yazısı çıkmıyor.Bu yazı çıkmadığı için ben bu arabaya aux ekleyemem değil mi?Normalde aux çıkanlarda bir kabloyla küçük bir operasyonla eklenildiğini duydum.

Lütfen aux ekleyemiyorsam başka ne yapılabilir önerilerinizi alabilir miyim? Cep telden bir şekilde müzikleri arabada oynatmak istiyorum.

hocam teybin markası blaupunkt ise elimde kulanilmamis aux kablosu var. bizzat citroen nemoda kullaniyorum kendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 10 Eylül 2016; 22:57:55 >
  • aux yapamayanlara aux yaparım
    iş tel:0216.389.70.12
  • quote:

Orijinalden alıntı: locked13

aux yapamayanlara aux yaparım

yerınız neresı

• quote:

Orijinalden alıntı: cana-cana

quote:

Orijinalden alıntı: locked13

aux yapamayanlara aux yaparım

yerınız neresı

istanbul kartal 0216.389.70.12

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi locked13 -- 16 Kasım 2016; 10:46:58 >
  • Bizde Bosch marka teyp bulunan 3 adet 2013 Linea var.
    Bunlarda CD tuşuna 2 kez basarak yada farklı bir kombinasyonla aux moduna geçmiyor.
    Bu teyplere aux girişi yapılması bir şekilde sağlanabilir mi?

Lineaya AUX girişi nasıl eklenir? Lineaya AUX girişi nasıl eklenir?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.