Şimdi Ara

LineageOS yarım milyon indirme sayısına ulaştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LineageOS yarım milyon indirme sayısına ulaştı

Bağımsız ROM geliştirme konusunda en popüler platform olan Cyanogen’in zamansız çekilişi ile boşluğunu doldurmaya çalışan Lineage OS, büyük ilgi görüyor. İstatistik sayfasında platformun 600 bin kullanıcı sayısına yürüdüğü görülüyor.

Boşluğu doldurabilecek mi?

Platformun paylaştığı istatistik sayfasına göre Lineage OS yapıları toplamda 545 bin kez indirilmiş. Yapının en fazla kurulduğu telefon ise 40 000 indirme ile bacon kod adlı OnePlus One oldu. Ardından Redmi Note 3, OnePlus 3 ve Galaxy S3 modelleri geliyor.

Cyanogen’in devamı olarak tanındığı için mevcut kullanıcıların dikkatini çekmekte zorluk yaşamayan Lineage OS bu bakımdan kısa sürede iyi bir kullanıcı sayısı yakaladı. Önümüzdeki dönemde bu sayının artacağı tahmin ediliyor zira Cyanogen platformunun kullanıcı sayısı 10 milyonu geçiyordu.

Ayrıca Bkz.Daha küçük bir Galaxy TabPro S2 versiyonu gelebilir

Lineage OS platformunun yükselişi Android kullanıcılarının bağımsız ROM yapılarına halen ne kadar ilgi duyduğunu gösteriyor. Eski cihazı için yeni bir yüz arayan veya modern cihazında farklı tecrübeler denemek isteyenler sayısız alternatifi deneyerek en iyisini bulmaya çalışıyorlar. 

• Samsung note 3 e yükledim inanın pil yönünden çok iyi olmuş.gereksiz ne varsa silmişler.saf Android çok daha iyi

• Cyanogenmod un en büyük hatası Saf android yerine gelişmiş Android Rom yapmaya çalışmaktı.

Çok uçuk işler yapmaya çalıştılar ve bedelini ödediler.

Piyasadaki güçlü ama güncelleme sorunu yaşayan telefonlara saf android yapsalardı batmazlardi.

• Cyanogen' im derli toplu sitesiden sonra Lineage Os' un sitesi çok karışık geldi. Sanki derlenip toplaması için zamana ihtiyacı var gibi. Romlarıda böyle değildir umarım...

• Samsung S5 KLTE versiyonun devam romları gelmiş direk indirdim teşekkürler haberler için. Unutmuştum güncellemede gelmeyi kesmişti telefon

• taakip
  • tamam ; bu haberden sonra bu 10 milyon olur ! :D

• Desteği kesilmiş olan Android cihazlar için Cyanogenmod dan sonra iyi bir dönüş oldu.

• Güncelleme desteği kesilince kullanırız artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • afferin !
    akıllanıyorsunuz !

cyanogenmod un yaptığı hatalardan ders çıkarmış gibi görünüyor :D

• Lg gpro ve gflex üvey evlat ya ne kendi ailesi nede başkaları önemsiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 21 Şubat 2017; 11:19:59 >
  • oneplus one üzerinde 7.1.1 olarak kurdum. Sorunsuza yakın. ufak tefek görsel hatalar var. Telefonu annem kullanıyor. yaklaşık 5 gün gidiyor şarjı ahahah :D

• avea in touch 4 içinde yapsalar. Zte bile görüştüm güncelleme yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: WoXeD

oneplus one üzerinde 7.1.1 olarak kurdum. Sorunsuza yakın. ufak tefek görsel hatalar var. Telefonu annem kullanıyor. yaklaşık 5 gün gidiyor şarjı ahahah :D

3310 gibi olmuş.
  • Sony z3 serisi için yaparlar inşallah.

• Ben bu rom'u lg g3 d855 de kullanıyorum. Son derece stabil bir rom, haftada 1 güncelleme ile sürekli üzerine katıyorlar. Stock rom takıntısı olmayanlar ve lineage de rom desteği bulunan telefon sahipleri mutlaka denesin.

• Bunların mail adresi falan var mı Lg Gpro ve g flex içinde yapsınlar bir güzellik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu işlerim sistemi ile ilgili detaylı bir kurulum ve yedekleme ile ilgili bir video çekseler güzel olmazmı.
    kullanmamız gereken araçlar programlar öncesinde yedekleme ve detaylı kurulum. eklenmesi gerekenler filan gibi.
    hep yabancı sitelerde var donanımhaberin bu konuya eğilmesi lazım bence

• ilkerT06 kullanıcısına yanıt
    O isler icin kullandigin telefonun ana konusuna bakman yeterli. Merak ettigin seylerin anlatildigina eminim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En son sürümü nereden indireyim arkadaşlar. G3 için..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.