Şimdi Ara

LİNEAGE2'YE NASIL GİRILİR BEDAVA SERVERLER(download linkleri) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
0
Favori
97.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    c6 da max lvl 80
  • teşekkürler.....

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark4lon3 -- 30 Ocak 2008; 15:17:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dark4lon3

abi bu server deişmiş.bi tıklasanıza acc sayfasına

oha buda ne böyle
    kardes mesajınındaki alıntıyı silebilirmisin
  • S.a beyler BEN LİNEAGE 2 C4 TE VİCİOUS. C4CHRONİCLES BU SERVER LARİ ACMİYOOO HOST TAN Mİ ACABA C4 SETUP FULL YUKLU AMA ACMIYOO YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRI..... BİDE BU C4 ACMASI ICIN NELER YAPMALIYIM BANA AYRINTISIYLA ANLATINN LUTFEN.. HOST C5 VE C6 ICINDE AYNIMI

BEN C6 TERROR DE OYNUYOMM AMA C4 NİYE OLMADI ONAA GICIK OLDUM BEN C4 UN BAZI SERVER LARINI AMA

YARDIMMMMMMMM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meray -- 30 Ocak 2008; 14:58:15 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: necrovirus

quote:

Orjinalden alıntı: Dark4lon3

abi bu server deişmiş.bi tıklasanıza acc sayfasına

oha buda ne böyle
    kardes mesajınındaki alıntıyı silebilirmisin

tabiki.geç gördüm biraz özür dilerim

• quote:

Orjinalden alıntı: volkanakar

quote:

Orjinalden alıntı: YU-Gİ-OH-MO-TO

L2_C4'ü dünden beri inidiryom daha 1.10 cgabyt oldu

ama sabır sabır en geç 1-2 gün içinde biticek dragon servernda oynucam ayriyetten çok heyecanlıyım

umarım çalışır

ayrıca nie 1-2 gun sursun ki
    flashget gibi bi program kullanmiomusun kullanirsan 6 saatte iner en gec

kardeş sanırım bende flashget yok link atarmısın

• abi hersey ii hos guzel ama bende kota yok bana istanbulda oturan bi l2ci arkadas bu oyunu verebilirmi lutfen bana yardımcı olun kac yıldır bu oyunu bulmaya calısıorum oyunda bi suru hero charım var ama hep cafede oynuorum artık evde oynamak istiorum kısaca yardımınız aihtiyacım var
  • quote:

Orjinalden alıntı: rampage4u

merhaba..
    uzun bir süredir L2 oynuyorum..benim oynadıgım bir kac server var sizlere burada paylaşmak istiyorum..

l2loyal serveri

http://www.l2loyal.com

http://www.l2elite.us

http://www.l2gold.com

zaten tüm update ler v.b sitelerden indirilebilir..

sadece l2loyal en son c5 e gecicekti..diğer 2 server su an hala C4..

salla bunlari

• quote:

Orjinalden alıntı: rconaragorn

abi hersey ii hos guzel ama bende kota yok bana istanbulda oturan bi l2ci arkadas bu oyunu verebilirmi lutfen bana yardımcı olun kac yıldır bu oyunu bulmaya calısıorum oyunda bi suru hero charım var ama hep cafede oynuorum artık evde oynamak istiorum kısaca yardımınız aihtiyacım var

kota yok ise indir netten.
  • yav gizmo ben diom kota yok sen dion netten indir valla saol yav
  • Ban lazım dei laslında ama yinede saol post kasmış gibi olmimde emeğe saygı..
    Böyle sürekli bu konunun üst konu olması vede sürümleri çıkınca Kamael C6 felan buna benzer sürümler çıkınca değişmesi hoşuma gidiyor

TY necrovirüs.
  • Arkadaşlar,dragon serverine giriyorm sifremi filan yaziorm sora orda kücük bi server listesi cikio herhangi birini seciorm we oyundan atiyor naapmaliyim

• quote:

Orjinalden alıntı: pirates231

Arkadaşlar,dragon serverine giriyorm sifremi filan yaziorm sora orda kücük bi server listesi cikio herhangi birini seciorm we oyundan atiyor naapmaliyim

bende dragonda oynuyorum daha 1 saat önce oyundaydım sistemi tekrar yuklemeyi bir dene derim ben normalde atmaması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryner -- 18 Şubat 2008; 13:26:53 >

• daha sabahleyin denemiştim girmiordu o zman hiç simdi denilenleri yaptim gene üstte dedigim oluyo napcam ben ya 5 gündür indiriyorm.. uff boşami gitti hepsi kotanin

• system dosyasını temizini(sitesinden indirdigini guncelleme yani upload etmesini engelle)
    resimdeki yerden options a tıkla proxy yi resimde görülen sekilde yap

LİNEAGE2'YE NASIL GİRILİR BEDAVA SERVERLER(download linkleri)
  • Allah razı olsun sonunda girebildim çok teşekkürler!!!!!
  • http://www.forum.l2kings.com/ Türklere ait Bir server 7/24 ücretsiz ....ve ulaşmak istedinizde GMler yardiminizda .
  • Arkadaşlar bende l2 ye yeni başlıycam ama client indirme konusunda kararsız kaldım türklerin coğunlukda oldugu bı server ve o serverın hangı clienti kullandıgını yazarmısınız yanı sımdı encok kullanılan client hangısı ona göre indiricem.

Edit: He bide en cok kullanılan clientin sağlam bi linkini verirseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zzZeHiR -- 2 Mart 2008; 11:54:15 >
  • necrovirus sen dragon networkte hangi serverda oynuyorsun?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.