Şimdi Ara

LINEAGE2 EU[CORE] İNDİRMEK VE KAYIT OLMAK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
4.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende yaklasik 4 aydir giremiyordum en kisa zamanda dönüyorum. Umarim arkadaslarda devam ediyordur.
  • Burlarda yokken konuya sahip çıktınız için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: epyhon

Burlarda yokken konuya sahip çıktınız için teşekkürler

aramıza tekrar hoşgeldin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: turexx

4 game klasorunu atman yeterli olur 16.4gb lik dosya icinde LineageII EU klasorude olmasina dikkat et cunku onemli olan bu klasor.format sonrasi 4 game klasorunu direk kopyaliyorum su ana kadar sorun yasamadim.yapman gereken bir ayrinti once 4 game klasorunu kopyala sonra sitesinden 4 game uygulamasini kur uygulama otomatik uploada baslicaktir updati durdurup cancel diceksin web sitesi uzerinden oyuna girdigin sari kutunun sag ust kosesinde settings simgesi var ona tiklayip "destination folder" menusunden bilgisayarina 4 game klasorunu yukledigin konumu gostereceksin onerim 4 game klasorunun icine gir LineageII EU klasorunu goster o otomatik hızlı bir tarama yapacak ve oyun girmene hazir olacak

Aynen söylediğin gibi, tek sorun oyunun install aşamasında install a başlıyorsun ve "destination folder" o şekilde açılıyor, sonrası da aynı zaten. Teşekkürler tekrar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Valaraukar -- 6 Şubat 2013; 10:12:03 >

• ben bunu indirdim girdim oyuna. oyunda bi odada başlıyoruz bu odadan nasıl çıkıcaz acaba beceremedim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: redikone

ben bunu indirdim girdim oyuna. oyunda bi odada başlıyoruz bu odadan nasıl çıkıcaz acaba beceremedim ?

patheon ile konuş
  • arkadaşlar 4 gündür uğraşıyorum şununla... bir türlü indirmek nasip olmadı. anlattığınız adımların tamamını eksiksiz ve aynen yapıyorum fakat indiremiyorum... yardımcı olsanız....

şöyle bir sorun oluyorhttp://imgim.com/6780incim5645046.jpg
  • update'e bas kaldiqi yerden indirmeye devam eder
  • hiç yükleme başlamadı ki kaldığı yerden devam etsin. 4game.eu clientini indirebildim sadece.. masa üstüne gelen 4game.eu kısayolunu açtığımda site geliyor ve bu sorunu veriyor..
  • host dosyasını kontrol edermisin bi dostumn orda lineage 2 bilgileri varmı
  • quote:

host dosyasını kontrol edermisin bi dostumn orda lineage 2 bilgileri varmı

C:\Windows\System32\drivers dizinine diyorsan yok... başka bir host dizini varmı?

oynamayıçok istiyorum fakat beceremedim kurulumunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wh00ps

quote:

C:\Windows\System32\drivers dizinine diyorsan yok... başka bir host dizini varmı?

Evet o dizinde bilgiler olması gerekiyor l2 ile ilgili bazen pcnin sistem ayarları yüzünden oraya bilgileri kopyalayamıyor oyun o yüzden böyle sorun oluyor

ayrıca denetim masasına gir program ekle kaldırdaki eski versiyon C++ sil sadece 4game launcherin yüklediği kalsın
  • quote:

quote:

quote:

Evet o dizinde bilgiler olması gerekiyor l2 ile ilgili bazen pcnin sistem ayarları yüzünden oraya bilgileri kopyalayamıyor oyun o yüzden böyle sorun oluyor

ayrıca denetim masasına gir program ekle kaldırdaki eski versiyon C++ sil sadece 4game launcherin yüklediği kalsın

http://imgim.com/378incix4585944.jpg hangisini kaldırıcam kardeş... kusura bakma başını çok ağrıtıyorum ama :( ... pc pc değilki her bok yüklü afedersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wh00ps -- 20 Nisan 2013; 20:37:51 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

http://imgim.com/378incix4585944.jpg hangisini kaldırıcam kardeş... kusura bakma başını çok ağrıtıyorum ama :( ... pc pc değilki her bok yüklü afedersin

team viewer varsa ben o bilgisayarı adam edebilirim

*edit: wh00ps benm nickim la :D kullanmışlığım var birkaç serverde :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Witchblade* -- 21 Nisan 2013; 0:34:29 >

• hepsini sil 4game launcheride sil bi restart at sonra 4game launcheri yükle olmazsa witchblade halledemezse bende denerim teamwieverle yardım etmeyi

birde 64 bit desteği yok resmi olarak l2 nin özelliklerden 32 bit calıştır hepsini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PaybackX -- 21 Nisan 2013; 16:04:17 >
  • quote:

hepsini sil 4game launcheride sil bi restart at sonra 4game launcheri yükle olmazsa witchblade halledemezse bende denerim teamwieverle yardım etmeyi

birde 64 bit desteği yok resmi olarak l2 nin özelliklerden 32 bit calıştır hepsini

dediklerinizi deneyeceğim.. durumdan haberdar ederim. tw ile deneriz olmadı ne yapalım...

şimdiden çok teşekkür ederim....

Bu arada witchblade bu whoops nickini ben uo zamanından beri kullanıyorum :)

edit: işletim sistemim 32bit onuda belirtmek istedim.
    edit2: olmadı be epyhon şu teamwiever ile halledebilsek bir ara.. saati kararlaşıp....

edit: sagolsun lineage 2 staff kadrosu sorunumu halletti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wh00ps -- 25 Nisan 2013; 21:52:43 >
  • Arkadaslar 40 level oldum :p
    C gradeleri nerden aliyoruz ? :S Bilemedim gitti ya
  • Hayda... Adamin biri dediki vermiyormus artik dimensional merchant :S
    dogru mu ? e napacayiz neden alacayiz itemleri ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaterinaPoo

Arkadaslar 40 level oldum :p
    C gradeleri nerden aliyoruz ? :S Bilemedim gitti ya

Hangi sunucuda oynuyorsun.

lineage2.com tarafında mı ?
    innova eu.4game.com/lineage2 tarafındamı ?

bizim sunucuda dimensional Merchant dan armor silah alamıyorsun sanırsam sen lineage2.com tarafında oynuyorsun. ?
  • hayir . core deyim .

west serverine gececeyim :S

chronos a gececeyim .

nickim KedidirKedi .

( Su anda basladim dl etmeye oyunu . )
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.