Şimdi Ara

lineage oynamak istiyorum.yardım edermisiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
5.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 15 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 21
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 gün 10 saat 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 8
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • crjsty (6 mesaj) elfia (3 mesaj) ryu_ayyaş (3 mesaj) ahmetninja (2 mesaj) karakazak (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili online RPG Oyunları >> Lineage II >> lineage oynamak istiyorum.yardım edermisiniz
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3 Mesaj
    bana sitelrin ismini gonderimisiniz please bekliyotum
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orjinalden alıntı: ryu_ayyaş

bana sitelrin ismini gonderimisiniz please bekliyotum

demişsinde hangi siteler güzel kardeşim neyin siteleri?
    |
    |
  • Er
    3 Mesaj
    oyunun sitelerini oynayamıyorum hata veriyo bide sizin verdiğiniz siteleri indirecem yani yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler..........................................
    |
    |
  • Yüzbaşı
    680 Mesaj
    İndirmek bi işkence valla:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kazuya55 -- 2 Mayıs 2007; 5:33:50 >
    |
    |
  • Er
    8 Mesaj
    su oyunu nolursunuz yardım edın ya knght brakıp buna gecıcem ama yardım eden yok
    bu cok karısık ındıremıyom nası uye olcak bılen bırı ayrdım etsın ya ltf
    crazy_x4@hotmail.com
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    http://forum.donanimhaber.com/m_9313915/tm.htm buyur arkadasim burda neler yapman yazıyor bir incele...
    |
    |
  • Er
    8 Mesaj
    bu oyunu oynamaak cok ıstıyom ama beceremmedım bı turlu oyununu ındırıp kayıt olabılsem yanı oyunun ıcıne bı kere gırebılsem gerısı gelır basta Ko yuda bımıyoduk orendık ama Ko artık sarmıyor bunu oynamak ısıtyom bana yardımcı olursan sevınırım crazy_x4@hotmail.com
    |
    |
  • Er
    8 Mesaj
    ımdatttttttttttttttttttt pls :D lıneage oynamak ıstıyom dıyom beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee yokmu yardım edennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn KO ıstemıyommmmmm artıkkkkkkkkkkk
    yardım edın su oyunu ındırmemem crazy_x4@hotmail.com
    KO KOKOKO YA
    |
    |

• Er
    8 Mesaj
    yardımmmmmmmm dıyorum 1 haftadırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nerdesınız Lıneage sevenler nerdeeeeeeeeeeee
    crazy_x4@hotmail.com
    |
    |

• Er
    8 Mesaj
    Lıneage Oynayabılmek Icın ıLakı boz koprusunemı cıkmak lasım sesımızı duyurmak ıcn
    |
    |

• Yarbay
    3440 Mesaj
    Kardes bu forumun elemanlari serverlarından kopmus durumda hepsi yasta 1 kac hafta sonra türk serveri acilacak eminim herkes orayi bekliyor ve buyuk mucadele olcak bence cunku ilk biz olacaz serverda oynuyan cok zevkli olur bence sen simdilik
    www.l2extreme.com burdan uyelip alip
    sol tarafta mirror diyor serveri partci onu ındırıp oyunun cıcıne at upgrade et titan serverinda basla
    ordayiz sayilir
    |
    |
  • Er
    8 Mesaj
    yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm lıneageeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEAGGGGGGGGGGGGGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 0 crazy_x4@hotmail.comcrazy_x4@hotmail.comcrazy_x4@hotmail.com
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.