Şimdi Ara

LİNEAGE 3 HAKKINDA... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
10.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olur olur :) Wowun bile private serveri varsa, L2 nin mutlaka olur.
  • yha bunun grafikleri iyidi daha da yükseltirlerse kaldırmaz bnim pc zaten bunu zar zor kaldirio insallah çok özellik istemez
  • droped

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-02C99756-2 -- 5 Haziran 2015; 23:25:21 >
  • O gordugunuz resimler Lineage 3 ten falan değil. Hepsi Fake. Koyan arkadasta biraz arastırırsa kendide görür. SS ler Tera Online diye bir oyunun.
  • linke tıkla en allttaki yazıyı oku anlarsın biraz daha araştırmak lazım forumlara koymadan önce millet kapılıp gidiyor duyunca hemen =)

http://forum.donanimhaber.com/m_29239370/tm.htm
  • quote:

Orjinalden alıntı: tccezaa

lineage3 ciksa bile privete serverlar olmicak bildigim kadariyla. bu nedenle gracia final part en son olarak gorunuyor bisim icin

Kesin çıkar ama 2010-11 e daha cok var
  • hadi hayırlısı resimler tam komedi olmuş 2. msjdaki
  • http://www.youtube.com/watch?v=jhw_FL-wFcY&feature=related

bu videonun başlarında bazı bilgiler var
  • tera online birçok video sunu izledim çok güzel aion gibi belki daha güzel demek çalmışlar

bunları asmak lazım

demek free serverda olmıcakk

umarımm şu party zorumluluğunu biraz olsun hafifletmişlerdir
  • Abi çalışana hakkını vercen ki o da hakkını almak için bilgilerini başkalarına satmıycak dimi
  • oda doğru ama l3 yapılan bize yapılmış sayılıyor sene kaybımız oldu bakkk şimdi işin yoksa bekllee ama o kovulanlar dahada iş bulamaz kolay kolay firmalarda ac kaldılar :D
  • Adamlar zate voleyi vurmuştur hacı
  • quote:

Orijinalden alıntı: xJorfan

O gordugunuz resimler Lineage 3 ten falan değil. Hepsi Fake. Koyan arkadasta biraz arastırırsa kendide görür. SS ler Tera Online diye bir oyunun.

Tera online güzel bir yapım L3 ile nasıl karıştırılıyor anlamadım hala :D Ayrıca L3 çıkıcakmı diyede şüpheliyim
  • Lineage 3 den hiç bir umut yokmu yav ? Yeni haberler filan yokmu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CasparoF

Lineage 3 den hiç bir umut yokmu yav ? Yeni haberler filan yokmu...

daha öncede bir başlıkta yazmıştım bulamadım o linkki lineage3 un için şu anda bir kesin bir haber yok burdaki röportajlarda oyunun geliştiricileri açıklama yapmışlar tera online ilen ilgili resimlerinde lineage 3 ilen bir alakası yok. lineage 2 gracia final den sonra artık lineage ın senaryosunun bittiğini ( final )vede daha da geliştirilmeyeceği ilen ilgili haberler var. Bu kesin olarak da bende bilememekteyim ama böylesine oynanılan bir oyun neden bitsinki. Bir başka aldığım haberde lineage 3 ile ilgili bir arkadaşım lineage ın çıkarmış olduğu bir dergi almakta. o dergiden bana okuyupda söyledikleri " oyundaki pvp combat sisteminin değişecek olması, yeni bir para sistemine geçilecek, oyunda türkçe dil desteğinin ekleneceği, vb şey daha. En güzeli beklemek vede lineage ilen ilgili bilgilerimizi daha çok free serverda oynayarak geliştirmek. lineage3 çıksa oynayabilecekmiyiz ki bir free serverda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosmodream

Bir başka aldığım haberde lineage 3 ile ilgili bir arkadaşım lineage ın çıkarmış olduğu bir dergi almakta. o dergiden bana okuyupda söyledikleri " oyundaki pvp combat sisteminin değişecek olması, yeni bir para sistemine geçilecek, oyunda türkçe dil desteğinin ekleneceği, vb şey daha.

Bilgiler için saol dostum.
    Şu kısımlar beni çok heyecanlandırdı İNŞALLAH doğru olurda yeni oyunda böyle olur beklemeye razıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosmodream

quote:

Orijinalden alıntı: CasparoF

Lineage 3 den hiç bir umut yokmu yav ? Yeni haberler filan yokmu...

daha öncede bir başlıkta yazmıştım bulamadım o linkki lineage3 un için şu anda bir kesin bir haber yok burdaki röportajlarda oyunun geliştiricileri açıklama yapmışlar tera online ilen ilgili resimlerinde lineage 3 ilen bir alakası yok. lineage 2 gracia final den sonra artık lineage ın senaryosunun bittiğini ( final )vede daha da geliştirilmeyeceği ilen ilgili haberler var. Bu kesin olarak da bende bilememekteyim ama böylesine oynanılan bir oyun neden bitsinki. Bir başka aldığım haberde lineage 3 ile ilgili bir arkadaşım lineage ın çıkarmış olduğu bir dergi almakta. o dergiden bana okuyupda söyledikleri " oyundaki pvp combat sisteminin değişecek olması, yeni bir para sistemine geçilecek, oyunda türkçe dil desteğinin ekleneceği, vb şey daha. En güzeli beklemek vede lineage ilen ilgili bilgilerimizi daha çok free serverda oynayarak geliştirmek. lineage3 çıksa oynayabilecekmiyiz ki bir free serverda :)

Türkçe dil desteğinin gelmesi ve combat sistemindeki değişiklikler çok çok iyi gelişmeler. Tahminimce Lineage 3, 2013 veya 2014 gibi çıkar
  • @surlarınönünde bilgilendirici haberlerin için teşekkürler. video bana biraz diabloyu hatırlattı. tamamen başka bir oyun olarak çıkacak sanırsam. 3 barlı skill ekranı yok. farklı birşey.
  • Oyun kesinlikle muhteşem olmuş , 2 yıldır beklediğim diablo 3 hala çıkmadı ve "surlarönünde" arkadaşın paylaştığı videodan sonra hayran kaldım oyuna..
    Ve l2 yi kimsenin arayacagını zannetmiyorum , diablo 2 gibi partyli sistemle sırasıyla boss kesme tarzında bir oyun yapılmıs gibi , buff sistemide önceden yaptıgımız gibi işe yaramayan 1 karakteri towna bırakma gibi bir dalga olmaz kanımca .. Her karakterin kendine özgü party deki adamlarına verebilecegi bufflar olur ve dogal olarakta sadece 1-2 karaktere yüklenme olmaz.
    Yorumların hepsine bakamadım oyunun çıkış tarihi kesin olarak bellimi , bilgisi olan varsa paylaşsın sevinirim..
  • Lineage 3 ten hala haber yokmu 2010da çıkacaktı güya oyunu unuttuk.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.