Şimdi Ara

Lineage 2 Revolution

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yayınlandı beyler doluşun. TR serverdeyim ama duruma göre EU'larada gidebilirim TR kalitesiz sv olursa.

Trailer:https://www.youtube.com/embed/LAKfQBNzjbI

APK :https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarble.lin2ws

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lupin_ -- 16 Kasım 2017; 17:31:7 >

• Gerçek zamanlı oynayamıyor muyuz arenayı ? Arenada rakip seçip savaşıyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zScylla

Gerçek zamanlı oynayamıyor muyuz arenayı ? Arenada rakip seçip savaşıyorum..

şirketteyim patronlardan kaça kaça 10 level oldum bi eve geçeyim bende denerim ama gerçek zamanlı istiyor isen eski lineage'lerde PK (personal Kill) mantığı vardı sağ üstte o var onu açarak kişilere direk dalabilirsin ama bu pk mantığı önemlidir bilgin olsun 1 2 kere pk olursan artık ismin hep kırmızı olur ve kişiler seni oldürebilir ve itemlerini düşürebilirler. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lupin_ -- 15 Kasım 2017; 17:4:1 >
  • lupin_ kullanıcısına yanıt
    O özellik bunda da var sanırım. Arenada rakip seçiyoruz gerçek zamanlı değil sanırım. Oyun açıklamasında yazıyor ama bulamadım daha. Böyle oyunlar gerçek zamanlı olmazsa yazık oluyor..

• denedim ve gerçek zamanlı değil ama şöyle düşün, yakında dışarıda dostlum maçları falan olur yani öyle bir özellik gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lupin_ -- 15 Kasım 2017; 17:20:5 >
    Böyle oyun yapıyorlar da gerçek zamanlı yapmamaları çok ilginç

• Arkadaşlar oyunda gerçek zamanlı savaşlarda mevcut.. 30 v 30 kale savaşları gibi.. Sadece arena gerçek zamanlı değil kısacası. Fakat bunlar daha TR ye eklenmemiş yakın zamanda gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vieux12 -- 15 Kasım 2017; 19:7:16 >
  • Vieux12 V kullanıcısına yanıt
    Evilbane'de de aynıydı bunda da aynı. HIT gibi 1vs1 gerçek zamanlı neden yapmıyorlar gerçekten çok kötü bi durum

• Dün bende başladım ama biraz karışık gibi oyun.
  • item geliştirme skill geliştirme itemleri yükseltme rune'ları yükseltme dediğin doğru biraz karışık :)
    Bazı şeyler tam belli değil gibi bide, zindan da ne gelir ne gider anlaşılmıyor parti nerede bazen bulamıyorsun eksikler var gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuteKavun

Bazı şeyler tam belli değil gibi bide, zindan da ne gelir ne gider anlaşılmıyor parti nerede bazen bulamıyorsun eksikler var gibi.

zindanlar için daha kolay bir parti bulma sistemi olmalı çok haklısın
  • Okçu için Elf mi yoksa Kara Elf mi seçmeliyim ?
  • lprcrc kullanıcısına yanıt
    kara elflerin pasifi kritik hasarı. diğerine bakmadım.
    bidaha baktım okçu için en ideali elfler uzun menzil hsarı veriyorlarmış
    Kara elf açmıştım kasıcaz artık teşekkürler yinede
    olsun kara elflerinde kendine göre iyi özellikleri var sıkıntı yaşamazsın.
  • belirli bir klan vs varmı aktif olarak kurup oynayan arkadaşlarla kuralım 16 levelım şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: aarda

belirli bir klan vs varmı aktif olarak kurup oynayan arkadaşlarla kuralım 16 levelım şuan

Birtane kurmayı düşünüyorum ama isim bulamadım
  • 56 lvl kara elf shillen şövalyesiyim. oyun çok iyi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.