Şimdi Ara

Francis J. Underwood (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: singuz

Sevgili kenan senin gibi labaya giripte ortadaki mob mother demem onu sadece summoner bilir onu bilmen lazım hangi skill ile yapıldığını. clana almadılar mı şu anda zaten klandayım ama senin gibi l2 özürlüsü değilim kalkıpta çok bilmişlik yapmam bilmediğim konu hakkında, git bi bütün charların skillerini oku neye yaradığını öğren sonra gel bana laf anlat MOTHER İS İN MİDDLE

arkadaşların alıp veremediği çok zaten bir cp çıktı buda sana kapak olsun kenan isimleri vermeye gerek yok zaten bana haberler geliyor ne kadar iyi const yaptığınızdan

Saygılar

:D Evet farkındayız ne özürlüsü olduğunun :D Summoner betray ile ögrenir ki kaldıki main moba mother demem ben :D o sıradaki mobları keserken zaten anlaşılıyor ve bilgin olmadıgıda açık genelde main ortada olur ve kesilirken zaten farkedilir zaten lure özürlüsü :D Sana kim haber veriyo bilinmez ama const ptleri biz sadece yapılandırdık ve öyle bırakıldı türlü nedenlerle Kaldki senin 1 party çıkaramadığın türk arkadaşlarla biz 3 pt çıkardık. Cp çıkarbildigine sevindim 2ci deneyiminde 7 kişi bulmak senin için baya zor olmuştur :D
    Keşke senin gibi insan fazlalıklarını ayrıştırmak için clana herkezi almasaydım. Senin gibi çok bileceğine hiç bilmeyen ama adam olan adamları alsaydım ve o 2 kuyrugununda senden pek bi farkı yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: acark

Bu başlığı neden amacından saptırmaya çalıştığınızı anlamıyorum.
    Sıkıntınız neyse onu söyleyin.

konuşma şekli pek bi gıcığıma gitti, anlaşılmıyor mu zaten? illa dillendirek mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: epyhon

quote:

Sevgili kenan senin gibi labaya giripte ortadaki mob mother demem onu sadece summoner bilir onu bilmen lazım hangi skill ile yapıldığını. clana almadılar mı şu anda zaten klandayım ama senin gibi l2 özürlüsü değilim kalkıpta çok bilmişlik yapmam bilmediğim konu hakkında, git bi bütün charların skillerini oku neye yaradığını öğren sonra gel bana laf anlat MOTHER İS İN MİDDLE

arkadaşların alıp veremediği çok zaten bir cp çıktı buda sana kapak olsun kenan isimleri vermeye gerek yok zaten bana haberler geliyor ne kadar iyi const yaptığınızdan

Saygılar

:D Evet farkındayız ne özürlüsü olduğunun :D Summoner betray ile ögrenir ki kaldıki main moba mother demem ben :D o sıradaki mobları keserken zaten anlaşılıyor ve bilgin olmadıgıda açık genelde main ortada olur ve kesilirken zaten farkedilir zaten lure özürlüsü :D Sana kim haber veriyo bilinmez ama const ptleri biz sadece yapılandırdık ve öyle bırakıldı türlü nedenlerle Kaldki senin 1 party çıkaramadığın türk arkadaşlarla biz 3 pt çıkardık. Cp çıkarbildigine sevindim 2ci deneyiminde 7 kişi bulmak senin için baya zor olmuştur :D
    Keşke senin gibi insan fazlalıklarını ayrıştırmak için clana herkezi almasaydım. Senin gibi çok bileceğine hiç bilmeyen ama adam olan adamları alsaydım ve o 2 kuyrugununda senden pek bi farkı yok...

main ortdami olur mother demedin mi keşke bir SS alsaydim

• quote:

Orijinalden alıntı: TehRedFlag

quote:

arkadaş istediği gibi yoruma açık ona birşey diyemem yorumlara herzaman açığım herkez istediğini beğenir veya beğenmez
  • quote:

Saygılar

Sevgili singüz, görünen o ki bu konu esas amacına ulaşamadan birbirimize laflar atmakla geçecek, mademki cp ni kurdun ve bugün günlerden cuma ve yine buradan netice itibariyle =0 (zero!!) kişi cp için bulabildin, konuyu kapattırabilirsin sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: TehRedFlag

quote:

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazuya55

quote:

Saygılar

Sevgili singüz, görünen o ki bu konu esas amacına ulaşamadan birbirimize laflar atmakla geçecek, mademki cp ni kurdun ve bugün günlerden cuma ve yine buradan netice itibariyle =0 (zero!!) kişi cp için bulabildin, konuyu kapattırabilirsin sanırım.

sevgili arif CP zaten buradan çıktı ama arkadaşlar özelden mesaj attı benim alıp veremediğim yok konuyu saptıran arkadaşalrın demek ki bir acısı var ordan olabilir diğer arkadaş ise sözlerime kızmış o ayrı ona birşey diyemem ama kenanın acısı büyük o belli oluyor

• Sevgili arkadaşlar konuya fazla detaylı girmek istemiyorum ama şu yorumu yapmadan geçemeyeceğim.Bilen bilir bu forumun ilk kullanıcılarından biriyimdir.Zamanla artan ukala ve çoluk çocuk popülasyonu nedeniyle forumdan affımı istedim.Fakat bazen arkadaşımın accsinden girip bi iki şeye cevap vermek zorunda hisseidoyurm kendimi.Bende bu core serverında oynuyorum.Bir kaç yakın arkadaşım anatolian clanında oynuyor.Haliyle benide çağırdılar.Epyhon sanırım clan lideri kenan isimli arkadaş kendi de buralarda.Sana sadece şunu söylemek istiorum.1 kere 1 saat beraber farm yapma şansımız oldu.Sen git pacman oyna kardeşim.O kurduğun clandan da afedersin cacık olmaz.1 saatlik yaptığımız farmda 2 clan memberın "abi asist nasıl alınır ne işe yarar" gibisinden sorular sordu.Size canıgödülden başarılar diliyorum.

@redflag panpa bu alemde senden daha ballzlı adamlarda var.

Cheers

Strega
  • ben warcryer olarak yer almak isterim singuz partyde boş yer varsa tabi
    73 lvl wc nick Jiggsaw
    (3-5 sınavım var girip gelem sonra no-life L2)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amonsen

Sevgili arkadaşlar konuya fazla detaylı girmek istemiyorum ama şu yorumu yapmadan geçemeyeceğim.Bilen bilir bu forumun ilk kullanıcılarından biriyimdir.Zamanla artan ukala ve çoluk çocuk popülasyonu nedeniyle forumdan affımı istedim.Fakat bazen arkadaşımın accsinden girip bi iki şeye cevap vermek zorunda hisseidoyurm kendimi.Bende bu core serverında oynuyorum.Bir kaç yakın arkadaşım anatolian clanında oynuyor.Haliyle benide çağırdılar.Epyhon sanırım clan lideri kenan isimli arkadaş kendi de buralarda.Sana sadece şunu söylemek istiorum.1 kere 1 saat beraber farm yapma şansımız oldu.Sen git pacman oyna kardeşim.O kurduğun clandan da afedersin cacık olmaz.1 saatlik yaptığımız farmda 2 clan memberın "abi asist nasıl alınır ne işe yarar" gibisinden sorular sordu.Size canıgödülden başarılar diliyorum.

@redflag panpa bu alemde senden daha ballzlı adamlarda var.

Cheers

Strega

Herkez sizler gibi anasının en güzel yerinden cıkarken malesef bu oyunu ögrenmiyor. Klan lideri ben değilim arkadaşlarımın hatrı üzerine ben açtım. Bu arada adam sanıp güvendiğimiz adamların kalıcagını gerisinin koyun pisligi gibi sırayla döküleceğinide bilerek başladık yola . ha bu arada sen nasıl çıktın o interludeden seni mario daha iyi sarıyodu sanki ?Bu forumda büyük sansasyon yaratan olayların hala unutulmamıştır sanırım .

• Oyuncuyum ben arkadaşım oduncu değilim.Övünerek söylemiyorum ama hayatımı verdim ben bu oyuna , ukalalıklara gelemiyorum.Marioda oynadığım doğrudur.İnterlude de.Sansasyonların adamıyımdır yaptımmı tam yaparım.Çekemeyen anca zırlar.
  • QQ alama kenan sen mario oynayamadıysan bizim suçumuz ne evet bende çok severim mario'u. acaba senin gözünde bütün klan koyun pisliği olmasın ? çünki hatırladığım kadarı ile CP kuramayan arkadaşları başka bir klan kurup orda kumla oynamalarına karar vermiştiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amonsen

Oyuncuyum ben arkadaşım oduncu değilim.Övünerek söylemiyorum ama hayatımı verdim ben bu oyuna , ukalalıklara gelemiyorum.Marioda oynadığım doğrudur.İnterlude de.Sansasyonların adamıyımdır yaptımmı tam yaparım.Çekemeyen anca zırlar.

Onlarda zamanla oyuncu olur. Hayatını verince ne kazandın bi hiç ? Biz insan kazanmaya çalışıyoruz mesele orda
  • ama sen zaten onlara tabiri koymuşsun koyun pisliği diye hitap etmişsin yani insanlara. senin için baştan beri ne oyuncu sıfatı nede insan sıfatı ile görmüşsün onları. Yani bu senin ne kadar gelişmiş bir oyuncu veya ne kadar kişilikli biri olduğunu ortaya koymuş..!!!

Saygılar.
  • quote:

QQ alama kenan sen mario oynayamadıysan bizim suçumuz ne evet bende çok severim mario'u. acaba senin gözünde bütün klan koyun pisliği olmasın ? çünki hatırladığım kadarı ile CP kuramayan arkadaşları başka bir klan kurup orda kumla oynamalarına karar vermiştiniz.

Singüz, sana bu clani kurma amacımızı söylememiştim sanırım, söylimde kendine belki bir pay biçersin. Türk arkadaşlar bir çatı altında toplanarak birbirimizden habersiz, selamsız sedasız ortalıkta dolanmayalım, belkide iyi ekipler ortaya çıkar die kurduk. Clan liderliği konusunda belki ilerde bu işe gönül vermek isteyen-verebilecek biri çıkarsa ona devrederiz dedik. İlk amacımız gerçekleşti, bilenler-bilmeyenler bir çatı altında oynadı, birbirlerine sorunlarını sordular, öğrendiler daha sonra aramızdan ukalalık yapanlar, ben bu oyunun kitabını yazdım diyip party chat-clan chat-pm den bi haber olanlar, hatta yetmedi ch alımı için clanca toplanmış 20 kk parayi ch değişimi yapılmasından ötürü kesilen 3-4 kk parayı gözü götürmeyerek (ben yıllarca bu oyunu oynadım hiç ch alamayında [ch değişiminden bahsediyoruz] para kesildiğini görmedim diyip clan liderini bu 3-4 kk paranin üzerine yattı die itham edenle, hemde bilip bilmeden yargılayarak sırf oyun bilgisine güvenerek bu ithamı yapan kişiyle BEN BU OYUNU OYNAMAM! HELEKİ CP DE HİÇ OYNAMAM... Herşeyden önce bu tavrın yanlış olması bi tarafa insana güven vermez... Önce adam olunmalı - sonra oyuncu olursun.

• quote:

ama sen zaten onlara tabiri koymuşsun koyun pisliği diye hitap etmişsin yani insanlara. senin için baştan beri ne oyuncu sıfatı nede insan sıfatı ile görmüşsün onları. Yani bu senin ne kadar gelişmiş bir oyuncu veya ne kadar kişilikli biri olduğunu ortaya koymuş..!!!

Saygılar.

Okuma özürlü insan fazlalığı
  • quote:

Orijinalden alıntı: epyhon

quote:

ama sen zaten onlara tabiri koymuşsun koyun pisliği diye hitap etmişsin yani insanlara. senin için baştan beri ne oyuncu sıfatı nede insan sıfatı ile görmüşsün onları. Yani bu senin ne kadar gelişmiş bir oyuncu veya ne kadar kişilikli biri olduğunu ortaya koymuş..!!!

Saygılar.

Okuma özürlü insan fazlalığı

Bende Göz var SENDE VARMI ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazuya55

quote:

QQ alama kenan sen mario oynayamadıysan bizim suçumuz ne evet bende çok severim mario'u. acaba senin gözünde bütün klan koyun pisliği olmasın ? çünki hatırladığım kadarı ile CP kuramayan arkadaşları başka bir klan kurup orda kumla oynamalarına karar vermiştiniz.

Singüz, sana bu clani kurma amacımızı söylememiştim sanırım, söylimde kendine belki bir pay biçersin. Türk arkadaşlar bir çatı altında toplanarak birbirimizden habersiz, selamsız sedasız ortalıkta dolanmayalım, belkide iyi ekipler ortaya çıkar die kurduk. Clan liderliği konusunda belki ilerde bu işe gönül vermek isteyen-verebilecek biri çıkarsa ona devrederiz dedik. İlk amacımız gerçekleşti, bilenler-bilmeyenler bir çatı altında oynadı, birbirlerine sorunlarını sordular, öğrendiler daha sonra aramızdan ukalalık yapanlar, ben bu oyunun kitabını yazdım diyip party chat-clan chat-pm den bi haber olanlar, hatta yetmedi ch alımı için clanca toplanmış 20 kk parayi ch değişimi yapılmasından ötürü kesilen 3-4 kk parayı gözü götürmeyerek (ben yıllarca bu oyunu oynadım hiç ch alamayında [ch değişiminden bahsediyoruz] para kesildiğini görmedim diyip clan liderini bu 3-4 kk paranin üzerine yattı die itham edenle, hemde bilip bilmeden yargılayarak sırf oyun bilgisine güvenerek bu ithamı yapan kişiyle BEN BU OYUNU OYNAMAM! HELEKİ CP DE HİÇ OYNAMAM... Herşeyden önce bu tavrın yanlış olması bi tarafa insana güven vermez... Önce adam olunmalı - sonra oyuncu olursun.

Sevgili Arif

Clan Leader Satüsüne girmek kolay ama YÖNETMEK HER BABA YİĞİTİN İŞİ DEĞİL.
    1. 3-4kk güzel kaçta kaçınızda 20m var ?
    2. Peki yapamayacağınız işe neden kalkışıyorsunuz o kadar farmer varki ve CH'ların şu anda 3 veya 4 tanesi tek clana ait bazen hayel kurmak güzel ama bide gerçeklik lazım
    3. Ne zaman benim gideceğimi duydunuz clan chatten yok clan böyle olur şöyle olur dediniz bir clanın sabit forumu olur olmaz ise burda yapabilirdiniz ama oda boş ventrillo dediniz kenan bu ne ya dedi

ilk önce bir şey öğrenin LİNEAGE 2 HERKEZE GÖRE DEĞİL

birde kenan arkadaşa laf atmış sen çok sansasyon yaptın diye LİNEAGE 2 = DRAMA

CRY ME A RİVER QQ

edit : kenan parayı aldı ama geri çevirmesini veya neden çeviremediğini anlatamadı scaming böyle olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi singuz -- 23 Aralık 2011; 21:57:59 >

• Yahu ne çok konuşacak şeyin varmışta susmuşsun sen :D Özürlü insan konuş konuş açılırsın :D

HAHAHA MALA BAK BIDE KENDİNİ NİMETTEN SAYMIŞ :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PaybackX -- 23 Aralık 2011; 22:07:59 >
  • En azindan senin kadar seviyesiz degilim. Birde kalkip konuyu sabote eden sensin demek ki acin cok ve hala gecmemis belli oluyor.

Saygilar
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.