Şimdi Ara

Francis J. Underwood

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi singuz -- 26 Nisan 2020; 22:23:9 >

• Cumadan pazartesine nasıl 20-25 lvl almayı planlıyorsun ?
  • konuya hakim olmayanlar bilemez
  • Merhaba.

1. Gerçek isminiz / IG ?
    Alpaslan / Leopar
    2. Yaşınız ?
    39
    3. Daha önceki lineage 2 deneyiminiz kısaca anlatın ?
    Kain serverda başladık.Lag/latency yüzünden Teona trannsfer olduk.Oda naia olmuş ben bıraktığımda Teondu.
    4. Neden Constat Partiye girmek istiyorsunuz ?
    CP partylerin amacı birlikte oynamayı geliştirerek oyunculuğun ve oynadığınız karakterin maximum seviye ve faydayla oyuna katkısını ve geri dönüşü yüzünden.
    Buna WOW da pug party denir ama ne zaman rastgele adamlarla party kurup bişeyler yapsam yatan hep ben oldum ve kimse üzerimden agro almak zahmetinde bulunmuyor.Onuda geçtim ben peace/sleep atıyorum hit yapıp bozuyor bide.Hele oyun F2P olunca oyun hakkında pek bilgisi olmayanlar çoğunlukta olduğu gibi bişeyler öğrenmek istemeyenlerde çoğunlukta.Daha kararlı ve rolünü benimsemiş takım oyununa uygun birileriyle uzun vadeli bişeyler yapmak.
    5. Class ve lvl ?
    Bishop - 57
    6. Oynaya bileceginiz ZAMAN SÜRESİ ?
    Hafta içi akşamları türkiye saatiyle 20:30 - 01:00
    Hafta sonları ailemle ilgili organizasyonlar olmadığı zamanlar fulltime oynayabilirim.
    7. İngilizce Biliyormusunuz ?
    Yes, I can speak english .Not quiet good but enough I guess :)
    8. Microfonunuz var mı ?
    Var
    9. TS veya Skypeniz var mı ?
    TS tercihimdir.

• Edit ^^ Yanlış anlaşılma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarik41 -- 21 Aralık 2011; 16:08:50 >
  • Şimdilik kimseye cevap vermeyecağim cuma gününe kadar constant parti çıkmaz ise konu kapanacatır. şu anda sadece inceliyor ve aklımdan 2 set party daha geçiyor nedeni çok basit oda bende saklı kalsın
  • up
  • 77den sonra neyse questler varmıs 15kk exp veren de 77lvl nasıl olacan cok merak ettim
  • 76 lv de daily questler 22kk üstü exp veriyor etkisi %10 civarı
  • BEN PRIVAT SERVER OYUNCUSU DEĞİLİM.
  • Server Shilen
  • NcSoft bitti benim icin mal varlığımı sattım orda
  • Labadan başka quest yalan bence kamaya 18 saatimi ayırcagıma surekli labaya girerim ayrıca hergün townda quest veren denyolardan almak yerine toi 9+ da kasmak daha iyi vp i oldurmezsiniz ..
  • Lutfen katilmayi dusunen kisiler yazsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: singuz

BEN PRIVAT SERVER OYUNCUSU DEĞİLİM.

yerler şekillerini, 68lvl şekil şukul yapıyor

ps. privat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TehRedFlag -- 23 Aralık 2011; 3:30:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TehRedFlag

quote:

Orijinalden alıntı: singuz

BEN PRIVAT SERVER OYUNCUSU DEĞİLİM.

yerler şekillerini, 68lvl şekil şukul yapıyor

ps. privat

Intresting :P
  • PS. the red flag
  • Privatçı Noldu almadılarmı seni clana :D Pr0 player cok konusuyosun :D Privat oyuncusu deilsin ama ne hikmetse lure özürlülüğü var gördük labada ^^
    Bu arada kaçıncı denemen Cp konusunda :D
    http://forum.donanimhaber.com/m_54986141/tm.htm hatırlattımı bişeyler ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PaybackX -- 23 Aralık 2011; 13:57:33 >
  • Bu başlığı neden amacından saptırmaya çalıştığınızı anlamıyorum.
    Sıkıntınız neyse onu söyleyin.
  • Sevgili kenan senin gibi labaya giripte ortadaki mob mother demem onu sadece summoner bilir onu bilmen lazım hangi skill ile yapıldığını. clana almadılar mı şu anda zaten klandayım ama senin gibi l2 özürlüsü değilim kalkıpta çok bilmişlik yapmam bilmediğim konu hakkında, git bi bütün charların skillerini oku neye yaradığını öğren sonra gel bana laf anlat MOTHER İS İN MİDDLE

arkadaşların alıp veremediği çok zaten bir cp çıktı buda sana kapak olsun kenan isimleri vermeye gerek yok zaten bana haberler geliyor ne kadar iyi const yaptığınızdan

Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi singuz -- 23 Aralık 2011; 15:14:24 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.