Şimdi Ara

Linea emotion 1.3 2009

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2009 model emotion paket 1.3 dizel linea aracım var su an 150bin km de 70bin km(2013) den beri arac bende. Benden önce arka çamurluklardan biri boyanmis bundan dolayi 250tl civarı bir hasar gözüküyor ve geçen yaz yaptığım bir kaza nedeniyle 3500tl bir hasar var geçen yaz yaptığım kazada çelik kasali bir kamyenetin arkasina hafif kaputu siyirarak girdim ic aksama birşey olmadı kaza fotolari mevcut kazayi İzmirde yaptim aracin ic aksaminda bir sorun olmadığı icin arac ile beraber İstanbul a geldim ve orada servise teslim ettim simdi ben bu araci satmak istiyorum ancak fiyat belirlemekte zorlanıyorum yardımcı olur musunuz.

Aracta toplam değişenler kaput ve ön arka Tampon(4-5 ay kadar önce arkadan bir arkadaş vurdu tampon catladi ve kendisi orjinal tampon alıp geldi benim ustamda değişim yapıldı)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam ben de piyasayı çok iyi bilmiyorum. 30.000-45.000 aralığındadır tahminimce ama tabi o kadar geniş aralığı siz de bilirsiniz. Fiyat belli olunca beni de haberdar edin.

• The Anonymous T kullanıcısına yanıt
    36ya biri ile anlastik iyi mi kotu mu fiyat anlamadim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

36ya biri ile anlastik iyi mi kotu mu fiyat anlamadim
    Valla ben de kestiremiyorum hocam, bu lineaların piyasasını bilen kesin vardır aslında sonuçta piyasa arabası da 2. El bölümüne giren çıkan çok yok ondan cevap yazan olmamış. Aslında otomobil genele yazsanız cevap bulabilirsiniz.

• The Anonymous T kullanıcısına yanıt
    Bi deniyeyim hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.