Şimdi Ara

Lindt Excellence Çikolata - 10 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
8.797
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaapn arkadaşlar nasıl yapıyor bende eve teslimde düşmüyor. Mağazada ise 58 liraya düşüyor 2 tanesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Freddy.Krueger kullanıcısına yanıt
    Sepete ekle sil yapın ek olarak köşesinde 2 al 1 öde yazanlarda oluyor diğerlerinde sadece %25 düşer

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/migros-50-10-3-16-haziran--149198740-12

Migros moneyden kampanya tanımlıyorsunuz sonra pc web sitesinde 50/10 düşüyor. Sepette tutar 60 dan limit tekrara 50ye düştü. Min sipariş için 10 liralık daha ürün ekledim.

• Ülkemizde üretilen çikolataları yemekte zorlanıyorum. Yıllar önce kipada 300 Gr lik portakal badem bitterlisi ve visnelisi 6 liraya düşmüştü. Normalde 20 falandı sanırım. Visneliyi pek sevmesem de, portakal bademliye hasta kalmıştım. Bikac tane daha vardı rafta, sonradan gittigimde kalmamıştı.bi daha da gelmedi zaten. Pişman olmuştum, onları niye almadım diye..hala devam ediyor pişmanlığım Gecenki hb 50/100 indirimde de tony's deniz tuzlu karamelli aldim. Adamlar yapıyor, en kaliteyi en ucuza yiyor. Ve yine bir kez daha coğrafya kader oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 13 Haziran 2021; 11:17:51 >
  • Vay be yurtdışında kimse çikolata için koşmuyor bu kadar,

5 yıl öncede aynı fiyattı Almanyada şimdide aynı fiyatlarda bazen indirimede giriyor. Bizde euro 3 tl iken 10.60 olunca kafadan 3 katına çıktı fiyatlar ek olarak vergi maliyetide eklendi fiyat artışına bağlı olarak,

Bunlar 3-4 yıl önce 5-6 tl idi ülker v.s 1,75-1,50 idi migros bitter 1 TL idi 2017 de, migros bitter 3.50 tam 3,5 katı olmuş.

Tarihi yakın değilse fena değil 2 adet aldım tarihi yakınsa iade edeceğim yarın ...

Lindt fabrikasında 2 hafta önce üretilmiş çikolata yedim bir de burada tarihi yakın aynı hafta arada dağlar kadar fark vardı.

• %25 indirim sipariş verene kadar gitti, sepet arttı durduk yere :/

edit: kendiliğinden düzeldi sayfayı yenileyince. @Johny Constantine eyv hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jizzy Quuatily -- 13 Haziran 2021; 11:49:30 >
  • Jizzy Quuatily kullanıcısına yanıt

İndirim gitmedi, Migros'ta son zamanlarda sepet indirimlerinde sorun olabiliyor. Son aşamaya kadar gelin, düzelmezse sepeti birkaç kez yenileyin.

• 6 Paket Lindt

6 Paket klasik kırmızı Ülker

Yanına da bir kutu salça teslimat dahil 75 lira ödendi. Çok çok iyi fiyat

• Normalde tek paket fiyatı 38 tl mi gerçekten yoksa yüksek mi yazmışlar?

• 50/10 kodu da kullanmayı unutmayın. 2 tane Lindt 15.55 e geliyor. Bir daha bu fiyatlara kolay kolay düşmez.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Legendary! L kullanıcısına yanıt

Gerçekten 38

• 08.2021 portakal
    10.2021 cilek
    01.2022 %70 dark

Bendeki son kullanma tarihleri

• quote:

Orijinalden alıntı: ykosem

08.2021 portakal
    10.2021 cilek
    01.2022 %70 dark

Bende çileklinin tarihi 11.2021 idi. Diğerleri aynı. Nota özellikle yakın tarihli ürün göndermeyin dediğim için kapıda ürünleri teslim almadım. Ona rağmen sanalmarkette ürünler teslim edilmiş olarak gözüküyor. Benim bölgedeki sanalmarket cidden kafayı yedirtecek bana sonunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: ykosem

08.2021 portakal
    10.2021 cilek
    01.2022 %70 dark

%70 Dark tarihi iyiymiş, çilekli almıştım yakınsa iade edeceğim bende , portakal iyi ki almamışım arada kalmıştım

% 70 Darkta indirim yoktu bende

• trapezounta_ kullanıcısına yanıt

almanyada 1 kg olan top şeklindekiler 15 euro civarı

• quote:

Orijinalden alıntı: selimcu

almanyada 1 kg olan top şeklindekiler 15 euro civarı

Biz ancak tarihleri yakın olunca kampanya yapıyorlar ellerinde kalmasın diye ,

bu şekilde bayatlamış halde gördüğünüz üzere bayat çikolata peşinde koşturuyoruz

Eskiden Almanyaya gittiğimde 300 gramlıklarından alırdım Euro kuru ile zor Almanyaya giderim ,

• Tanesi nasıl 10 TL ye geliyor arkadaşlar, 39 lira görünüyor. 19.5 liraya gelmiş oluyor tanesi. Fiyat mı değişti?

• azosial A kullanıcısına yanıt
    2 al 1 öde ile iki tanesi 19.47 TL

• Lindt Assortie 350 gramlık 2 tane aldım 80 TL’ye, bu fiyata imkansız zaten normalde.

Son kullanım tarihi Ağustos başı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • azosial A kullanıcısına yanıt

Hesabınıza giriş yapın o zaman düşüyor, ben de epey aradım

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.