Şimdi Ara

Limit paragraf

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Limit paragraf
    Limit paragraf
    Limit paragraf
    Limit paragraf
    Limit paragraf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim de çok yanlışım çıkıyor sorun bende mi kitapta mı bilemedim :( ama ösym nin bu seneki sorularına benziyor. Attığın sorularda da cevap anahtarı hatali olabilir çünkü bence işaretlediğin şıklar doğru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi michiokaku -- 27 Eylül 2018; 13:19:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: michiokaku

Benim de çok yanlışım çıkıyor sorun bende mi kitapta mı bilemedim :( ama ösym nin bu seneki sorularına benziyor. Attığın sorularda da cevap anahtarı hatali olabilir çünkü bence işaretlediğin şıklar doğru
    Aynen hocam bende öyle düşünüyorum,uydurmaya çalıştım yok uymadı yani,sanırım bırakıcam kitabı çıkmış soru kitabı falan alıp çözmek daha mantıklı gibi en azından hatalı olma ihtimali olmaz,olsada cevap anahtarı yanlış diyip internetten bakabilirim doğrusuna
  • Up
  • bu kisimda ben de cok zorlanmistim ve sacma gelmisti. kitap genel olarak guzel ama beni cok gelistirdi. az once fen bilimleri tyt turkceden 68 paragraf sorusubcozdum 4 yanlis geldi sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. ve 5. sorular hariç kalanları hatalı olabilir. Özellikle 2. soruda tüm şıkların metinde bahsedildiğini düşünüyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HacettepeTıp2019

3. ve 5. sorular hariç kalanları hatalı olabilir. Özellikle 2. soruda tüm şıkların metinde bahsedildiğini düşünüyorum ben.
    Bir sürü örnek vermiş hocam nasıl açıklama oluyor sıralamış yani bilgi vermekten çok.
  • baris7777 B kullanıcısına yanıt
    Bana göre de sıralamaktan çok bilgi vermiş. Nerede ne var vs her şeyini anlatmış yani, bana açıklama gibi geldi ilk okurken soruyu. Siz sürekli ismen örnek gösterilmesinden dolayı direk örnekleme demişsiniz sanırım. Ben o şekilde düşünmedim ama bu soruları yazanlar da insanlar en nihayetinde hatalı sorular vardır elbette. Çok takılmamak lazım bence. Türkçe'de dil bilgisi soruları haricine çok takılmıyorum ben. Çünkü dil bilgisinde hata yapmanın tek sebebi bilgi eksikliği. Ancak paragraf soruları bazen göreceli olabiliyor bu soruda olduğu gibi mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HacettepeTıp2019 -- 30 Eylül 2018; 0:20:3 >
  • Beyler kitabın tam adı ner, kronometre denemeleri mi bu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her testte yarı yarıya doğru-yanlış oranım var, yani bazı soruları gerçekten düşünüyorum nasıl yani diyorum, karışık fakat geliştirir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HacettepeTıp2019

Bana göre de sıralamaktan çok bilgi vermiş. Nerede ne var vs her şeyini anlatmış yani, bana açıklama gibi geldi ilk okurken soruyu. Siz sürekli ismen örnek gösterilmesinden dolayı direk örnekleme demişsiniz sanırım. Ben o şekilde düşünmedim ama bu soruları yazanlar da insanlar en nihayetinde hatalı sorular vardır elbette. Çok takılmamak lazım bence. Türkçe'de dil bilgisi soruları haricine çok takılmıyorum ben. Çünkü dil bilgisinde hata yapmanın tek sebebi bilgi eksikliği. Ancak paragraf soruları bazen göreceli olabiliyor bu soruda olduğu gibi mesela.
    Doğru hocam bazı sorular göreceli oluyor ikiside mantıklı geldi Yayın denizi yeni 20x20'lik çıkarmış onu çözüp tekrar dönerim belki buna

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.