Şimdi Ara

Limit Kurumsal Sonuç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
2.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Türkçe: 36.5
    Sosyal: 18.75
    Matematik: 37.5
    Fen: 17.5

mezunum. iyi ki kalmışım :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• herkes oluyor ya bi biz olamadık haftaya olalım bari merak ettim sınavı

• gigied G kullanıcısına yanıt
    limit kendini geliştirmiş yeni nesil konusunda, onu rahatlıkla söyleyebilirim.

• iyi o zaman hocam çünkü bu sene okul 6 tane yapacakmış limit

• gigied G kullanıcısına yanıt
    toplam 40 tane yapacak limit bu sene. hepsine gireceğim ölmez sağ olursam

• hocam nasıl bu kadar iyi yaptınız? özel bir taktiğiniz var mı ? bir de çözme sıralamanız ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huysuzbiradam -- 5 Ekim 2019; 20:36:43 >
  • dostum,
    kıtapcıgın uzerınde mı kontrol ettin sonuçlarını?bız de olduk soruların cevaplarını hatırlıyorum ama kıtapcık yok.kıtapcıgın ustunde kontrol ettıysen ozelden ss atabılır mısın
  • Lordemircan L kullanıcısına yanıt
    hayır hocam kurumdaki hocam whatsapptan gönderdi sonucu

• huysuzbiradam kullanıcısına yanıt
    geçen sene boyunca türkçe fen sosyal matematik yaptım. fakat bu seneyle beraber farklı bir şey denemek istedim. türkçe 20 matematik türkçe 20 fen sosyal olarak çözdüm. bi taktiğim yok hocam:)

ama sıralamayı kendinize göre yapmanızı tavsiye ederim. herkesin kendine göre bir tahammülü olur bazı derslerde. benim geçen sene yaptığım denemelerde türkçede son 5-10 soruda iyice beziyordum. yanlışlarım da hep oradan çıkıyordu. hocam da zorluyordu sakın bölme diye. onun yüzünden gerçek sınavda da son 5 soruda 2 yanlışım çıktı. psikolojik bile olsa etkisi oluyor. sen kendine göre bir yol izle. benim söylediğimi fazla takmamalısın bence.

• ben de türkçede sonlarda açılıyorum yanlışlarım ilk 20 sorudan çıkıyor genelde. Bir de tyt matematiğe karşı bir korkum ve önyargım var, özellikle olasılık sorularına. matı çözerken çok stres oluyorum elim ayağıma dolaşıyor. ne önerirsiniz?
    hocam olasılığı tamamen şansa bırakıyorum. derece hedeflesem bile o konu gerçekten şansın varsa yapabileceğin bir konu. hiçbir formül bilmiyorum sadece mantığını kavradım konunun. %80'ini doğru çıkıyor diyebilirim. sınav konusunda, sistem bana uygun bir sistem o yüzden iyi yapabiliyorum. lys sistemi olsa böyle olamazdım. tyt matematiği yaparken sıkılmıyorum cidden oyun gibi geliyor, ygs lys' ye göre eğlenceli sorular bana göre. tavsiyem 345 gibi bir kitap bitirip x ray konu denemeleri alman. bence bu şekilde başlaman iyi olabilir. ayrıca sınav anında da bence matematikten başlamalısın. sayısal zekân sözel zekânı yerine getirecektir, matematik türkçe diye gitmen senin için daha iyi olabilir. önyargın tehlikeli evet, ama bunu yenmen gerek. ben önyargılarımı üstüne giderek yenerim genelde. bugünden sonraki ilk denemende matematikten başla,sonuç ne gelirse gelsin pes etme. günlük hayat sorularını gerçekmiş gibi düşün ve çözmeye çalış. onlar bunu istiyor çünkü. dediğim gibi ne olursa olsun pes etme. sen sınavı kazanma, bırak o seni kazansın.

• türkçe, sosyal, ve feni maximum hızda bitirip kalan süreyi mata mı ayırayım yoksa Türkçe, Mat ilk 15 + 10 soru geo,sosyal,fen, mat kalan 15 soru problem + boşlar mı yapmalıyım ? yani kısaca matı parçalasam yoksa parçalamadan en son mu çözsem ?
  • öncelikle ben mat sosyal türkçe fen veya mat türkçe sosyal fen öneririm. ama dediklerin arasında seçim yapacak olsam ikincisini seçerdim. korktuğum dersi hiçbir zaman sona bırakmam.

• hocam onu düşündüm de mat ile başlarsam aklımı 40 tane boru gibi türkçe hep meşgul eder. Hele bir de matı çözemediysem daha da heyecan yapabilirim.
  • hocam dediğim gibi, buna en iyi siz karar verebilirsiniz. :)

• Hocam kaç k dan kaldınız ?

• sayısal yerleştirme sıram 2146'ydı hocam

• Vaaw büyük cesaret :) hedef nedir?

• seliiin. sakın bana hala denemelere girecek yer bulamadım deme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E056244C -- 5 Ekim 2019; 21:44:57 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.