Şimdi Ara

Limit AYT Edebiyat Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Karekök AYT Edebiyat ve Yayın Denizi AYT Edebiyat bitmek üzere. Konu olarak Cumhuriyet Tiyatrosu, Cumhuriyet Roman'ı ve Divan kaldı. Bilgi Sarmal AYT Edebiyat denemesi ve Limit AYT edebiyat denemesi çözdüm. Evde boş boş duracağıma bir soru bankası daha bitiriyim diyorum. Aklıma Limit geldi fakat çok pahalı. Sizce verdiğim paraya değer mi ? Yoksa deneme mi kasıyım ?

• Limit piyasadaki en iyi edebiyat kitabı kesinlikle tavsiye ederim,Altın Anahtar da iyi bir alternatif bence tamamen ders kitaplarını baz alarak oluşturmuşlar.Sınava yakın yararlı olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaintKaan

Limit piyasadaki en iyi edebiyat kitabı kesinlikle tavsiye ederim,Altın Anahtar da iyi bir alternatif bence tamamen ders kitaplarını baz alarak oluşturmuşlar.Sınava yakın yararlı olabilir
    Altın Anahtar'ı ilk kez duydum. Limit aklıma yattı fakat çok pahalı geldi. Limit tür bazlı mı gidiyor dönem bazlı mı ?
  • Bence Yayın Denizi Karekök'ten güzel. Daha öğretici. Yorum gerektiren soruları da oluyor.
  • Tür bazlı
  • Limitin geçen seneki sb sini bulursanız kesin çözün hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Scath S kullanıcısına yanıt
    Nereden bulabilirim ki ? Burada hep yeni basımlar var. Ben de yeni basım almayı düşünüyordum.
  • Tüh ya, kötü oldu. Dönem bazlı giden soru bankası öneriniz var mı?
  • Paraf
  • parafı fuardan 55 liraya aldım kalıncana bir kitap 570 sayfa falandı
    onu tavsiye edebilirim
  • Paraf bence baya pahalı ben sarmal çözüyorum beğendim güzel soruları var tür bazlı.
    Limit 2018 basım var, oradan da konu tekrarı için gideceğim dönem bazlı, sonrası zaten deneme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o kadar sb yeter deneme arkadaş deneme bu sınavı deneme kazandırır. kitap koleksiyonuna gerek yok. elinizdeki sbler boş sbler değil.
  • Deneme olarak ne önerirsiniz ? Limit ve Sarmal çözdüm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.