Şimdi Ara

Limango Hediye Çeki Yardımlaşma ve Menfaatsiz Dayanışma Derneği (620. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.300
Cevap
40
Favori
720.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Aydın
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 618619620621622
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fblikurt

arkadaşlar limangonun kırılacak eşya paketlemesi sağlammıdır. markafonide 2 defa kırılacak cam bardak.. vs aldım 2 side kırık geldi.

aldığım ürün zaten 3-5 lira bişey iade içinde git kargoya o kadarda yol parası değmez ama kırılacak eşya için adam gibi paket yapmıyorlar 6 lı kupa bardak almıştım bardakların 3 misli kadar kutuya koymuşlar rasgele 6 tanesinden 4 ü kırık çıktı. daha öncede figürlü kupa bardak almıştım tuzla buz olmuştu.
  • quote:

quote:

arkadaşlar limangonun kırılacak eşya paketlemesi sağlammıdır. markafonide 2 defa kırılacak cam bardak.. vs aldım 2 side kırık geldi.

aldığım ürün zaten 3-5 lira bişey iade içinde git kargoya o kadarda yol parası değmez ama kırılacak eşya için adam gibi paket yapmıyorlar 6 lı kupa bardak almıştım bardakların 3 misli kadar kutuya koymuşlar rasgele 6 tanesinden 4 ü kırık çıktı. daha öncede figürlü kupa bardak almıştım tuzla buz olmuştu.

dediğiniz doğru tabi, sizin durumunuzda geri yollayınca daha zararlı çıkılır. ben kargoya 5 dk yürüme mesafesinde olduğum için mutlaka iade ederim böyle durumlarda. hatta bazen de eve gelen kargo görevlisine veriyorum, o götürüyor. nasılsa hemen hemen her gün geliyor kargo

• kargo çekim var ihtiyacı olan varsa
  • quote:

limango dan aldığım ürünler şimdi geldi. kırılmadan gelmiş olmaları mucize diyebilirim :) bir büyük kolinin içine kaseyi hiçbir şeye sarmadan koymuşlar, üzerine de 3 tane bardak koymuşlar, bardaklar kutuda ama bildiğimiz bardak kutusu, yarıdan fazlası açıkta. bunların ikisi aynı kutuda hiçbir şeye sarılmadan geldikleri halde kırılmamışlar. alırken sallayarak aldım zaten, kırıksa ses geliyor, belli oluyor, teslim almadan geri yolluyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodmank

kargo çekim var ihtiyacı olan varsa

pm de maili verdim teşekkürler
  • arkadaşlar kargo çekini napacaksınız ya 20 lira veren linkten 20 TL çek alın sadece kargo parası ödersiniz 20 liralık bişey alıp.Kargo çekiyle sadece 7 lira indirim yaparsınız diğer çekle birleşmiyor ki.Şu kargo çeki isteme olayını anlamış değilim hala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

arkadaşlar kargo çekini napacaksınız ya 20 lira veren linkten 20 TL çek alın sadece kargo parası ödersiniz 20 liralık bişey alıp.Kargo çekiyle sadece 7 lira indirim yaparsınız diğer çekle birleşmiyor ki.Şu kargo çeki isteme olayını anlamış değilim hala.

20 Tl çek veren hesap almak kolayda hesabı aktive etmek zor. Onun çözümü varsa kargo çekinin anlamı yok.
  • quote:

arkadaşlar kargo çekini napacaksınız ya 20 lira veren linkten 20 TL çek alın sadece kargo parası ödersiniz 20 liralık bişey alıp.Kargo çekiyle sadece 7 lira indirim yaparsınız diğer çekle birleşmiyor ki.Şu kargo çeki isteme olayını anlamış değilim hala.

ben dün birleştirdim ama :S
  • Kargo çeki olan var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKys

quote:

nasıl becerdin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelaynak33

quote:

Orijinalden alıntı: _Discovery_

Arkadaslar, 20TL için linki gönderebilirmisiniz??

Yeni üye olucam. Teşekkürler.

Yollandı

bende alabilir miyim lütfen :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _alabora_
    bende alabilir miyim lütfen :)

Yollandı
  • TheoreticaL adlı arkadaşa gönderdim
  • quote:

quote:

quote:

nasıl becerdin

walla özel bi çaba sarfetmedim :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

nasıl becerdin

walla özel bi çaba sarfetmedim :)

bir ekran görüntüsü verirmisin dostum,

çünkü limango tarihinde yapılmayan birşey başardın, çek birleştirdin :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Görsem de inanmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: bennuarda

Görsem de inanmam

+1
  • limango da çek birleşimi imkansızdır ama belki bir ihtimal olabilir..

bu arada aldıgım bazı ürünler geldi..
    bir daha buradan marka adı altında satılan çin malı bir şey alırsam da iki olsun..arkadaş bu kadar mı kalitesiz olur neyyse....
  • arkadaşlar ben bu gibi sitelerden korkmaya başladım. 170 noktaya baskın yapılmış dünya kadar korsan ayakkabı bulunmuş tıra sığmamışlar :(
  • quote:

arkadaşlar ben bu gibi sitelerden korkmaya başladım. 170 noktaya baskın yapılmış dünya kadar korsan ayakkabı bulunmuş tıra sığmamışlar :(

sitelerin iyi tarafı beğenmezsen iade. hem sanmıyorum büyük firmaların korsanla uğraşacağını.
  • 
Sayfa: önceki 618619620621622
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.