Şimdi Ara

Limango Hediye Çeki Yardımlaşma ve Menfaatsiz Dayanışma Derneği (619. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.300
Cevap
40
Favori
720.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Aydın
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hediye çeki kodu yazan kısma birşey yazmayacaksın. onun üstünde bulunan "Hediye çeki kullanmak istermisiniz" kısmına tılayacaksın. açılan pencereden hediye çekini seçeceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metrikk

quote:

Orijinalden alıntı: effida

Kargo bedava olunca telefon ihbarlımı gönderiliyor ürünler? Adrese teslim edilmiyormu? Kargo hareketlerinde telefon ihbarlı yazıyor. (2adet ayakkabı kutusu)

benim 5 şubatta kargo bedavayken aldığım bir ürünün kargo detay bilgileri şu şekilde:

http://img31.imageshack.us/img31/7206/kargo.png

yani sizin durum kargo bedava olması ile alakalı değil demek ki.

alıgım urunler teslım oldu 5 şubatta vede Kargo ucretı odemedım bılgınıze...

• Arkadaslar, 20TL için linki gönderebilirmisiniz??

Yeni üye olucam. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Discovery_

Arkadaslar, 20TL için linki gönderebilirmisiniz??

Yollandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelaynak33

quote:

Orijinalden alıntı: _Discovery_

Arkadaslar, 20TL için linki gönderebilirmisiniz??

Yollandı

Teşekkürler, üye oldum. Hediye çekleriniz kısmında gözüküyor. Ama herhangi bir telefon numarası istemedi.

Telefon numarası kodunu girmeden kullandırmıyormu ? Yoksa tel. numarasına gerek yok mu?
  • Telefon numarasını çeki kullanmak istediğinizde istiyor. Yani 20 TL lik çeki aktifleştirmeniz lazım.
  • Yani alışveriş yapana kadar 15-20 gün aktifleştirmezsem kaybolmuyor değilmi??

Yoksa bilgi güncelleme kısmına tel noyu girmek mi gerekiyor?
  • kaybolmaz
  • Bilgi için teşekkürler.

Birde geçenlerde Axessin yaptığı gibi int. alışverişine %10 indirim denk gelirse =))) süper olur.
  • 20 tl lik limango çeki karşılığında trendyol çeki verebilecek olan var mı?
  • karço çeki olan varsa gönderebeilirmi arkadaşlar.. gkhnmr@mynet.com
  • arkadaşlar limangonun kırılacak eşya paketlemesi sağlammıdır. markafonide 2 defa kırılacak cam bardak.. vs aldım 2 side kırık geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fblikurt

arkadaşlar limangonun kırılacak eşya paketlemesi sağlammıdır. markafonide 2 defa kırılacak cam bardak.. vs aldım 2 side kırık geldi.

limangodan aldığım kırılacak eşyaların en az üçte birinin kırık geldigini söyleyebilirim
  • 5 şubatta aldığınız dalin siparişinizin adresi kıbrıs olduğundan iptal edilmiştir yazdılar. halbuki aynı adresi kullandığım siparişler geldi. üstelik adrs balıkesir...
  • quote:

arkadaşlar limangonun kırılacak eşya paketlemesi sağlammıdır. markafonide 2 defa kırılacak cam bardak.. vs aldım 2 side kırık geldi.

bence biraz da şans meselesi.. birkaç hafta önce markafoni den cam kase aldım ama hiçbir sorun yoktu.. peki kırık geldiğinde geri yollamadınız mı, paranızı iade etmediler mi?
  • quote:

En son Yurtiçi Kargo'da araçtan aktarım yapılırken öylece sallıyorlardı Limango yazan kargoları durum her yerde öyleyse kırılmaması zor.

Bu arada önce de sormuştum ama tekrarlayım kargo bedava günü ne sıklıkla oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

quote:

En son Yurtiçi Kargo'da araçtan aktarım yapılırken öylece sallıyorlardı Limango yazan kargoları durum her yerde öyleyse kırılmaması zor.

Bu arada önce de sormuştum ama tekrarlayım kargo bedava günü ne sıklıkla oluyor?

değişiyor haftada 1 gibi
    ama kargo bedavada çek kullanılmıyor artık
    o yüzden anlamı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilbar

quote:

quote:

değişiyor haftada 1 gibi
    o yüzden anlamı yok

En son yapılanda kullanmıştım ben ama eğer öyleyse dediğiniz gibi bir anlamı yok demektir.

• kargo çeki yollayanınız varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilbar

quote:

quote:

değişiyor haftada 1 gibi
    o yüzden anlamı yok

hep öyle der ama hep de kullanmılır bedava kargoda çek. sadece belli butiklerin bedava kargosunda çek kullnılamıyor. genel kargo bedavada en son kampanyada ben kullandım

• 
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.