Şimdi Ara

Limango Hediye Çeki Yardımlaşma ve Menfaatsiz Dayanışma Derneği (519. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.300
Cevap
40
Favori
720.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Aydın
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 517518519520521
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Egnuels

quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

şu metal kalemliğe bakıyım dedim biri atmış sepete bırakmıyor.Sanki kargo bedava anasını satıyım

o metal kalemlikten daha önce ben almıştım ama hem kırıktı hemde çevresinde soyulmalar olmuştu onun için iade etmiştim..

zaten almadım ev kullanmadığım ıvır zıvır dolacağına bi tane kullanabileceğim bişey alıyım dedim ama vazgeçtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: volki36

iş bankası 15 tl kampanyası tek başına kullanılırmı yoksa 100 tl ve üzeri alıncamı geçerli

Acaba bu soru daha kaç defa sorulacak ve kaç defa cevaplanacak.İslamın bile ilk emri "oku" ama çoğumuz okumaktan aciziz...

Hadi her beraber tekrar edelim:
    1-Çekler birleştirilemez.
    2-Kargo sabit 6.95 tl.Arada tüm ürünlerde sık sık bazı butiklerde bedava olur.
    3-Davet çekleri ve alışveriş sonrası verilen kargo çekleri transfer edilebilir.
    4-Siparişler kampanya bitiminden sonra 1 hafta içinde kargolanır.
    5-Tek sepete farlı butiklerden ürün eklenemez.
    6-Arkadaşın davetinle üye olur ve alışveriş yaparsa anında 10luk çek kazanırsın.
    7-Doğum gününde 10luk çek yüklenir.
    8-İşbank çeki üst limitsiz ve kart şartı olmadan kullanılabilir.
    9-Vitriol en çok ağlayan Bamboochaa çek zengini olarak bilinir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundere -- 9 Kasım 2011; 15:30:09 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Egnuels

quote:

şu metal kalemliğe bakıyım dedim biri atmış sepete bırakmıyor.Sanki kargo bedava anasını satıyım

o metal kalemlikten daha önce ben almıştım ama hem kırıktı hemde çevresinde soyulmalar olmuştu onun için iade etmiştim..

zaten almadım ev kullanmadığım ıvır zıvır dolacağına bi tane kullanabileceğim bişey alıyım dedim ama vazgeçtim

garage sale den kullanılabilecek birşeyin çıkması zor zaten almadığın iyi olmuş

• illa ki laf sokuşturmadan olmuyor değil mi thundere ?

ağlamak değil maksat FORUMU OKUYANLARI BİLİNÇLERDİRMEK
    ne diye yazıpta eğlence olayım siz gibilere

ben çek verin demiyorum elimde 10 TL çakılı hediye çeki var onları kullanacağım ücretsiz kargo bekliyorum
    Garage salede kullanmak için değil daha iyi bir butik bulursam.olmasa da limango benim için bitmiştir ayın 15inden sonra çekler silinirse silinsin umrumda değil

bu arada Limangonun Garage Sale tuzağına kırık dökük iade defolu tek kalmış ürünlerine kanmayın diyorum.ölçün tartın sorun.ama 1 tane kalmış ürünler için biraz düşünün sonra ağlamayın

kargo bedava olsa bile garage sale ürünlerini tercih etmem tavsiye etmem
    neden? ihtiyacım olmayan ürünü almadığım gibi defolu kullanışsız iade kullanılmış ürün almanızı asla istemem varın kalsın limangoda

ama Limango müşterisinin Garage Sale zaafiyetini keşfetmiş olacakki normalde satamadığı kıytırık çoğu çin malı ürünlerini garajda daha ucuzmuş intibası vererek fahiş satıyor.Çin malı 1 TL ürünleri fahiş fiyata ve üsetelik 6,95 kargo ödeyerek almayın diyorum millet ağlıyor diyor.Ağlayan ben değil garaja tenezzül edipte malı bozuk defolu kırık çıkanlar olacaktır.Zira limango zıvanadan çıktı müşteriyi artık keriz yerine koyuyor
    neymiş iade ederim paramı verirler filan.neden bile bile gereksiz uğraşasınız ki ?
    Limangonun kalite anlayışı değişti müşterisini sömürür oldu Garajda ne varsa alan alsın bana ne

lütfen bilinçli ve kaliteli alışveriş fırsatlarında buluşalım tavsiye edelim

• Dostum şimdiye kadar tüm yazdıklarını okudum ve %90 katılıyorum.Yazdığın çoğu şey doğru ama limango bir hastalık.Bırakalım dedik şimdi de işbank çeki çıktı Bulaşınca tüm cüzdanına yayılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundere -- 9 Kasım 2011; 16:33:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

iş bankası 15 tl kampanyası tek başına kullanılırmı yoksa 100 tl ve üzeri alıncamı geçerli

Acaba bu soru daha kaç defa sorulacak ve kaç defa cevaplanacak.İslamın bile ilk emri "oku" ama çoğumuz okumaktan aciziz...

6-Arkadaşın davetinle üye olur ve alışveriş yaparsa anında 10luk çek kazanırsın.

]

• quote:

Dostum şimdiye kadar tüm yazdıklarını okudum ve %90 katılıyorum.Yazdığın çoğu şey doğru ama limango bir hastalık.Bırakalım dedik şimdi de işbank çeki çıktı Bulaşınca tüm cüzdanına yayılıyor

kardeş sağol
    evet internetten alışveriş benim için de hastalık ama frenlemek lazım
    hele limangoda. daha çok dikkat etmek lazım kaliteli site azım limango değil

ama şu günlerde,hatta 1 kasımdan beri MORHİPO FAVORİM.

neden mi? adamlar hesabıma 10 TL çekler tanımlıyor bende harcıyorum
    oysa ki şehir fırsatı groupon denen site 15lik çeki 3 TL ye sattı müthiş kupon sattı morhiponun hala da satıyor hayret millet hediye çekine susamış!

bakınız şu başlığa (silinmiş yaw):http://forum.donanimhaber.com/m_54430310/mpage_1//tm.htm#54430310
    quote:

üsteki silinmiş başlıkta ne yazıyordu:

Arkadaşlar

herkes şehir fırsatından 3 TL ödeyerek 15 TL morhipo çeki satın aldığı bu haftada

morhipo hesabıma dün akşam baktım: hiç çek olmayan davetiye göndermediğim hesabımda daha bugün 9 kasım 2011 günü yeni tanımlanmış tam 10 TL MORHİPO HEDİYE ÇEKİ gördüm . 1 hafta kullanım süreli

Morhipo hesabınıza( 9 Kasım 2011) bir bakın 10 TL beleşten hediye çeki vermiş olabilir

limango 'nun kelek yaptığı bu bayramda morhipo müşterilerini güldürüyor
    10 TL hediye çeki beleş tanımlanmış
    oysaki groupon çeki alsan 12 lira kazançlısın deniyor ama 3 TL ödüyorsun
    limangoda anlık çek versede kargo 6,95 ve aldığımız hep 1 tl.lik çin malı

limango out

morhipo in

ayrıca kargo 25 TL üzeri ücretsiz son gün bu gün

morhipo hesabınıza bakın çekiniz varsa kullanın derim

daha bugün 2 morhipo hesabıma 10ar TL tanımlamışlar
    şehir fırsatından 12 TL avantaj sağlayacağıma 10 TL çekler beleş geldi bilinen markalı kaliteli pantolon gömlek almada kullanıyorum

öyle limangonun tabak çanağı feneri naylonuna ve muhabbetine doydum yeter artık morhipoda kalite takılıyorum 10 TL hediye çeki veriyor morhipo alışverişi daha elit ünlü markalarda indirimler çok güzel

ayrıca buradahttp://www.morhipo.com/tr-tr/Urun/Liste/33/erkek/giyim/pantolon#stt=&pg=0&ps=80&prv= Türkcell hanımlar kulubü %10 indirim sağlıyor 30 lirada 3 lira indirim de ekstrası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitriol -- 9 Kasım 2011; 19:29:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bennuarda

Çocuğa alacaım sweetin 3 bedenni de sepetine atmış 1,5 saattir bırakmayan ! ...gözün doysun

sweetler hangi butikte?
  • GArage Sale FB Sweet ..valla bıraktım dışarı çıktım anca geldim kalmamıştır sanırım
  • siparişler kısmı açılan var mı ??
  • hayır
    Limango 7 tl elma geldi almadan çıktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: meyege

limango 15 ine kadar kargo bedava yaptı yaptı.
    Yapmazsa O tarihten sonra isterse kargo 0.1 tl yapsın iğne bile almam

limango 15ine kadar kargo bedava yaptı (yaptı) yazmışsın ya. kargo bedava sandım yaw. oha napçağımı şaşırdım. yaptı yaptı yazmışsın:D abi yapmayın böle ya. kalbimize inicek.

• LİMANGOYLA AYRILIK VAKTİ 15 KASIM 2011 DİR

O GÜNE KADAR tüm butikler için KARGO=0,00 TL YAPMAZ veya kargoyu 3,50 TL.ye düşürmezse
    gereğini biz yapacağız

LİMANGONUN SON KULLANMA TARİHİ= 15.11.2011 23:57
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

LİMANGOYLA AYRILIK VAKTİ 15 KASIM 2011 DİR

O GÜNE KADAR tüm butikler için KARGO=0,00 TL YAPMAZ veya kargoyu 3,50 TL.ye düşürmezse
    gereğini biz yapacağız

+1
  • quote:

gereğini biz yapacağız

25lik çeklerin ve transfer edilen 10lukların son kullanma tarihi 31.12.2011 ama.o tarihe kadarda bedava kargo mutlaka olur.çatır çatır kullanırız çekleri.
    bu arda yeni çek takas konusu açılmış ama uğrayan yok.

• quote:

quote:

quote:

]

evet güzel olmuş özellikle 9. madde

• quote:

gereğini biz yapacağız

öyle tehdit etmişsin ki, limango site yöneticileri şimdi ne yapacağını şaşırmış, elleri ayaklarına dolaşmıştır.. en kısa vakitte senin bu emrini yerini getirirler merak etme..

• quote:

Orijinalden alıntı: berence
    25lik çeklerin ve transfer edilen 10lukların son kullanma tarihi 31.12.2011 ama.o tarihe kadarda bedava kargo mutlaka olur.çatır çatır kullanırız çekleri.

Kimsede çek kalmadı ki..!Trendyolların süreleri doldu.Markafoni zaten bulunmuyor.GG yok ortada.Morhipoyu şehirfırsatı besledi.Daydaybuy'in 10lukları elde patladı.Geriye yakala.co ve şehirfırsatı hesapları kaldı.Onlara da rağbet yok.
    20lik alamarkanı kullanmayı unutma bugün bedava kargo son

• limango bildiğini okur

limangoya tehdit işlemez
    çünkü tuzu kuru onların

yıllık ciroyu toplamışlar nassolsa keyifleri yerinde

ama bizim forumdaki müşterileri gibilerini öyle bir kendine bağlamış ve alıştırmış ki kendine

kolay kolay kimse limangoyu bırakamaz.limango hastalık değil bağımlılık gibi

ayın 15inde hesaptaki çakılı çeklerimiz ölürken limangoda bitecek. sizler devam edin gece gündüz limango muhabbetlerine
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berence

Kimsede çek kalmadı ki..!Trendyolların süreleri doldu.Markafoni zaten bulunmuyor.GG yok ortada.Morhipoyu şehirfırsatı besledi.Daydaybuy'in 10lukları elde patladı.Geriye yakala.co ve şehirfırsatı hesapları kaldı.Onlara da rağbet yok.
    20lik alamarkanı kullanmayı unutma bugün bedava kargo son

alamarkada bayrama özel kargo bedava bugün son ama çeklern süresi 2016 yılına kadar bitmiyor.daha ne bayramlar görür bu çekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berence -- 9 Kasım 2011; 22:34:03 >

• 
Sayfa: önceki 517518519520521
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.