Şimdi Ara

Lille bu paraları nerden buluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Transfermarkt da transfere 65 m€ harcadığı görülüyor bu paraları nerden buldular yav lille de o kadar yok ben mi yanlış biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Satmislardir bi cinliye bu aralar moda

• Lille bu paraları nerden buluyor
  • adamlar son 10 sezondur ortalama 30-40 milyon euro'luk gelir elde ediyor transferden,bielsa'yı getirdiler hoca olarak heralde getirirken de kendisine söz verdiler istediğin tüm transferleri yapacaz diye bu şartla anlaştılar.Başarı için bir yapılanmaya gittiler diye tahmin ediyorum bu 10 sezonda satışlardan iyice ekonomik olarak iyi durumdadılar, oturttular birşeyleri ve artık başarı için de harcıyordurlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I need $

adamlar son 10 sezondur ortalama 30-40 milyon euro'luk gelir elde ediyor transferden,bielsa'yı getirdiler hoca olarak heralde getirirken de kendisine söz verdiler istediğin tüm transferleri yapacaz diye bu şartla anlaştılar.Başarı için bir yapılanmaya gittiler diye tahmin ediyorum bu 10 sezonda satışlardan iyice ekonomik olarak iyi durumdadılar, oturttular birşeyleri ve artık başarı için de harcıyordurlar.

Anladım baya genç oyuncu aldılar bu yıl nasıl olacak bakıcaz

• F1'deki Lotus takımının eski başkanı tarafından satın alındılar, yapılanma ve paranın kaynağı da bu.

• Yapılansa nolur ligde sıralama belli;

PSG

Monaco

Lyon

Marseille

Çoluk - çocuk

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.