Şimdi Ara

Ligtv Spikerleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
3.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cdemir

Haftaya sıra kime gelecek. TOP TOPLAYICILARA MI ????

Yok haftaya Fenerin rakibi olan takımın taraftarları az bağırıyor diye isyan ediceklermiş

Bir dizi var ya geniş aile diye. Orada "ergen" var bir tane herşeye isyan eden. Bu forumda her şeye isyan edenleri ona benzetiyorum.
  • Nasıl bir konudur bu?
  • ya bunun galibetle ne alakası var maçı onların sayesinde kazandınız diyen mi var sadece adam tarafsız olması gerektiğini söylemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brooklyn
    Yok haftaya Fenerin rakibi olan takımın taraftarları az bağırıyor diye isyan ediceklermiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onder1911

ya bunun galibetle ne alakası var maçı onların sayesinde kazandınız diyen mi var sadece adam tarafsız olması gerektiğini söylemiş

ligtv.com.tr'ye girin de gol pozisyonlarını izleyin. Adam hiç öyle Buca gol atınca üzülmüş gibi , Fener atınca sevinmiş gibi anlatmadı.. Fenerin golleri hep geriden gelirken atılan goller olduğu için ve Fenerin gollerinin şampiyonluk yolunda daha önemli olduğu için daha fazla bağırmış olabilir. Fenerbahçe 3-2 iken 3-3'e getirdiği golde nasıl bi anlatım bekliyorsunuz? "Ortaaa , Alex ve gol.. 3-3 oldu" gibi ruhsuz bi anlatım mı bekliyorsunuz? (Evet bekliyorsunuz , çünkü sizin için üzücü bi gol) Şampiyonluğa giden takım maçı çeviriyor. Anlatıma heyecan katması neden zorunuza gitti?

• quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

Valla spikerler olmasa ne yapardik bilemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: chiller

yaw ne tuaf adamlarsınız siz yaa

şimdi de sıra spikerlere mi geldi...

şu videoyu izleyin gollerde spikere dikkat edin, bide Bucanın gollerini atarken ki anlatıma bakın.. çocuk gibisiniz !!

Besiktas 1 - 3 Fenerbahce 24 Nisan 2004 Spikere dikkat !!!

http://www.youtube.com/watch?v=gQ8NCK4DfIY

cok guldum bu videoya ama acınak hal gercekten. Ülkemizde objektif olarak spikerlik bile yapılamıyor:) Ama bu detaylara takılmamak lazım

• Artık ne yazacağınızı da bilmiyosunuz, maksat Fenerbahçeyi karalamak olsunda nasıl olursa olsun mantığındasınız. Ahh ahh bu kardeşlik yokmu kardeşleriniz için neler yapıyorsunuz, tebrikler
  • normal bi durum,ntv de rdevre arasında rıdvanı dinledim hep fenerbahçe şöyle oynamalı fenerbahçe şöyle yapmalı..vs gibi devamlı fenerbahçeden bahsetti buca sanki yunan takımı gibi geldi gözüme..aynı şey gs ve bjk içinde gecerli medyanın ağırlığına göre
  • ben tam tersini düşünüyorum

o spikerlerden biri dedi ki

2 gol 1 asist yapan abdulkadir i acaba neden çıkardı ki cok da iyi oynuyordu çok da formdaydı

(yani diyor ki heralde daha fazla gol atmasın fb maçı çevirsin diye çıkardı demek istiyor aleni)

konuştu konuştu

sonra ne oldu

mecbur dediğini düzeltmek zorunda kaldı....
  • Aziz Yıldırım düğmeye basmış, spikerleri de almış.Ne kudretli adam yahu bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brooklyn

quote:

Orijinalden alıntı: cdemir

Haftaya sıra kime gelecek. TOP TOPLAYICILARA MI ????

Bir dizi var ya geniş aile diye. Orada "ergen" var bir tane herşeye isyan eden. Bu forumda her şeye isyan edenleri ona benzetiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: safkar14

quote:

Orijinalden alıntı: silverarrow

bu ne saçma sapan bır başlıktır yaaa. bı spıker taraf tutamaz mı yanı?? aştınız artık kendınızı wallahı

Esas bu yazdığın saçmalıktır. Taraf tutmak başka bir şey, her hakemin her spikerin elbette tuttuğu takım var ve bu gayet normal. Sorun bunu mesleğine yansıtmasında, bu durumu takım tutmalarındaki sorun olarak anlıyorsun ciddi sorunun var.

Arda: "Trabzonspor şampiyon olsun"
    Galatasaray
    21.04.2011- Bu haberi 2.137 kişi okudu.

Galatasaray'ın yıldızı Arda Turan samimi açıklamalarda bulunndu. Şampiyonluk ipini Trabzonspor'un göğüslemesini istediğini açıkça ifade etti.

• quote:

Orijinalden alıntı: AXU

Spikerlerin sayesinde aldık maçı

• Aziz Yıldırım'ın olduğu yerde sıkıyorsa başka takımların attığı gollerde seslerini yükseltsinler bakalım. Ertesi gün haritadan kendilerine yeni bir şehir seçmeleri gerekir
  • Birilerine çok dokunmuş galibiyetimiz. Dün akşamdan beri konularda arasan bir Trabzonlu bulamazsın, bu tür provakatör konu ve mesajları atanların hepsi Beşiktaşlı.
  • Hala maç alıp sattığımız düşünenler var. kaç kez son haftada şampiyonluğu verdik nasıl bir tezatlık bu.
  • FB'nin yediği golleri de nasıl anlattılar görmediniz mi? Dehşet maç oluyor, 3-1 den 3-5 e gelmiş maç tabi ki heyecanlı anlatacaklar.
    Benzer bir maç görmek isteyenler Tuncay'lı Serhat'lı zamanımızda İnönü'de 3-1 kazandığımız Bjk maçını izlesinler. Melih Şendil her golümüzde adeta ölüm sessizliğine bürünmüştü. Aynı Melih Şendil FB-Konya maçından hemen sonra başlayan programın açılışında "içimden programı sunmak gelmiyor" demişti. Buyrun size Lig TV spikerleri.
  • Ne zaman fener şampiyonluğa gitse herkes altında bi art niyet arıyo başka bişey bulamadınız şimdi lig tv kaldı o zaman maç anlatanları eleştiriyorsunuz ya bende bişey sölim açın özeti fener galatasaray maçında melih gümüşbıçağın yektanın sayılmayan golüne bağırısına bakın ben 5 senedir lig tv den maç seyrediyorum o adamın o kadar bağırdığını görmedim gerçi sizde haklısınız takımınızın konusucak bir yanı yok sizde bunları konusuyorsunuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: chiller

yaw ne tuaf adamlarsınız siz yaa

şimdi de sıra spikerlere mi geldi...

şu videoyu izleyin gollerde spikere dikkat edin, bide Bucanın gollerini atarken ki anlatıma bakın.. çocuk gibisiniz !!

Besiktas 1 - 3 Fenerbahce 24 Nisan 2004 Spikere dikkat !!!

http://www.youtube.com/watch?v=gQ8NCK4DfIY

fenerin gollerinde nerdeyse ağlıyacak

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.