Şimdi Ara

LigTV Spikeri Melih Gümüşbıçak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
6.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Müthiş bir pozisyon oluyor. Maçın heyecanını daha da arttırmak için orada bulunan spiker kaçan gole ne kadar içerlemiş buyrun bakın. İlk spikere söylenecek bir şey yok pozisyonu yaşıyor adeta. Melih Gümüşbıçak ise 19. saniyede kaçan gole üzülerek ne diyeceğini toparlayamıyor, ses tonuna dikkat edin.

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?t=6&r=1&hid=106955

Bu sadece küçük bir örnek, Fenerbahçe gol attığında methiyeler düzen bu spiker arkadaşımız. Galatasaray gol attığında ses tonunu yükselterek golun gelişimini ve golü atan kişinin ismini söylüyor.

Benim sözüm Fenerbahçe'ye ve ya LigTV'ye değil. Fanatiklik deyin başka bir şey deyin. Bu adamın görevi: orada maçı bizim için daha heyecanlı bir şekilde anlatmak ve tamamen tarafsız bir biçimde anlatmak. Ama adam pozisyonla ilgileneceğine başka şeyler mırıldanıyor, pozisyonun tekrarını izledikten sonra pozisyonun en direk serbest vruş olması gerektiğini söylüyor vs. Bu işi yapıyorsunuz madem adam akıllı yapın tarafsız bir şekilde yapın.

• Yapacak birşey yok. Onlara inat 14. haftadan beri lideriz. Ne kadar üzülseler de boş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ra hmetli

Müthiş bir pozisyon oluyor. Maçın heyecanını daha da arttırmak için orada bulunan spiker kaçan gole ne kadar içerlemiş buyrun bakın. İlk spikere söylenecek bir şey yok pozisyonu yaşıyor adeta. Melih Gümüşbıçak ise 19. saniyede kaçan gole üzülerek ne diyeceğini toparlayamıyor, ses tonuna dikkat edin.

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?t=6&r=1&hid=106955

Bu sadece küçük bir örnek, Fenerbahçe gol attığında methiyeler düzen bu spiker arkadaşımız. Galatasaray gol attığında ses tonunu yükselterek golun gelişimini ve golü atan kişinin ismini söylüyor.

Benim sözüm Fenerbahçe'ye ve ya LigTV'ye değil. Fanatiklik deyin başka bir şey deyin. Bu adamın görevi: orada maçı bizim için daha heyecanlı bir şekilde anlatmak ve tamamen tarafsız bir biçimde anlatmak. Ama adam pozisyonla ilgileneceğine başka şeyler mırıldanıyor, pozisyonun tekrarını izledikten sonra pozisyonun en direk serbest vruş olması gerektiğini söylüyor vs. Bu işi yapıyorsunuz madem adam akıllı yapın tarafsız bir şekilde yapın.

%100 doğru söylemişsin..
    kuyruk acısı tonuyla gol olmayışını tarif etmiş.. hemen sıvamış..
  • Lig TV spikerlerini oldum olası sevmem zaten. Fenerbahçe lehine maç sundukları için falan değil, sadece izlerken bayıyorlar. Parça parça konuşmaları, gollerden sonraki tepkileri, saçma sapan yorumları vs vs.

Biraz Melih Şendil'i severim. Onun dışında Ercan Taner, Ertem Şener, Emre Tilev, Ersin Düzen gibi spiker ve spikerlik yapmış adamlar beni daha çok heyecandırmış her zaman.
  • Dünkü maçtada benzer durumlar vardı. Bizim ataklarda yemin ederim Fbtv nin spikerleri daha sesli konuşuyorlardır.
  • Aa öyle deme hocam şimdi Rıdvan için o zaman dinleme sende diyenler şimdide yine aynı şeyleri diyebilirler.. "O zaman dinleme/izleme sende" yada "Sessiz izle beğenmiyorsan"...
  • Art niyetli bir konu olmuş. Yerinde ben olsam aynı tepkiyi verirdim şahsen. Garipsenecek bir durum yok bence.

Burada sevinen Melih Şendil galiba. Gümüşbıçak ile ikisini çok karıştırıyorum, sesleri de benziyor.
    Video'ya bakınca Fenerli taraftarın da içerlenmesi gerekir.
  • Lig TV'nin spikerlerini hiç sevmiyorum ben de ama Melih Gümüşbıçak için şunu belirtmem gerekiyor ki bizim 2006'da şampiyonluğu kazandığımız bir son maç vardı herkes bilir Galatasaray-Kayserispor 3-0 kazanmıştık. O maçı Melih Gümüşbıçak anlattı ve Denizlispor'un gol haberinden sonra çok büyük coşku yaşadı, hatta sahada Hasan Şaş, Mondragon ağlarken Melih de ağlıyordu maçı anlatırken sesi titriyordu adeta. Diğer spikerleri bilmem ama Melih'in bahsettiğiniz kadar taraflı olduğunu düşünmüyorum. Hangi takımlı olduğu beni ilgilendirmez zaten.
  • Ha ayrıca, Arenadaki derbide Elmander'in golünü kimse o kadar coşkulu aktaramaz herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fraulein

Sen bir kere kafadan fanatikçe yazmışsın. Melih pozisyonun en direk serbest vuruş olması gerektiğini mi söylüyor? kulaklar problemli sanırım

48. saniyeye.
  • Ligtv de Ercan Taner'den sonra adam maç anlatan yok
  • Ligtv de Ercan Taner'den sonra adam gibi maç anlatan yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fraulein

quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

Art niyetli bir konu olmuş. Yerinde ben olsam aynı tepkiyi verirdim şahsen. Garipsenecek bir durum yok bence.

Burada sevinen Melih Şendil galiba. Gümüşbıçak ile ikisini çok karıştırıyorum, sesleri de benziyor.
    Video'ya bakınca Fenerli taraftarın da içerlenmesi gerekir.

Boşversene hocam. Böyle saçma sapan konular bir tek GS bölümünde açılıyor. Havadan nem kapıyorlar. Destekçileri de damlıyor hemen konuya. Gündelik hayatta bu kadar ince görüşlü demek ki hepsi.

Saçma sapan konular bir tek gs bölümünde mi açılıyor? 24 saat burayı takip edersen tabi böyle yorum yazarsın. Biraz kendi bölümüne tarafsız olarak bak bakalım nasıl konular ve yorumlar yapılıyor. Rahatsız oluyorsan girmeyeceksin. Ben hiç başka bölümlere girip sinirlerimi bozmuyorum. Ayrıca Melih Gümüşbıçak da Beşiktaşlıdır, Fb li zannedip kollama niyetindesin herhalde.
  • M.Gümüşbıçak Beşiktaşlı sanırım ama bundan bağımsız olarak Antep maçında spikerler ruhsuz maç anlatıyordu.. Pozisyonlarda hiç heyecan yaşamadılar.. Daha önce böyle ruhsuz anlattıklarını görmediğim için garibime gitmişti..
    İçlerinde en iyisi Melih Şendil bence yine de..
  • gümüşbıçak beşiktaşlı zaten niye fener'i kayırsın ki?

büyük takımların maçlarını hep aynı şekilde anlatıyorlar, ben taraf tuttuklarını düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan``

Ha ayrıca, Arenadaki derbide Elmander'in golünü kimse o kadar coşkulu aktaramaz herhalde.

Haklısın hocam coşkulu anlatmasına bir şey demem. Sonuçta bunun eğitimini alıyorlar, izleyicilere coşkuyu daha iyi aktarıyorlar. Fakat ilk mesajımda dediğim gibi gol atıldığında methiyeler düzen adam GS gol attığında kaçıncı gol olduğunu ve golün dakikasını coşkulu bir şekilde söylüyor.

Madem FB maçından yola çıktık inceleyin isterseniz.
    Elmander gol attığında " 2 oluyor dakika 43! " coşkulu
    Melo gol attığında " 3 oluyor Felipe Melo farkı 3'e çıkartıyor dakika 66! " coşkulu.
  • olm bu adam fenerbahce trabzon macında o sampiyonluk macında kimse yokmu orada diye bagıran adam degilmi fenerli oldugunu biliyoruz zaten
  • Bu pozisyonda ben üzüldüğünü düşünmüyorum. Ses tonundan, sadece orada çift vuruş verilse ne olacağını merak ettiği anlaşılıyor. Ama ben sevmem Melih Gümüşbıçak'ı. Bu pozisyonda olmasa bile ses tonu bana tarafsız anlatıyor gibi gelmiyor. Melih Şendil'i beğeniyorum ama.

Ayrıca Ercan Taner eskiden iyi anlatıyor olabilir ama hala aynısını düşünen hayatında spiker görmemiş herhalde. Bi tane Madrid ya da Barcelona maçını ortasında açın. 20-40 saniye arası spiker sesi gelmiyorsa bilin ki Ercan Taner anlatıyor(!)dur maçı.
  • İsimlerini bilmiyorum ama sanırım ikinci konuşan spikerden bahsediyorsunuz. Ben video açıldığında ilk sesi duyulan spikeri çok beğeniyorum ve sanırım Galatasaraylı kendisi

Bizim kaçırdığımız pozisyonlarda acayip sinirleniyor biraz dikkat edin izlerken, Kazım bir kere vurduğunda "İçeride Baroş bomboştu! bomboştu yani!" tarzı bir tribe girmişti

Eboue'nin Fener'e attığı golde de öyle, "Eboue aldı, eboue geçti VURDU VE GOOLLLLLLL" nasıl mutlu bağırıyor ama.

Bir de bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama genelde o adam anlatırken gol atıyoruz sanki.
  • o posizyonda çift vuruş verseydi nereden vurulacaktı topa? altıpasın hemen dışından mı? bir de o posizyon da endirek vermesi gerekiyor mu?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.