Şimdi Ara

LIGHT MIUI/PİL VE RAM PERFORMANSİ ARTTİRMA - GEREKSİZ UYGULAMALAR LİSTESİ VE SİLME (MIUI ROMUMUZU HAFİFLETİYORUZ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
14
Favori
11.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam guncelleme geldi. Ama cok fazla hata içeriyor hic memnun kalmadim. Tasarimi duzenlemeleri lazim ve her zamab açılmıyor bildirimler. Tuhaf bir şekilde geldi güncelleme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 01halil kullanıcısına yanıt
    Hocam bu son gelen güncellemelerde tuhaf sorunlar cikabiliyor. Adam gibi temiz bi guncelleme bekliyorim sorunsuz bi guncelleme geldiginde duzenleyecegim ona göre.

• Lirikal Militan kullanıcısına yanıt
    Hocam var mı gelişme & düzenleme son güncelleme ile hızlı cevap vermede.
    Bende şu an yok miuiproda yani.
  • atilgan1 kullanıcısına yanıt
    Son guncellemede geldi bu ozellik ama ben pek memnun kalmadım son guncellemelerden. Tarayici değişmiş asiri kullanissiz geldi bana. Ucuncu parti temalari desteklemiyor hata veriyor. Sistem dosyalarinin icerisine zil sesi ve ya duvsr kagidi attigim zaten temalar uygulaması çokuyor. Eski kullanim seklime gore bana eksilerle dolu geldi bu guncelleme. Tek artisi bildirim çubuğunda bildirimleri tek tek gorebilmem ve cevaplayabilmem. Ama onda da bazen whatsapp tan attıklarm gitmemis oluyor uygulamaya girince bi kac saniye sonra gidiyor.

• Lirikal Militan kullanıcısına yanıt
    Desenize hocam oldukça fazla bug var ve henüz tam oturmamış. Miuipro şu an için oldukça stabil bence tema,yazı tipi değiştirme vs işlerinde. Yazı tipi direkt değişebiliyor ekran kısmı altında. ^. parti hatası hiç almadım. Mesela birde ses açma kapamayı ya da ekran parlaklığı artıma azaltma yaparkenki çubuğun herhangi bir yerine basınca oraya kadar azaltabiliyor. Global beta ve kararlıda illa olduğu yeri bulup oradan sürükleme yapacaksın.
  • Hocam mi4w kullanıyorum. Normalde kendi kafama gore 30 a yakın uygulama kaldırırdim telefondan.Sizin listenize göre Miui hesap ve pusula hariç bütün uygulamaları kaldırdım. İlave olarak Sim uygulamasını, klavyeyi(Xperia kullanıyorum), hücresel mesajları, yerimleri uygulamasını,google dahil adını hatırlayamadığım birkaç uygulama daha kaldırdım. 12gb boş hafıza oluştu. Bataryaya etkisi farkedilir düzeyde. Miui optimasyonlari kapatıp ve animasyon değerlerini düşürdüm. Telefon herşeyi ile mükemmel oldu. 9 saat önce şarjdan çıkardığım batarya performansı.

LIGHT MIUI/PİL VE RAM PERFORMANSİ ARTTİRMA - GEREKSİZ UYGULAMALAR LİSTESİ VE SİLME (MIUI ROMUMUZU HAFİFLETİYORUZ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuZ-MaViSi -- 23 Mart 2018; 1:51:24 >

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Merhabalar.

Mesajınız için teşekkür ederim. Birkaç şeyi merak ettim.

30 a yakın uygulama sildim demişsiniz acaba listesi var mı bende denemek istiyorum.

Miui optimizasyon derken neyi kastettiğiniz tam anlayamadım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atilgan1 -- 23 Mart 2018; 17:33:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atilgan1

Merhabalar.

Mesajınız için teşekkür ederim. Birkaç şeyi merak ettim.

30 a yakın uygulama sildim demişsiniz acaba listesi var mı bende denemek istiyorum.

Miui optimizasyon derken neyi kastettiğiniz tam anlayamadım?

30 a yakın derken zaten sizin listenizde çoğu var. google uygulamaları dahil, Simkart uygulaması, klavyeyi,hücresel mesaj uygulamas, yerimleri uygulaması,menüdeki indirilenler programı. (2 tane indirilen var diğerini silmeyin google play çalışmıyor).Bazen music fx. Optimasyon derken alttaki resme bakabilir siniz.

LIGHT MIUI/PİL VE RAM PERFORMANSİ ARTTİRMA - GEREKSİZ UYGULAMALAR LİSTESİ VE SİLME (MIUI ROMUMUZU HAFİFLETİYORUZ)

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Teşekkür edeirm hocam sağolun.
  • Hocam note 7 için böyle tekrar konu açarsanız denemek yapmak isterim MiRom kurdum ama google yazılımları yok ama kendi içinde tarayıcı barkod okuyucu olsun dolu yeni cihazınızda bu işe karışırsanız haberdar edin bende 8 liteden silmek isterim.
  • Hocam redmi note 7 almıstınız bu işlemlere giriştiniz mi hiç?

• cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    Hocam maalesef bu cihazda bootloader kilidini bile acamadim hala. Adb ekraninda cihazimi gormuyor bilgisayarim. Ne yaptiysam ne denediysem olmadi. Baska bi bilgisayarda deneyecegim firsatim olursa. Bi an once yapma derdindeyim ama firsatim olmadi henuz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.