Şimdi Ara

lig tv uygulaması 3g izleme.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar cepten sınırsız internetim var lig tv uygulamasından maç özetlerini izlemek istediğimde sadce Wİ-Fİ üzerinden izleyebilirsiniz die bi uyarı çıkıyo ben 3G üzerindende izlemek istiyorum bunun bi yolu varmı acaba ? iphone 4 jb li.

• Iphone JB'li ise 3G Unrestrictor adlı programla izleyebilirsiniz.
    IOS 5 için aynı programın IOS 5 için olan versiyonunu yüklemelisiniz...

slmlr
  • sınırsız internetiniz vodafone cep net mi? ya da 4gb den sonra 96kb ye düşse de bir şekilde internetin devam ettiği paket mi?

ya da hangi operatör sınırsız "aynı hızda" (7.2 mbit) internet veriyor? benim ihtiyacım olmasına rağmen yok biliyorum. varsa alayım hemen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakpadir

Iphone JB'li ise 3G Unrestrictor adlı programla izleyebilirsiniz.
    IOS 5 için aynı programın IOS 5 için olan versiyonunu yüklemelisiniz...

slmlr

çok saol hemen indiriyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: AXAPTA

sınırsız internetiniz vodafone cep net mi? ya da 4gb den sonra 96kb ye düşse de bir şekilde internetin devam ettiği paket mi?

ya da hangi operatör sınırsız "aynı hızda" (7.2 mbit) internet veriyor? benim ihtiyacım olmasına rağmen yok biliyorum. varsa alayım hemen.

avea yeni nesil tarifesi ama sanırım 2gb dan sora hız düşüyo.
  • 2gb yetmez sana 3g den maç izlemek için. 4gb yetmiyor bana o kadar diyeyim.
    96kb ye düşünce hızın, safaride sayfa açmak için bile 2dk bekleyeceksin.
    sadece whatsapp twitter facebook nispeten ve tahammül edilebilir hızda çalışıyor.
    youtube videoları maç izlemek vs bahsetmiyorum bile..
  • anlıyorum şimdi avea sitesinde detayları okudum 2gb dan sonra 128 Kbps a düşeceğini yazıyo bu hız nasıl ?
  • Peki bunun wifi untestrictoru var mı?

Yani wifi bağlıyken, uygulamayı 3G den bağlıymis gibi kandirabilen?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisso

Peki bunun wifi untestrictoru var mı?

Yani wifi bağlıyken, uygulamayı 3G den bağlıymis gibi kandirabilen?

Bunu bende merak ediyorum?
  • Cevaplar genel olarak canli mac izlenmesine karsilik verilmis. Yalniz burada konu sahibi arkadasin bahseettigi sey ligtv nin icerik videolarini izleyememesi. Ornegin goller, mac ozetleri, progamlarin videolari, markus merk yorumladi vs vs. Ne yazik ki ligtv nin uygulamasinda 3g ile video izleyemiyorsunuz. Nedeni ise videolarin sadece Turkiye'den izlenebilmesi. Ligtv nin uygulamasi 3g'nin Turkiye'de herhangi bir yerden cekip cekmedigine bakmiyor, direkt izletmiyor videoyu. Oysa gps ile yer bildirimini kullansalar 3g ile de izleme imkani sunabiirler gayet rahatca...
  • Az önce kafamı çalıştırıp golleri 3g ile izleyebildim, hem de programsız. Kendi telimin 3g'sini wifi ile paylaşıma açtım. Eşimin telefonuna ligtv programını yükledim ve eşimin telefonundan kendi internetime bağlandım wifi ile. Ligtv programını açtım ve izledim. :) Belki bir faydası olur.

• Millet şimdi konu hortlatmışın dicek ama bu konu altında olması iyi olur bencede.
    Benim sorunum da şu. Samsung xcover2 kullanıyorum. WiFi ile bağlıyım şuan..ve ligtvde maç özetini normal internet tarayıcısında izliyemiyorum. Beni mobilveri ile bağlı sanıyor ve hata mesajı çıkıyor. Nasıl çözülür bu sorun.
    Bu mesaja eklenen görseller:

lig tv uygulaması 3g izleme.

• belo3 kullanıcısına yanıt
    Mobil verini kapat, şebekeyi 2gye çek dene bide olmadı wifiye dns gir

• quote:

Orijinalden alıntı: cordoncayo

Mobil verini kapat, şebekeyi 2gye çek dene bide olmadı wifiye dns gir

Cevap için teşekkür ederim ama mobil verim açık değilki zaten direk wifiden bağlıyım. Wifidede dns girili durumda.

• belo3 kullanıcısına yanıt
    Zaten burası ios platformu androide sorsan daha iyi olur :)
  • My3g de kullanilabilir bu is icin ancak jailbrek olmasini gerektigini belirtmeme gerek yok sanirim

• theknife T kullanıcısına yanıt
    Arkadaş android kullanıyor, siz Jb diyorsunuz

• Biz konuyu acan iphone lu arkadasa yaziyoruz. Androidli arkadas yardimi kendi android sayfali konulardan alacak bu konudan degil

• Konuyu acan iphonelu arkadas 3-4 yil evvel acmis. Bugun sag ve afiyette mi, onu bile bilmiyoruz.

• theknife T kullanıcısına yanıt
    Hocam, bu durumda cevabın çok geç kalmış zira o arkadaş konuyu 2012'de açmış;)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.