Şimdi Ara

LİG TV PAKET BİLGİLENDİRMELERİ VE FİYATLARI (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
0
Favori
98.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar benım modullu next 2000 cıs marka receıver ım var bır de apartmanda merkezi dıgıturk canagı var yenı bır canak kurulumuna ızın verılmıyor lıg tv yı ızlemenın en mantıklı yolu nedır... dt uye olmadan ızleyebılır mıyım...
  • merhaba arkadaşlar.bizde lig tv modül uyumlu uydu alıcısı var.sadece lig tv üyeliği istiyorum.bu mümkün mü?çünkü söylenenler artık modüllü lig tv üyesi olunamayacağı.yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler..
  • bir de bu Ailecek paketi.. "Aile Paketi" değil herhalde.. moviemax'ler felan gözükmüyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: xeroix

merhaba arkadaşlar.bizde lig tv modül uyumlu uydu alıcısı var.sadece lig tv üyeliği istiyorum.bu mümkün mü?çünkü söylenenler artık modüllü lig tv üyesi olunamayacağı.yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler..

evet arkaşım bu forumda söylenenler o şekilde,
    sadece daha önce modulu olanlara devam ettiriyorlamış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi offendicula -- 12 Eylül 2007; 11:08:34 >
  • "bixici" arkadaşında dediği gibi, ben bu digiturkun...................

bende bikaç hafta önce aradım bizim semtteki bi dt bayisini ve "sadece lig tv almak istiyorum dedim" ve artık sadece lig tv modülu+kartı satmıyoruz olmuyor dedi...

bende şöyle düşünüyorum artık, Süper Lig maçları ihalesini D-Smart alınca alacaiğım bir tane d-smart alıcısı param oldukça yüklerim kontürü izlerim. istersem bütün maçları izlerim, istersem arada istediğim maçları izlerim. fatura yok bişi yok...elindeki kontürlere güvendiğin kadar izle maçları yada paralı film kanalarını diğer Turksattaki kanallar zaten ücretsiz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodman -- 24 Eylül 2007; 4:00:37 >

• quote:

Orjinalden alıntı: next-urla

arkadaşlar lig tv satışları çok güzel gidiyor nerdeyse 9.90 ytl lik kampanya gibi hatta fiyatlarada bu hafta zam geldi düşecek diye bekleyenler varsa bu çok zor şu an lig tv için en uygun kampanya turksattan 41.90 ytl lik 16 ay tahüdlü reciver hediyeli kampanya

Sevgili Next Urla,
    Bunun için topik açtım gerçi ama birde burdan yazıp fikrini alayım dedim.Ne dersin ?

"Hd yayın şimdilik yalan olunca bende vestel uydu kampanyalı lig tv paketini aldım.
    Aldım almasına da gelen receiver benim emektar goldmaster 8400 cim receiver'ın yanında görüntü kalitesi yönünden bariz olarak zayıf kaldı.Bende kartı kendi cihazımda kullansam sorun olur mu dediğimde digiturk ün
    şifre çözücü olarak cryphto works yazılımını kullandığını eğer cihazım bu yazılımı içeriyorsa sorun olmayacağını söylediler.Hakikaten taktım problem yok görüntü geldi.
    Fakat özellikle maç yayını sırasında "Cam start ediliyor" ibaresini sık sık ekranda görmeye başladım.Tabi bu esnada ekran kararıyor ve görüntü alamıyorum.20 saniye civarında sürmese katlanacağım ama sık sık 20 saniyeler beni germeye başladı.
    Digiturk ün verdiği receiver ı kullanmak istemiyorum.Acaba yazılım vs güncellemesiyle bunu aşabilirmiyim ?"

• BİLDİĞİM KADARI İLE O SORUN ŞU AN İÇİN ÇÖZÜLEMİYOR FİRMA YAZILIM ÇIKARMIYOR MODÜLLE İLGİLİ BULABİLİRSEN SEN BİR MODÜL AL İLLA KENDİ RECİVERİNDE İZLEMEK İSTİYORSAN YADA İSTERSENDİGİTURK UN VERMİŞ OLDUĞU RECİVERİ DİGİTURK ORJİNAL MODÜLLE DEĞİŞTİREBİLİRİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi next-urla -- 24 Eylül 2007; 22:14:06 >
  • Sevgili Next-Urla zaten modülüm var ve ordan izliyorum.Tam anlatamadım heralde ben o modülle ilgili bir güncelleme yapabilirsek onunla,yok receiver la ilgili bir çözüm üretebilirsek onunla halledelim demek istedim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: koolandgang

quote:

Orjinalden alıntı: next-urla

arkadaşlar lig tv satışları çok güzel gidiyor nerdeyse 9.90 ytl lik kampanya gibi hatta fiyatlarada bu hafta zam geldi düşecek diye bekleyenler varsa bu çok zor şu an lig tv için en uygun kampanya turksattan 41.90 ytl lik 16 ay tahüdlü reciver hediyeli kampanya

Sevgili Next Urla,
    Bunun için topik açtım gerçi ama birde burdan yazıp fikrini alayım dedim.Ne dersin ?

"Hd yayın şimdilik yalan olunca bende vestel uydu kampanyalı lig tv paketini aldım.
    Aldım almasına da gelen receiver benim emektar goldmaster 8400 cim receiver'ın yanında görüntü kalitesi yönünden bariz olarak zayıf kaldı.Bende kartı kendi cihazımda kullansam sorun olur mu dediğimde digiturk ün
    şifre çözücü olarak cryphto works yazılımını kullandığını eğer cihazım bu yazılımı içeriyorsa sorun olmayacağını söylediler.Hakikaten taktım problem yok görüntü geldi.
    Fakat özellikle maç yayını sırasında "Cam start ediliyor" ibaresini sık sık ekranda görmeye başladım.Tabi bu esnada ekran kararıyor ve görüntü alamıyorum.20 saniye civarında sürmese katlanacağım ama sık sık 20 saniyeler beni germeye başladı.
    Digiturk ün verdiği receiver ı kullanmak istemiyorum.Acaba yazılım vs güncellemesiyle bunu aşabilirmiyim ?"

ben vestelin makinesinden memnun kaldım,
    yalnız aileme ziyarete gittiğimde, evde benim eski dandik orient marka reciever var
    modulu ona takıp izliyorum hiç ama hiç problem olmadı
    sende öyle yapmasının sebebi goldmasterder,
    bende goldmasterin ilk makinlerinden var,
    bence goldmaster iyi marka değil( sadece kendi kanaatim)

• Arkadaslar, 1 aylik DT uyesiyim. 9.90'lik Hos paket ile abone oldum. 1 ay sonra, DT, promotion olarak verdigi tum kanallari kapatinca, dogal olarak bosluga dusup mevcut olan paketi yukseltme yoluna gittim. Aradim bir kac kere, ben `boyle boyle hos paket uyesiyim, daha ust pakete gecmek istiyorum ancak benim icin ozel bir fiyat uygulamanizi rica ediyorum` dedim. Ne bileyim, Aile Paketini bana EKOPAKET fiyatindan verirseniz alabilirim, hatta size 1 senelik taahhut bile veririm sikinti olmaz dedim. Onlarda maalesef olmaz dediler, bende iyi o zaman Hospaketi seyretmeye devam ederim dedim. Sonra gecen gun gene bir sansimi deneyeyim dedim, aradim DT'yi, bi bayanla baya uzun konustum (guvenini ve saygisini kazanmak asil amacti). Daha sonra durumu izah ettim, benim icin uygun bi kampanya varsa, uygun fiyatlarla aboneligimi upgrade etmek istiyorum dedim. O da, bana soyle bi oneride bulundu:
    22.40 YTL / Aile Paketi
    26.90 YTL / Sinema Paketi.

Bende Sinema Paketine gectim, guzelce seyrediyorum simdi tum kanallari. Canim sikilirsa, Aile Paketine de gecebilirmisim ya da direk hospaketten devam da edebilirmisim. E, simdi dogal olarak gayet keyifle ve huzurla guzel guzel Sinema Paketini izliyorum.

• hoşpaket üyelerine zaman zaman cep telefonlarına mesaj gelip 5 ytl farkla ekonomik paket 26 ytl farkla lig tv izleme gibi olanaklarda sunuyorlar fakat siz arayınca yapcaklar diye birşey yok çünkü hepsi bu konuda ytkili değil çünkü
  • gecen gun hoş paketimi degısmek ıcın dt ye email yollamıstım.bugun aradılar ve 26 ytl ye sinema paketi veya 35 ytl ye lig tv paketi önerdiler,yanlız 1 yıllık üyelik garantisi istiyorlar.bende sinemaya gectım,işin komiği onlar aramadan once ben emaile bakmadılar deyıp aramıstım bana 61 ytl demişlerdi lig tvyi,41 ytl de sinema demişlerdi.sadece 15 dakıka sonra digitürk aradı:)
  • arkadaslar, ligtv ye abone olmak istiyoruz. bunun yaninda uydu kanallarini da izlemek istiyoruz. evimizde hali hazirda bir televizyon kartli bilgisayar, bir tv kartsiz bilgisayar, bir de televizyon var.
    ben tv kartsiz bilgisayarima skystar2 uydu karti almayi dusunuyorum. yani bir tv karti, bir uydu karti, bir de tv miz var diyelim.
    bu durumda salondaki tv de ligtv izlemeyi, bu ligtv yi gerektiğinde tv kartli bilgisayarla paralel olarak izlemeyi, uydu kartli bilgisayarda da istedigimiz uydu kanalini (turksat ve yabanci uydu kanallari) izlemeyi olanaklı kılan digiturk paketi hangisi? bu durumda almamiz gereken ürünler hangileri ?(reciever ,çanak sayısı, lnb sayısı, çoklayıcılar, ligtv paketi)

yardimci olursaniz sevinirim.
  • benım evde 2 canaklı merkezi var

turksat ve hortbir e dönük

2 ay once araıgıma sizin canaklar olmaz illa canak satmamız lazım demıslerdi. ama simdi turksattan var deniyor.

ben bisey anlamadım
  • bugün itibarla 42 lik lig tv kampanyasına abone oldum.

30 ytl para aldılar sizce normal mi bu.
  • resımdekı uydu alıcı bende var arkadaşlar gayet kullanıslı bı uydu kanal gecıslerı hızlı menu kolay bene uydu guzel ama daha ıyı uydular var pıyasada eger tv nız plazma veya lcd ıse bu uydu alıcıyı almayın..
    plazma veya lcd nız varsa nex ın yuv cıkıslı uyduları var onları tavsıye ederım yuv dan yprb mı ne ıse ordan baglayın gorundu normal scart olana gore anında fark edıyor benden demesı

quote:

Orjinalden alıntı: Ömer

Şunu tercih ettim;

/>

Ailecekli LigTV paketini 16 ay x 41,90 YTL’den taahhüt
    eden üyelere DCR DT9001B CI (Kart girişli) uydu alıcısı hediye.

* Turksat 1C uydusuna bakan çanak anteniniz var ise peşin 30 YTL aktivasyon ve kurulum ücreti, çanak anteniniz yok ise sadece 75 YTL çanak anten ve kurulum ücreti ödemeniz gerekmektedir.

* Kampanya 09.08.2007 tarihine kadar geçerlidir.

Bugün kurulum için gelecekler.

• bende bu kampanyadan faydalanmıştım sezon başı,
    4 ay boşa gidecek diye kızıyorduk,
    inşallah milliler finallere kalırda, arada işe yarar
  • yavv kardeşim almayın digitürk d smart filan lig tv yi de izlemeyin 2-3 aya kadar bak bakalım 10 TL den vermiyolar mı bize hepsini
  • nerden buldun 2 yıllık konuyu
  • Aslında ilk mesaja güncel fiyatları yazsak iyi olmaz mı...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.